آموزش کامل نرم افزار 3d max

اگر قصد دارید اقدام به شرکت در دوره آموزش کامل نرم افزار 3d max کنید ما به شما شرکت در دوره های آموزشی مجتمع فنی تهران نمایندگ انقلاب را پیشنهاد می کنیم. چرا که در این دوره ها نرم افزار 3d max به صورت کامل و جامع به هنرجویان آموزش داده می شود. در ادامه مقاله توضیحات بیشتری درباره دوره آموزش نرم افزار 3d max در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب خواهیم داد با ما همراه باشید. از زمانی که انسان ها در گوشه گوشه جهان به دنبال کشف تکنولوژی های جدید بوده اند تا روند های زندگی را در هر بعد و زمینه ای آسان تر کنند، شاهد ظهور برنامه ها، نرم افزار ها، ماشین ها و فناوری های متعددی بوده ایم که در راستای بهبود کار ها، حرفه ها و زندگی به کار گرفته می شوند. حال یکی از این نرم افزار ها که کارایی آن به نوعی موجب بهبود عملکرد حرفه های متعددی شده است، نرم افزار قدرتمند و پر کاربرد 3d max است. نرم افزار 3d max در واقع نوعی برنامه گرافیکی کامپیوتری است که از آن در زمینه های بسیار متعددی استفاده می شود. کارایی های متعدد و منحصر به فردی که این برنامه کامپیوتری دارد، آن را به یکی از کاربردی ترین و محبوب ترین نرم افزار های کامپیوتری بدل کرده است که در میان حرفه ها و مشاغل متعددی مورد استفاده قرار می گیرد.

این نرم افزار ابتدا برای سیستم ‌های MS-DOS عرضه شد و سازنده آن “گری یوست” بود. این نرم افزار در اوایل دهه نود میلادی که روزهای آغازین فعالیت شرکت اتودسک بوده، منتشر گردید. نام اولیه این نرم افزار اتودسک تری دی استودیو بوده که به مرور زمان و پس از چند بار انتشار، نام این نرم افزار طراحی حرفه ‌ای به 3d max تغییر یافت.  امکانات بسیار گسترده و کارایی نسبتا آسان و به طور گسترده ای در معماری ساختمان، طراحی صنعتی، ساخت فیلم و انیمیشن، ساخت بازی های کامپیوتری و پیش پردازش جلوه های ویژه استفاده می شود و بزرگ ترین قابلیتش امکانات خوب مدل سازی است. این نرم افزار همچنین دارای سیستم آنالیز نور بسیار قدرتمندی است که محیطی مناسب برای شبیه سازی تصاویر و صحنه های واقعی برای کاربر ایجاد می کند.

کاربرد های نرم افزار 3d max

آموزش کامل نرم افزار 3d max

استفاده از 3d max در صنعت بازی های ویدئویی: یکی از زمینه های پر کاربرد این نرم افزار، استفاده از آن در صنعت ساخت و طراحی انواع بازی های گرافیکی است. بازی های ویدئویی با گرافیکی جذاب و هیجان انگیز و کیفیتی بی نظیر را می توان توسط این نرم افزار طراحی کرد و ساخت. در صنعت ساخت بازی های ویدئویی، از نرم افزار 3d max  برای مدل سازی و خلق سه بعدی شخصیت های بازی استفاده می شود.

استفاده از 3d max در دنیای برنامه های تلویزیونی: یکی دیگر از زمینه های کاربردی این برنامه، استفاده از آن در تولید برنامه های تلویزیونی است. در بالا به انیمیشن هایی که با این برنامه مدل سازی سه بعدی ساخته می شوند، اشاره کردیم. یکی دیگر از زمینه های استفاده از آن، ساخت برنامه های تبلیغاتی تلویزیونی است. افکت ها و صحنه های گرافیکی برخی فیلم ها نیز به کمک این نرم افزار طراحی و ساخته می شود.

3d max یک برنامه کاربردی برای رشته های مهندسی مختلف: همان طور که می دانید یکی از ابزار های مورد استفاده در رشته های مختلف مهندسی، نرم افزار های مدل سازی مختلفی است که برای این حرفه ها موجود است. از همین رو، نرم افزار 3d max یکی از پر کاربرد ترین نمونه نرم افزار هایی است که از جهات مختلف کار مدل سازی و ارائه طرح های مهندسی را در رشته های مختلف این حوزه تسریع کرده و آسان تر می کند.

استفاده از نرم افزار حرفه ای 3d max در پروژه های طراحی داخلی: کاربران این نرم افزار می توانند برای طراحی فضا های مختلف از این برنامه کمک بگیرند. با پیاده کردن طرح های متنوع و مرتبط با بخش های متفاوت یک پروژه طراحی داخلی، طراحان داخلی می توانند به یک دید بصری و قابل درک نسبت به طرح خود دست یابند. بعد از پیاده کردن طرح در برنامه، یک مدل سه بعدی برای طراح تهیه شده که به خوبی تمامی جزئیات پروژه را شامل می شود.

بیشتر بخوانید: آموزش نرم افزار 3D Max حرفه ای

دوره آموزش کامل 3d max در مجتمع فنی تهران

آموزش کامل نرم افزار 3d max

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب دوره آموزش نرم افزار 3d max ویژه بازار کار برای علاقمندان در این زمینه برگزار می کند. در واقع مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب یکی از برترین مراکز برگزار کنده دوره ای آموزشی از جمله آموزش نرم افزار 3d max می باشد. امروزه بسیاری از افراد به دنبال دوره هایی هستند که در عین آموزشی تخصصی و حرفه ای، آن ها را برای بازار کار و دریافت پروژه هایی در این زمینه آماده کند.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب با برگزاری دوره های آموزش  نرم افزار 3d max این امکان را برای شما فراهم کرده که به گونه ای آموزش ببینید که بتوانید به صورت حرفه ای کار کنید و وارد بازار کار شوید. این دوره ها پیش نیاز ندارد و تمامی علاقمندان می توانند برای یادگیری این نرم افزار کاربردی ثبت نام نمایند و پس از پایان دوره یک مدرک معتبر دو زبانه به هنرجویان ارائه می شود که با آن می توانید وارد بازار کار شوید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزشی می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

تلفن تماس: 66939772 – 66933439