آموزش وردپرس مقدماتی تا پیشرفته

امروزه یکی از محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوا در سراسر جهان می باشد، به همین دلیل افراد زیادی به دنبال آموزش وردپرس هستند تا بتوانند مهارت کافی جهت استفاده از این سیستم مدیریت محتوا و همینطور کسب درآمد از این طریق، را به دست آورند. اما باید بگوییم که یادگیری وردپرس دارای سطوح مختلفی می باشد که مستقیماً در کسب مهارت و همینطور سطح درآمد شما تاثیر دارد. در واقع یادگیری سطحی وردپرس شاید آنچنان کمکی نتواند به شما در زمینه کاری بکند، چرا که شما باید وردپرس مقدماتی تا پیشرفته را آموزش دیده باشید تا بتوانید به عنوان یک وردپرس کار حرفه ای وارد بازار کار شوید. امروزه بسیاری از افراد به دنبال کسانی هستند که بتوانند وردپرس حرفه ای را برای وب سایتشان انجام دهند. همینطور بسیاری از صاحبان وب سایت ها نیز اقدام به آموزش وردپرس حرفه ای می کنند تا بتوانند وردپرس را به صورت حرفه ای برای وب سایتشان انجام دهند و از رقیبانشان پیشی بگیرند. شما عزیزان می توانید از دوره های آموزش وردپرس مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب استفاده کنید، در ادامه توضیحات بیشتری درباره این دوره ها برای شما بیان می کنیم، با ما همراه باشید.

حال وردپرس چیست، اگر بخواهیم به زبان ساده به معرفی وردپرس بپردازیم، وردپرس عبارت است از یک سیستم مدیریت محتوای سایت ساز که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا به راه اندازی انواع گوناگونی از وب سایت و وبلاگ بپردازید. به دلیل انعطاف بالایی که سیستم مدیریت محتوای وردپرس دارد با استفاده از آن قادر خواهید بود تا اقدام به راه اندازی هر نوع وب سایت اعم از شرکتی، شخصی، خبری و فروشگاهی کنید. وردپرس، به دلیل متن باز بودن و امکاناتی که در اختیار افراد قرار می دهد و همین طور سادگی استفاده از پنل مدیریت، توانسته سهم بالایی از بازار استفاده از سیستم های مدیریت محتوا را به خود اختصاص دهد. همچنین به دلیل استفاده بسیار بالا از این سیستم مدیریت محتوا، برنامه نویسان بسیاری نسبت به پیاده سازی افزونه ها و قالب های مختلف برای این سیستم مدیریت محتوا اقدام کرده اند که همین باعث استفاده بیشتر از وردپرس شده است.

رسیدن به رتبه برتر گوگل با سئو سایت

تاریخچه وردپرس

مت مولنوگ پایه‌ گذار وردپرس است که در 27 مِی سال 2003 آن را به صورت رسمی عرضه کرد، نرم‌افزار کد بازی که در ابتدا به طور گسترده از سوی وبلاگ نویسان برای نوشتن وبلاگ مورد استفاده قرار می گرفت اما حالا با گذشت چند سال از انتشار آن و بروزرسانی های مختلفی که در آن ایجاد شده و از طرفی همان انعطاف پذیری که در بالا به آن اشاره شد قادر خواهید بود تا علاوه بر وبلاگ با استفاده از افزونه ها و طراحی های اختصاصی در پوسته های وردپرس هر نوع وب سایتی را با آن راه اندازی کنید. دو هدف اصلی سازندگان وردپرس راحتی کاربر در کار با این سیستم و رعایت استاندارد های جهانی هست. به همین منظور شاید شما امکاناتی را که در یک CMS مشاهده می کنید به طور تمام و کمال در وردپرس نمی بینید. به همین منظور سازندگان وردپرس با کد نویسی دقیق، کامل و در اختیار قرار دادن امکانات و API های فراوان برای توسعه دهندگان این امکان رو ایجاد کرد که دیگران بتوانند به راحتی اقدام به ساخت و توسعه افزونه برای وردپرس بکنند.

دوره آموزش وردپرس مقدماتی تا پیشرفته مجتمع فنی تهران

مجتمع فنی تهران معتبر ترین برگزار کننده دوره های آموزشی همچون آموزش وردپرس، آموزش طراحی وب، آموزش سئو سایت و… می باشد. شما عزیزان می توانید برای یادگیری صفر تا صد وردپرس از دوره آموزشی وردپرس مقدماتی تا پیشرفته استفاده کنید، هنرجویان در این دوره وردپرس را به صورت حرفه ای آموزش می بینند و بعد از اتمام کلاس ها یک مدرک معتبر دوزبانه از مجتمع فنی تهران دریافت خواهند کرد. همچنین این دوره ها زیر نظر اساتیدی مجرب و متخصص در زمینه وردپرس برگزار می شود، از این رو می توانید با اطمینان خاطر از حرفه ای بودن سطح دوره های آموزشی، در دوره آموزش وردپرس شرکت کنید. عزیزانی که در این دوره ها شرکت می کنند می توانند به سرعت وارد بازار کار شوند و پروژه های کوچک و بزرگ بسیاری را قبول کنند. برای شرکت در دوره های آموزش مجتمع فنی تهران می توانید بر روی گزینه ثبت نام کلیک کرده و از آن ها بهرمند شوید.