با سلام و احترام، دانشپذیر گرامی از اینکه مجتمع فنی تهران (نمایندگی انقلاب) را برای ارتقاء سطح دانش و آموزش خود انتخاب نمودهاید بسیار خوشنود و خرسندیم. نمایندگی انقلاب مفتخر است با اساتید مجرب، کارگاههای مجهز و پرسنل حرفهای، شما را درآموزشهای تخصصی به بهترین نحو و با جدیدترین روشهای علمی و آموزشی یاری نماید. لذا در جهت نیل به این مهم، با مصوب نمودن آئیننامههایی برای اساتید محترم، پرسنل گرامی و دانشپذیران گرانقدر درصدد است تا با ایجاد شرایط مناسب برای تمامی کلاسها در هر سطح و ساعت، شرایط بهینهای را مهیا نماید. بدیهی است با رعایت این آئیننامه خود را در این مسیر یاری میفرمایید.
پیشاپیش از همکاری و عنایت شما کمال تشکر را داریم.

 

آئیننامه قوانین و ضوابط دانشپذیران گرامی مجتمع فنی تهران (نمایندگی انقلاب)

1- رعایت شئونات اسلامی و اخلاقی در طول دوره الزامی میباشد.
2- جهت حفظ شأن استاد و حرمت محیط آموزش، از بردن هرگونه خوراکی و آشامیدنی به داخل کلاسها خودداری نمایید.
3- دانشپذیر گرامی، مشخصات شما بر اساس اطلاعاتی که در این فرم تکمیل نمودهاید در نرمافزار ثبت میشود. لذا خواهشمندیم فرم را با دقت و کامل تکمیل نمایید. ضمنا اطلاعرسانی شروع دوره، لغو کلاس، تاریخ آزمون و … از طریق پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. لطفا درصورت تغییر شماره تلفن همراه مراتب را سریعا به مسئول ثبت نام مجتمع فنی تهران (نمایندگی انقلاب) اعلام نمایید.
4- ضبط مطالب آموزشی به صورت تصویری ممنوع بوده و ضبط صدا فقط با هماهنگی اساتید محترم امکانپذیر میباشد. ضمناً استفاده از تلفن همراه در کلاس ممنوع است.
5- دانشپذیر مسئول حفظ و نگهداری تجهیزاتی است که در اختیار او قرار میگیرد. و درصورت ایجاد هرگونه خسارت، ملزم و متعهد به جبران آن میباشد.ضمنا خواهشمند است بدون هماهنگی کارشناسان واحد انفورماتیک، هیچ جابجایی یا تغییری در تجهیزات ایجاد نفرمایید.
6- صدور مدرک پایان دوره آموزشی برای دانشپذیریان گرامی مشروط به موارد ذیل میباشد:
6.1- صدور مدرک پایان دوره، پس از قبولی در آزمون الکترونیکی پایان دوره (محک) و صرفاً با تأیید استاد محترم میباشد، در این راستا اساتید مواردی از قبیل: حضور فعال در کلاس، حضور پیوسته و به موقع در ساعات اعلام شده، پروژههای تحقیقاتی گروهی، به دست آوردن حد نصاب نمره در امتحانات میان ترم و پایان ترم و … را ملاک خود برای تأیید صدور مدرک قرار میدهند که لازم الاجراست.
6.2- دانشپذیران گرامی نباید غیبت غیر مجازی در طول دوره داشته باشند. میزان غیبت مجاز معادل 10% از کل جلسات کلاس میباشد.
6.3- دانشپذیران محترمی که در آزمون الکترونیک (محک) نمره قبولی کسب نکنند موظف به شرکت در آزمون مجدد (با پرداخت هزینه) هستند.
7- در صورت بروز هرگونه مشکل، به هیچ وجه شخصاً وارد عمل نشده و مشکلات و مسائل آموزشی را با مدیر اجرایی در میان بگذارید، مدیریت متعهد می‌گردد بدون فوت وقت به آن‌ها شخصاً رسیدگی نماید و نتیجه را به اطلاع شما برساند.
8- مجتمع فنی تهران (نمایندگی انقلاب) در موارد فورس ماژور از قبیل: فوت یا قطع همکاری استاد، حوادث قهریه از قبیل: سیل، زلزله، آتش سوزی و … و همچنین عوامل دیگری که خارج از اختیار آموزشگاه باشد، مجاز به تغییر استاد و مکان برگزاری دوره آموزشی بوده و در صورت فقدان شرایط برگزاری به دلایل ذکر شده، میتواند تا یک ماه دوره آموزشی را به حالت تعلیق درآورد و در صورت استمرار مکلف به استرداد شهریه میباشد.

9- موارد مالی:

عودت شهریه یا تغییر کلاس ، فقط مطابق با شرایط ذیل با حضور شخصی دانشپذیر و تکمیل فرم مربوطه قابل اجرا خواهد بود:

1- انصراف از دوره تا گذشت حداکثر 5% از کل مدت دوره مشمول باز پرداخت 80% کل شهریه از طرف مجتمع فنی تهران می باشد.

تبصره 1- معیار محاسبه زمان انصراف به قرار زیر است :

الف- پذیرش درخواست انصراف به صورت حضوری صرفا در ایام و ساعت کاری واحد ثبت نام شنبه تا چهار شنبه 17_9 میسر است.

ب-در صورت درخواست انصراف در خارج از روز و ساعت فوق مبنای محاسبه اولین روز کاری بعد از ارائه درخواست می باشد.

ج-درصورت درخواست انصراف آنلاین پس از پایان ساعت کاری شنبه الی چهارشنبه 17:30 الی پنج شنبه 14:00 و نیز ایام تعطیل ، مبنای محاسبه تاریخ انصراف اولین روز کاری بعد از ارائه درخواست می باشد.

تبصره 2-در صورت تعویق بیش از دو هفته دوره از سوی مجتمع فنی تهران ، دانشپذیر مجاز است تا سه روز کاری پیش از شروع قطعی دوره نسبت به اعلام انصراف اقدام نموده و کل شهریه پرداختی را دریافت نماید . در غیر از این صورت قوانین انصراف به قوت خود باقی است .

2-بازپرداخت شهریه بر اساس ضوابط مجتمع فنی تهران حد اکثر ظرف مدت 7 روز کاری بعد از ثبت درخواست انصراف قابل پرداخت می باشد.

3-تغییر دوره از یک دپارتمان / شعبه / نمایندگی به دپارتمان / شعبه / نمایندگی دیگر مشموا آئین نامه انصراف است.

انصراف از دوره های خصوصی ، سمینار و vip امکان پذیر نمی باشد .

5- هرگونه لغو و تغییر ساعت جلسات دوره های خصوصی 48 ساعت مانده به جلسه مشمول کسر کل هزینه جلسه خواهد بود.
10 – دانشپذیرانی که از تخفیفهای مصوب استفاده میکنند، موظف به ارائه مدارک مربوطه (تا روز شروع کلاس) به واحد ثبت نام میباشند. درصورت عدم ارائه مدارک، تخفیف دانشپذیر لغو میشود و مبلغ تخفیف به عنوان بدهی دانشپذیر لحاظ میشود.
11 – شروع دوره، منوط به احراز حد نصاب لازم بوده و شروع دوره تا سه هفته از تاریخ اعلام شده قابل تغییر میباشد.
12 – برای حفظ امنیتو پیش گیری از وقوع حوادث، تمام فضاهای آموزش مجهز به دوربین مداربسته میباشد.

اینجانب ……………………………………….. ضمن قبول تمامی موارد مندرج در این فرم، کلیه آییننامههای آموزشی و انضباطی مجتمع فنی تهران را که به رویت اینجانب رسیده قبول نموده و ملزم به رعایت آنها میباشم و بدین وسیله حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب مینمایم. ضمنا متعهد میشوم که دروس پیشنیاز را گذراندهام و با آگاهی کامل، اقدام به ثبت نام نمودهام.

امضاء و اثر انگشت