با سلام و احترام، دانش پذیر گرامی از اینکه مجتمع فنی تهران (نمایندگی انقلاب) را برای ارتقاء سطح دانش و آموزش خود انتخاب نموده اید بسیار خوشنود و خرسندیم. نمایندگی انقلاب مفتخر است با اساتید مجرب، کارگاه های مجهز و پرسنل حرفه ای، شما را درآموزش های تخصصی به بهترین نحو و با جدیدترین روش های علمی و آموزشی یاری نماید. لذا در جهت نیل به این مهم، با مصوب نمودن آئین نامه هایی برای اساتید محترم، پرسنل گرامی و دانش پذیران گرانقدر درصدد است تا با ایجاد شرایط مناسب برای تمامی کلاس ها در هر سطح و ساعت، شرایط بهینه ای را مهیا نماید. بدیهی است با رعایت این آئین نامه خود را در این مسیر یاری می فرمایید.
پیشاپیش از همکاری و عنایت شما کمال تشکر را داریم.

آئین نامه قوانین و ضوابط دانش پذیران گرامی مجتمع فنی تهران (نمایندگی انقلاب)

1- رعایت شئونات اسلامی و اخلاقی در طول دوره الزامی میباشد.
2- جهت حفظ شأن استاد و حرمت محیط آموزش، از بردن هر گونه خوراکی و آشامیدنی به داخل کلاس ها خودداری نمایید.
3- دانش پذیر گرامی، مشخصات شما بر اساس اطلاعاتی که در این فرم تکمیل نموده اید در نرم افزار ثبت میشود. لذا خواهشمندیم فرم را با دقت و کامل تکمیل نمایید. ضمنا اطلاع رسانی شروع دوره، لغو کلاس، تاریخ آزمون و … از طریق پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. لطفا در صورت تغییر شماره تلفن همراه مراتب را سریعا به مسئول ثبت نام مجتمع فنی تهران (نمایندگی انقلاب) اعلام نمایید.
4- ضبط مطالب آموزشی به صورت تصویری ممنوع بوده و ضبط صدا فقط با هماهنگی اساتید محترم امکان پذیر میباشد. ضمناً استفاده از تلفن همراه در کلاس ممنوع است.
5- دانش پذیر مسئول حفظ و نگهداری تجهیزاتی است که در اختیار او قرار میگیرد و درصورت ایجاد هر گونه خسارت، ملزم و متعهد به جبران آن میباشد. ضمنا خواهشمند است بدون هماهنگی کارشناسان واحد انفورماتیک، هیچ جابجایی یا تغییری در تجهیزات ایجاد نفرمایید.
6- صدور مدرک پایان دوره آموزشی برای دانش پذیریان گرامی مشروط به موارد ذیل میباشد:
6.1- صدور مدرک پایان دوره، پس از قبولی در آزمون الکترونیکی پایان دوره (محک) و صرفاً با تأیید استاد محترم میباشد، در این راستا اساتید مواردی از قبیل: حضور فعال در کلاس، حضور پیوسته و به موقع در ساعات اعلام شده، پروژه های تحقیقاتی گروهی، به دست آوردن حد نصاب نمره در امتحانات میان ترم و پایان ترم و … را ملاک خود برای تأیید صدور مدرک قرار میدهند که لازم الاجراست.
6.2- دانش پذیران گرامی نباید غیبت غیر مجازی در طول دوره داشته باشند. میزان غیبت مجاز معادل 10% از کل جلسات کلاس میباشد.
6.3- دانش پذیران محترمی که در آزمون الکترونیک (محک) نمره قبولی کسب نکنند موظف به شرکت در آزمون مجدد (با پرداخت هزینه) هستند.
7- در صورت بروز هر گونه مشکل، به هیچ وجه شخصاً وارد عمل نشده و مشکلات و مسائل آموزشی را با مدیر اجرایی در میان بگذارید، مدیریت متعهد می‌گردد بدون فوت وقت به آن‌ها شخصاً رسیدگی نماید و نتیجه را به اطلاع شما برساند.
8- مجتمع فنی تهران (نمایندگی انقلاب) در موارد فورس ماژور از قبیل: فوت یا قطع همکاری استاد، حوادث قهریه از قبیل: سیل، زلزله، آتش سوزی و … و همچنین عوامل دیگری که خارج از اختیار آموزشگاه باشد، مجاز به تغییر استاد و مکان برگزاری دوره آموزشی بوده و در صورت فقدان شرایط برگزاری به دلایل ذکر شده، میتواند تا یک ماه دوره آموزشی را به حالت تعلیق درآورد و در صورت استمرار مکلف به استرداد شهریه میباشد.

9- موارد مالی:

عودت شهریه یا تغییر کلاس ، فقط مطابق با شرایط ذیل با حضور شخصی دانش پذیر و تکمیل فرم مربوطه قابل اجرا خواهد بود:

1- انصراف از دوره تا گذشت حداکثر 5% از کل مدت دوره مشمول باز پرداخت 80% کل شهریه از طرف مجتمع فنی تهران می باشد.

تبصره 1- معیار محاسبه زمان انصراف به قرار زیر است :

الف- پذیرش درخواست انصراف به صورت حضوری صرفا در ایام و ساعت کاری واحد ثبت نام شنبه تا چهار شنبه 17_9 میسر است.

ب-در صورت درخواست انصراف در خارج از روز و ساعت فوق مبنای محاسبه اولین روز کاری بعد از ارائه درخواست می باشد.

ج-درصورت درخواست انصراف آنلاین پس از پایان ساعت کاری شنبه الی چهارشنبه 17:30 الی پنج شنبه 14:00 و نیز ایام تعطیل، مبنای محاسبه تاریخ انصراف اولین روز کاری بعد از ارائه درخواست می باشد.

تبصره 2-در صورت تعویق بیش از دو هفته دوره از سوی مجتمع فنی تهران ، دانشپذیر مجاز است تا سه روز کاری پیش از شروع قطعی دوره نسبت به اعلام انصراف اقدام نموده و کل شهریه پرداختی را دریافت نماید. در غیر از این صورت قوانین انصراف به قوت خود باقی است.

2-بازپرداخت شهریه بر اساس ضوابط مجتمع فنی تهران حد اکثر ظرف مدت 7 روز کاری بعد از ثبت درخواست انصراف قابل پرداخت می باشد.

3-تغییر دوره از یک دپارتمان / شعبه / نمایندگی به دپارتمان / شعبه / نمایندگی دیگر مشمول آئین نامه انصراف است.

انصراف از دوره های خصوصی، سمینار و vip امکان پذیر نمی باشد .

5- هرگونه لغو و تغییر ساعت جلسات دوره های خصوصی 48 ساعت مانده به جلسه مشمول کسر کل هزینه جلسه خواهد بود.
10 – دانش پذیرانی که از تخفیف های مصوب استفاده میکنند، موظف به ارائه مدارک مربوطه (تا روز شروع کلاس) به واحد ثبت نام میباشند. درصورت عدم ارائه مدارک، تخفیف دانش پذیر لغو میشود و مبلغ تخفیف به عنوان بدهی دانش پذیر لحاظ میشود.
11 – شروع دوره، منوط به احراز حد نصاب لازم بوده و شروع دوره تا سه هفته از تاریخ اعلام شده قابل تغییر میباشد.
12 – برای حفظ امنیت و پیشگیری از وقوع حوادث، تمام فضاهای آموزش مجهز به دوربین مداربسته میباشد.

اینجانب ……………………………………….. ضمن قبول تمامی موارد مندرج در این فرم، کلیه آیین نامه های آموزشی و انضباطی مجتمع فنی تهران را که به رویت اینجانب رسیده قبول نموده و ملزم به رعایت آنها میباشم و بدین وسیله حق هر گونه اعتراضی را از خود سلب مینمایم. ضمنا متعهد میشوم که دروس پیشنیاز را گذرانده ام و با آگاهی کامل، اقدام به ثبت نام نموده ام.

امضاء و اثر انگشت