دوره های آموزش فتوشاپ

دوره های آموزش فتوشاپ هر ساله در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب و زیر نظر اساتید با تجربه و مجرب برگزار می گردد.

دوره های آموزش فتوشاپ یکی از پر مخاطب ترین دوره های مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب می باشد و هر ساله تعداد زیادی هنرجو در این دوره ها ثبت نام می کنند.

فتوشاپ یک نرم افزار حرفه ای جهت ویرایش عکس، ترکیب عکس، ساختن عکس و … می باشد که تمامی افرادی که کارهای طراحی انجام می دهند باید به این نرم افزار تسلط داشته باشند.

نرم افزار فتوشاپ یک نرم افزار پیکسلی می باشد و تمامی محاسبات آن بر حسب پیکسل می باشد که یکی از ویژگی های کاربردی آن می باشد.

همان طور که می دانید نرم افزار فتوشاپ جزو محصولات شرکت ادوبی می باشد و تمامی فایل های آن در نرم افزارهای پریمیر، افترافکت، ایلواستریتور و بریج قابل پشتیبانی می باشد.

دوره های آموزش فتوشاپ

مخاطبان دوره های آموزش فتوشاپ

اکثر مخاطبانی که در این دوره ها شرکت می کنند دانشجویان معماری، گرافیک و هنر می باشد اما بسیاری از آن ها هم کسانی هستند که به کارهای طراحی علاقمند هستند.

با یادگیری نرم افزار فتوشاپ شما می توانید یک کسب و کار راه بیندازید و برای شروع می توانید ابتدا از کارهای کوچک مانند طراحی بنر و پوستر تبلیغاتی استفاده کنید.

دوره های آموزش فتوشاپ در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب

در دوره های آموزش فتوشاپ تمامی نکات نرم افزاری و غیر نرم افزاری به هنرجویان آموزش داده می شود پس از اتمام دوره ها هنرجویان یک طراح حرفه ای محسوب می شوند.

پس از اتمام دوره های آموزش فتوشاپ به هنرجویان یک مدرک معتبر دو زبانه از طرف مجتمع فنی تهران که معتبرترین مدرک در کشور محسوب می شود، ارائه می شود.

جهت ثبت نام در دوره های آموزش فتوشاپ می توانید از طریق همین سایت و به صورت آنلاین اقدام نمایید تا شامل تخفیفات این محموعه شوید.