آموزش فتوشاپ پیشرفته

کلاس های آموزش فتوشاپ پیشرفته در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برگزار می شود، علاقمندان به یادگیری کار با نرم افزار فتوشاپ می توانند در این کلاس ها شرکت کنند.

همان طور که می دانید مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب یکی از معتبرترین آموزشگاه های تهران می باشد، که در پایان همه کلاس ها و دوره های آن به هنرجویان مدرک معتبر بین المللی اعطا می شود.

اگر شما هم قصد دارید تا در یک کلاس آموزش فتوشاپ شرکت کنید، ما به شما حضور در کلاس های آموزش فتوشاپ پیشرفته مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب را پیشنهاد می کنیم.

همه کلاس های آموزش فتوشاپ مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب، زیر نظر اساتید و متخصصین برجسته این حرفه برگزار می شود.

فتوشاپ چیست؟

نرم افزار فتوشاپ از قدرتمندترین و معرف ترین نرم افزار های شرکت ادوبی می باشد، حضور این نرم افزار انقلابی شگرف در، ویرایش، طراحی و عکاسی بوجود آورد.

فتوشاپ یکی از تخصصی ترین و قدرتمندترین نرم افزار ها در جهان است که در زمینه ساخت انواع تصاویر دو بعدی و سه بعدی کاربرد دارد.

این نرم افزار با داشتن ابزار ها، امکانات فوق العاده و قابلیت های بیشمار کاربران و طرفداران بسیاری را در سراسر دنیا مجذوب خود کرده است.

قابل ذکر است که نرم افزار فتوشاپ (ویرایش تصاویر) و نرم افزار افترافکت (ویرایش ویدئو) که هردو ساخت شرکت Adobe می باشند هماهنگی بسیار بالایی بایکدیگر دارند.

به این معنی که اگر فردی علاقه به یادگیری کار با نرم افزار افترافکت را دارد باید کار با نرم افزار فتوشاپ را نیز به خوبی بلد باشد.

آموزش فتوشاپ پیشرفته

نحوه ثبت نام در کلاس آموزش فتوشاپ پیشرفته

با کلیک برروی لینک ثبت نام می توانید برای حضور در کلاس آموزش فتوشاپ پیشرفته و یا هر کلاس آموزشی دیگری اقدام نمایید.

همچنین شما می توانید برای ثبت نام به صورت حضوری به ساختمان مجتمع فنی تهران نمایندگی خیابان انقلاب مراجعه فرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد کلاس ها و دوره های آموزشی مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب با شماره تلفن های 66929920 – 66933379 تماس حاصل فرمایید.