آموزش طراحی لباس سنتی در مجتمع فنی تهران

آموزش طراحی لباس سنتی در مجتمع فنی تهران می تواند به شیوه های مختلفی طراحی کند برخی ایده اولیه خود را روی کاغذ پیاده می کنند و بعضی به کمک نرم افزارهای کامپیوتری طرح لباس را پیاده می کنند و بعضی با آویزان کردن پارچه روی فرم اولیه لباس طرحی را که مدنظرشان است پیاده می کنند.

وقتی که طراح لباس کاملا از هماهنگی و تناسب پارچه ها راضی باشد با یک طراح الگو حرفه ای مشورت می کند تا طرح ابتدایی خود را روی کاغذ یا به وسیله نرم افزار های کامپیوتری کامل کند.

آموزش طراحی لباس سنتی باید به مد دقت فراوانی داشته باشد تا بتواند با توجه به مد و نیاز جامعه طراحی زیبا و مورد قبولی را ارائه کند.در طراحی لباس آن چیزی که حائز اهمیت است خلاقیت و ایده پردازی قوی طراح لباس است .

وقتی طراح لباس دارای خلاقیت قوی باشد می تواند به بهترین نحو طراحی لباس را انجام دهد و طراحی های شگرفی پدید آورد.

صنعت مد و پوشاک

در حال حاضر صنعت مد دارای طیف گسترده ای از مشتریان است به همین علت بیش از هر چیز دیگر متکی بر فروش بازار انبوه است. با توجه به این موضوع طراح لباس روندهایی را تعیین می کند که به منظور صرفه جویی در هزینه و زمان از پارچه های ارزان تر و تکنیک های ساده تر برای تولید انبوه استفده کند. در نتیجه محصول نهایی می تواند خیلی راحت با یک دستگاه تولید شود.

آموزش طراحی لباس سنتی می تواند به صورت انفرادی یا به صورت گروهی کار کند یعنی با همکاری کارگاه های تولیدی کار کند .

در آموزش طراحی لباس شما با طراحی فیگور ، طراحی کالکشن ، مد و سبک شناسی ، جنسیت سازی و طراحی مولاژ آشنا می شوید و می توانید به طور کامل با تمام مباحث طراحی لباس آشنا شوید و با توجه به خلاقیت و ایده پردازی خود بهترین و زیباترین طراحی های لباس را انجام دهید.