آموزش تلفیقی ورد و اکسل

لاگین و اکسل نرم افزار اصلی مایکروسافت آفیس هستند که آموزش صفر تا صد برای آن ها از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا داشتن مهارت در این دو نرم افزار جزء شرایط استخدام در بسیاری از شرکت ها و سازمان ها می باشد. ضمن اینکه از آنجایی که اهمیت نرم افزارهای Word و Excel در دنیای نرم افزار بسیار زیاد است، افراد زیادی قصد یادگیری این دو نرم افزار را به صورت حرفه ای دارند. در ادامه شما را با آموزش آنلاین ورد و اکسل و همچنین امکانات و قابلیت های این دو نرم افزار آشنا می کنیم.

آموزش آنلاین ورد و اکسل
آموزش آنلاین ورد و اکسل
آشنایی با نرم افزار Microsoft Word
محبوب ترین نرم افزار واژه پرداز نرم افزار Word است. می توان گفت این نرم افزار عمدتاً برای کارهایی مانند تایپ، گزارش نویسی، ایجاد جداول، وارد کردن تصاویر، وارد کردن اشکال مختلف، نوشتن پاراگراف، رسم نمودار، صفحه بندی، ویرایش، ایجاد گرافیک، طراحی متون، استفاده از فونت های مختلف با رنگ های مختلف در نظر گرفته شده است. . ، چاپ و چاپ در قالب های مختلف، مرتب سازی و مرتب سازی، ایجاد صفحات، تصحیح غلط های املایی، یافتن و جایگزینی، اعتبارسنجی داده ها، انتقال فونت ها و غیره. استفاده می شود. (آموزش مجازی ورد و اکسل)

آموزش تلفیقی ورد و اکسل و تاریخچه نرم افزار Word

آموزش بدون کمک ورد و اکسل: نرم افزار Word برای اولین بار در سال 1983 با عنوان Multitool Word برای سیستم های Xenix تولید شد و بعداً به عنوان نرم افزار برای سیستم های IBM نیز عرضه شد. البته باید بدانید که در آن زمان نرم افزار Word برای محیط سیستم عامل DOS در بازار عرضه شد. سپس به مدت یک سال یعنی در سال 1984 اولین نسخه مایکروسافت ورد توسط مایکروسافت برای سیستم های اپل و سیستم عامل مکینتاش منتشر شد. از آن زمان به بعد سال به سال بر قابلیت های این نرم افزار افزوده شد و در نهایت مایکروسافت ورد به بخشی جدایی ناپذیر از مجموعه نرم افزاری Microsoft Office تبدیل شد.

آموزش تلفیقی ورد و اکسل  و ویژگی های نرم افزار Word

آموزش تلفیقی ورد و اکسل  و ویژگی های نرم افزار Wordبا استفاده از نرم افزار Word می توانید فایل های متنی را به PDF و سایر فایل های متنی مرتبط مانند HTML، TEXT و غیره تبدیل کنید. ذخیره سازی انجام شد
با استفاده از Word، می توانید متن را مستقیماً از پنجره Word ارسال کنید.
با استفاده از ابزار نرم افزار Word می توانید تصاویر و اشکال مختلفی را به متن اضافه کنید.
می توانید جداول و فرم ها را با Word اضافه کنید. (آموزش مجازی ورد و اکسل)
با استفاده از نرم افزار Word می توانید متن را ویرایش کنید و اعمالی مانند فونت های مختلف، رنگ های مختلف، اندازه های مختلف و … را روی آن انجام دهید. اجرا شد
با استفاده از نرم افزار Word می توانید فرمول های آماده شده را به متن یا معادلات مورد نظر اضافه کنید. (آموزش بدون حضور ورد و اکسل)
و ….
نرم افزار اکسل چیست؟
یکی دیگر از نرم افزارهای مهم مایکروسافت آفیس، نرم افزار Excel است. اکسل یک نرم افزار صفحه گسترده است که می تواند برای انجام کارهایی مانند فرمول نویسی، دسته بندی داده ها، انجام محاسبات ریاضی، رسم نمودارها با استفاده از ابزارهای نموداری اکسل، ایجاد نمودارها، استفاده از توابع و قالب بندی سلول ها، ردیف ها، ستون ها، فرمت های شرطی، قفل کردن فایل استفاده شود. ، هوش کاربردی، تجزیه و تحلیل اطلاعات و غیره استفاده می شود (آموزش آنلاین Word و Excel)

حالا ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید: منظور از صفحه گسترده اکسل چیست؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که صفحات گسترده نرم افزارهایی هستند که قابلیت ذخیره اطلاعات متنی و عددی را به صورت جدولی دارند. ساختار جدول در چنین برنامه هایی به کاربر این امکان را می دهد که اطلاعات را با استفاده از فرمول ها به اشتراک بگذارد. فایل هایی که بدین ترتیب در نرم افزار ایجاد می شوند، بایندر یا پوشه نیز نامیده می شوند.

آموزش آنلاین ورد و اکسل در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب
همانطور که در مقاله اشاره شد Word و Excel از جمله نرم افزارهایی هستند که آموزش آنها برای ورود به بازار کار در هر حرفه ای ضروری است. بنابراین تمامی علاقه مندان به آموزش ورد و اکسل، تمامی حسابداران، دانشجویان، اساتید، کارمندان، کارشناسان و مدیران فروش، مربیان، تمامی افرادی که قصد ورود به بازار کار و … را دارند. آنها می توانند با شرکت در دوره های آموزشی ورد و اکسل در مجتمع فنی تهران صفر تا صد مهارت و دانش لازم در این زمینه را کسب کنند.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب علاوه بر برگزاری دوره های ورد و اکسل حضوری، این شرایط را برای علاقه مندان به شرکت در این دوره ایجاد کرده است تا افراد بتوانند در دوره های آموزشی آنلاین ورد و اکسل شرکت کرده و موفق به کسب امتیازات لازم شوند. مهارت ها و دانش لازم در این زمینه. زمینه را بیاموزید. در ادامه شما را با سرفصل های آموزش ورد و اکسل آشنا می کنیم. توجه داشته باشید در پایان دوره دانشجو می تواند گواهی دو زبانه و بین المللی آموزش مجازی ورد و اکسل را از مجتمع فنی تهران دریافت کند.

در دوره آموزش تلفیقی ورد و اکسل (Word+Excel) چه خواهید آموخت؟

مباحث آموزشی که در دوره اکسل خواهید آموخت :

کار با صفحه گسترده
ورود و ویرایش اطلاعات
محاسبات در اکسل
فرمت داد ها
خطاها
چاپ در نرم افزار اکسل (آموزش مجازی ورد و اکسل)
نمودار
مباحث آموزشی که در دوره ورد خواهید آموخت :

تنظیمات محیط واژه پرداز و آشنایی با منو ها
تنظیمات سند و تایپ
ایجاد، ذخیره سازی و ویرایش سند
قالب بندی متن و پاراگراف (آموزش مجازی ورد و اکسل)
شماره گذاری و نشانه گذاری
استفاده از سبک ها در سند
جستجو، جایگزینی عبارات در سند
افزوده اشیا و تنظیمات مرتبط
ایجاد و قالب بندی جدول
ترسیم نمودار در اسناد
ایجاد و تنظیم سرصفحه یا صفحه
ادغام پستی (آموزش غیر حضوری ورد و اکسل)
آماده سازی سند و تنظیمات خروجی آن
قابلیت غلط یاب خودکار
تایپ فرمول های ریاضی
تنظیم حاشیه صفحه و چاپ سند

اکسل در حسابداری ویژه بازار کار

آموزش اکسل در حسابداری