صفر تا صد آموزش نرم افزار Revit

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب یکی از برترین نمایندگی های کشور، صفر تا صد آموزش نرم افزار Revit را زیر نظر اساتید برجسته کشور در یک محیط کاملا آموزشی به همراه بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی برگزار می شود و این مجموعه سعی دارد با فراهم کردن تمامی امکانات آموزشی، هنرجویان دغدغه جزء یادگیری آموزش های این مجموعه نداشته باشند و با خیالی راحت در دوره های آموزشی شرکت نمایند. دوره آموزش نرم افزار Revit به صورت عملی و کار با نرم افزار می باشد و باعث می شود تا هنرجو درک بهتری نسبت به این تخصص داشته باشد و همچنین مطالب را بهتر آموزش می بیند.

برای آموزش نرم افزار Revit نیازی به سیستم های پر قدرت و پر هزینه نمی باشد و با سیستم های معمولی هم می توان این نرم افزار را راه اندازی کرد و هر آن چه در دوره های آموزشی یاد می گیرید، به صورت جداگانه و خودتان آن ها را پیاده سازی کنید. هدف از برگزاری این دوره های آموزشی این است که هنرجویان بتوانند به راحتی در بازار کار شغل مورد نظر خود را پیدا کنند در آن مشغول به کار شوند و مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب در تلاش است تا افراد متخصص و باتجربه را به جامعه معرفی کند.

نرم افزار Revit هم در کنار سایر نرم افزارهای آموزشی یک نرم افزار تخصصی در حوزه معماری می باشد که دانشجویان معماری بیشتر با آن سروکار دارند و پروژه های خود را با این نرم افزار انجام می دهند. برای کار با نرم افزار Revit باید صفر تا صد آموزش نرم افزار Revit را پشت سر گذاشته باشید و باید به تمامی امکانات و ابزارهای آن مسلط باشید. برای شرکت در دوره های آموزش نرم افزار Revit می توانید از طریق وب سایت همین مجموعه ثبت نام نمایید و پس از آن کارشناسان ما شما را در این زمینه راهنمایی خواهند کرد.

Table of Contents

نرم افزار Revit

صفر تا صد آموزش نرم افزار Revit

نرم افزار Revit یک نرم افزار تخصصی در حوزه معماری می باشد و معماری یک رشته بسیار کاربردی در ایران می باشد که نرم افزارهای بسیاری مربوط به آن در بازار وجود دارند و هر کدام از این نرم افزارها در زمینه خاصی کاربرد دارند. بسیاری از افراد نرم افزارهای حوزه معماری را با یک دیگر مقایسه می کنند تا برتری نرم افزار را تشخیص دهند ولی این کار اشتباه است و هر نرم افزاری در زمینه خاصی کاربرد دارد. به طور مثال نرم افزار Revit مربوط به ترسیم اطلاعات ساختمانی می باشد و نرم افزار 3D Max که در زمینه معماری کاربرد دارد، در زمینه طراحی داخلی و معماری ساختمان کاربرد دارد و این دو حرفه ی مجزا می باشد.

برای یادگیری نرم افزارهای معماری باید ببینید که در چه زمینه ای می خواهید مشغول به کار شوید و برای خود یک هدف تعیین کنید تا در مسیر درست پیشرفت کنید. وضعیت بازار کار ایران به گونه ای است که برای کار کردن در یک شغل خاص، باید حتما به یک یا چند نرم افزار تخصصی آن مسلط باشید و یا اگر حرفه مورد نظر نرم افزاری ندارد، باید به خوبی به همان شفل مسلط باشید و در غیر این صورت در پیدا کردن شغل به مشکل بر خواهید خورد.

نرم افزار Revit از آن دسته نرم افزارهایی است که با یادگیری آن به سرعت می توانید جذب بازار کار شوید و پروژه های مختلفی را با آن انجام دهید. بازار کار این نرم افزار در ایران و خارج از ایران متفاوت می باشد و در ایران بازار کار آن در حال رشد کی باشد ولی در خارج از ایران و کشورهای پیشرفته تر به صورت تخصصی در حال پیگیری می باشد و اگر قصد داشته باشید می توانید در خارج از ایران هم با این نرم افزار فعالیت کنید.

بیشتر بخوانید: آموزش معماری با نرم افزار Revit

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد صفر تا صد آموزش نرم افزار Revit و همچنین دیگر دوره های آموزشی می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

تلفن تماس: 66939772 – 66933439 – 6657645