یکی از پرطرفدار ترین دوره های آموزشی در مجتمع فنی تهران، دوره های آموزش طراحی وب می باشد. این دوره شما را به مهارتی می رساند که به راحتی می توانید درآمد چند میلیون تومانی در هر ماه برای خود بدست آورید.  آموزش طراحی وب به شما کمک می کند تا هر نوع وب سایتی با توجه به نیاز مشتری طراحی نمایید. البته عده زیادی نیز هستند که قصد طراحی و راه اندازی یک وب سایت برای خود را دارند، در این صورت کسب  مهارت آموزش طراحی وب کمک بسیار زیادی برای این افراد خواهد داشت تا ایده خود را به بهترین شکل اجرا کنند که صرفه جویی زیادی در هزینه ها خواهند داشت. اما خیلی از علاقمندان نمی دانند که آموزش طراحی وب را از کجا و چگونه شروع کنند و این موضوع شده یکی از مهم ‌ترین دغدغه های کسانی که تمایل دارند طراح وب شوند. از این رو تصمیم گرفتیم اطلاعاتی را در این زمینه با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم تا اگر دچار سردرگمی شده اید، خلاص شوید و با انگیزه بیشتر به مسیر خود ادامه دهید.

آموزش طراحی وب در مجتمع فنی تهران

طراحی وب چیست؟

با توجه به رشد سریع دنیای دیجیتال و تکنولوژی، راه اندازی وب سایت شاید از اولین اقداماتی باشه که برای راه اندازی یک کسب و کار ضروری به حساب می‌آید. در این صورت آموزش طراحی وب حرفه ای میتواند به شما کمک کند که صاحب شغلی بسیار سود‌ ده، با امنیت شغلی بالا شوید. در واقع جهان امروز، جهان تبادل کردن و به اشتراک گذاشتن اطلاعات است. به طوری که امروزه، برای اطلاع از یک فعالیت خدماتی یا یک خبر و حتی نام نویسی های مختلف، باید سراغ وب سایت ها برویم. بدیهی است که در چنین شرایطی سیستم وب، بسیار مهم می­ شود. بنابراین انتظار می­ رود که طراحی وب، در جهان یک حرفه­ بسیار مورد نیاز به شمار برود.

طراحی وب به مهارت ساخت و راه‌اندازی صفحات وب گفته می‌شود، یا به عبارتی دیگر طراحی سایت به معنای طراحی و ساخت یک وب سایت یا بهینه سازی و به روز رسانی یک سایت قدیمی در بستر اینترنت است. به بیان ساده تر طراحی وب به مجموعه کارهایی گفته می شود که زیبایی ظاهری سایت را ایجاد می کند و هر آن چیزی که کاربر با آن مواجه می شود و آن ‌را در صفحه مانیتور خود می بینید حاصل طراحی وب و کار طراح وب است. در واقع طراح وب  کسی است که با استفاده از تکنولوژی‌های مختلف ظاهر یک سایت را طراحی می کند و کاری به کدهای پشت صحنه ندارد. تکنولوژی هایی که یک طراح وب برای طراحی سایت استفاده می کند عبارتند از: جاوا اسکریپت، HTML، CSS، جی کوئری و…

طراحی وب استاتیک

در سایت های استاتیک مدیر سایت نمی تواند محتوای سایت را تغییر دهد و برای تغییر دادن آن یا باید خود طراحی وب سایت را یاد بگیرد، یا باید یک طراح وب سایت را استخدام کند تا تغییراتی که می خواهد را بتواند انجام دهد. معمولا در حال حاضر که سیستم های مدیریت، محتوای بسیار حرفه ای همانند وردپرس روی کار آمده اند استفاده از سایت های استاتیک خیلی کم شده است. معمولا برای طراحی سایت های شرکتی کوچک یا سایت های معرفی که تا مدت ها محتوای آن تغییر نخواهد کرد از سایت های استاتیک استفاده می شود.

طراحی وب داینامیک

در سایت های داینامیک، طراح وب وظیفه پویا سازی وب سایت را بر عهده دارد و با استفاده از کد، سرور اسکریپتی را طراحی می کند که سایت به صورت کامل پویا باشد. پویا و داینامیک بودن سایت به این معنی است که تمامی محتوای صفحات سایت توسط مدیر سایت قابل تغییر است و ممکن است هر روز یک صفحه جدید با محتوای متغییر در سایت منتشر شود مانند سایت های خبری یا مجله ای که در هر روز چندین اخبار جدید را در صفحات جدید منتشر می کنند.

آموزش طراحی وب در مجتمع فنی تهران

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برای علاقمندان به طراحی وب، دوره های آموزش طراحی وب را فراهم کرده است. این دوره های آموزشی با حضور برجسته ترین استاید طراحی وب برگزار می شود. علاقمندان با شرکت در این دوره ها از مجتمع فنی تهران یک مدرک معتبر دریافت خواهند کرد. برای ثبت نام و شرکت در این دوره ها کافی است بر روی گزینه ثبت نام کلیک کرده تا از این دوره های آموزشی بهره مند شوید.

نقش وردپرس در طراحی سایت