طراحی وب از مبتدی تا پیشرفته

برای یادگیری طراحی وب از مبتدی تا پیشرفته باید مرحله به مرحله پیش بروید و از آموزش های مقدماتی شروع کنید. طراحی وب یک حرفه بسیار کاربردی در سراسر جهان می باشد و طرفداران بسیار زیادی هم دارد و اگر علاقمند به کار در حوزه طراحی وب هستید می توانید برای یادگیری آن اقدام نمایید. دوره های آموزش طراحی وب از مبتدی تا پیشرفته در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب زیر نظر اساتید برجسته کشور به همراه بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی برگزار می گردد و تمامی علاقمندان می توانند در این دوره ها شرکت داشته باشند.

خصوصیت یادگیری طراحی وب از مبتدی تا پیشرفته این است که شما به صورت آکادمیک با تمامی مطالب آشنا خواهید شد و در مراحل بالاتر، مطالب پیشرفته تر را راحت تر آموزش می بینید و در پایان دوره شما قادر خواهید بود یک وب سایت با تمامی امکانات را طراحی کنید. این روزها برای پیدا کردن شغل، داشتن مهارت و تخصص مهم تر از مدرک می باشد و اگر به یک کار تخصصی تسلط نداشته باشید به راحتی نمی توانید شغل مورد نظر خود را پیدا کنید.

رقابت در بازار کار طراحی وب بسیار جدی می باشد و هر فردی که تجربه و تخصص بیشتری داشته باشد می تواند در این مسیر پیروز شود و اگر فردی با اطلاعات ناقص و بدون تخصص وارد این حرفه شود، خیلی زود شکست می خورد که ممکن است بهای آن سنگین باشد. برای ورود به یک بازار کار ابتدا باید به طور کامل آن حرفه را آموزش ببینید و تجربه کاری کسب کنید و پس از آن با انجام چندین پروژه می توانید تجربه لازم را به دست آورید و به صورت جدی فعالیت خود را آغاز کنید.

آموزش طراحی وب با وردپرس

طراحی وب از مبتدی تا پیشرفته

ممکن است نام وردپرس به گوشتان خورده باشد و این روزها هر فردی که قصد تاسیس یک وب سایت را داشته باشد از سیستم مدیریت محتوای وردپرس کمک می گیرد. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای آماده می باشد و بدون حتی یک خط برنامه نویسی می توان در کمترین زمان یک وب سایت را تاسیس کرد و به طراحی کارهای طراحی و آماده سازی آن را انجام داد. وردپرس در سراسر جهان طرافداران بسیاری دارد و حتی به عنوان امن ترین سیستم مدیریت محتوا از آن نام برده می شود و اکثر شرکت ها بزرگ از وردپرس برای سایت خود استفاده می کنند.

یادگیری سیستم مدیریت محتوای وردپرس آسان می باشد اما به شرطی که به طور کامل در دوره های آموزشی شرکت داشته باشید و با تمامی ابزارها و امکانات آن آشنایی داشته باشید. کار با وردپرس بسیار لذت بخش می باشد و اگر ساعت ها با آن مشغول باشید احساس خستگی نمی کنید و همچنین پشتیبانی وردپرس بسیار عالی می باشد و هزاران قالب و افزونه برای آن وجود دارد که در صورت لزوم می توانید از آن ها در سایت استفاده کنید.

وردپرس هر آن چه را که بخواهید در اختیار شما قرار می دهد و یکی از مزیت های ویژه آن متن باز بودن و یا Open Source بودن می باشد و به این معنی است که اگر به زبان برنامه نویسی تسلط داشته باشید می توانید با استفاده از کدنویسی، قسمت های مختلف سایت را شخصی سازی کنید. مسئله مهمی که در رابطه با سایت وجود دارد بهینه سازی می باشد و هیچ سایتی بدون بهینه سازی به صفحات برتر گوگل نمی رسد و نکته این است که بهینه سازی سایت های وردپرسی آسان تر می باشد.

آموزش طراحی وب مقدماتی

یادگیری وردپرس

طراحی وب از مبتدی تا پیشرفته

برای یادگیری وردپرس نیازی نیست از قبل هیچ پیش نیازی را گذرانده باشید و حتی سیستم های پیشرفته ای هم برای یادگیری آن نیازی نمی باشد و با کامیپوتر و لپ تاپ های معمولی هم می توان آن را آموزش دید. برای آموزش وردپرس می توانید در دوره های آموزشی در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب شرکت نمایید و هر آن چه که لازم است درباره وردپرس آموزش ببینید در این دوره ها به شما آموزش داده می شود. پس از پایان دوره به هنرجویان یک مدرک معتبر دو زبانه از طرف مجتمع فنی تهران ارائه می شود که این مدرک مورد تایید اکثر شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزشی می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

تلفن تماس: 66939772 – 66933439