آموزش نرم افزار Revit به صورت کاربردی

دوره های آموزش نرم افزار Revit به صورت کاربردی هر ساله در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برگزار می شود و هنرجویان در این دوره ها به صورت کامل کار با نرم افزار را آموزش می بینند و پس از گذراندن دوره به راحتی می توانن وارد بازار کار شوند.هدف از برگزاری این دوره در این مجموعه این است که هنرجویان به یک تخصص کاربردی تسلط پیدا کنند و برای ورود به بازار کار آماده باشند. این روزها پیدا کردن شغل دغدغه بسیاری از جوانان می باشد و اکثر شرکت ها، سازمان ها، کارخانجات و موسسه ها به دنبال نیروی متخصص هستند.

داشتن تخصص باعث می شود تا شما در یک حوزه کاری مسلط باشید و پیدا کردن شغل برای فردی که تخصص خاصی ندارد، بسیار سخت است و در صورت پیدا کردن شغل ممکن است با تصورات او متفاوت باشد. دوره های آموزش نرم افزار Revit به صورت کاربردی این امکان را به شما می دهد که بتوانید به راحتی در شغل مورد نظر خود مشغول به کار شوید. نرم افزار Revit یک نرم افزار تخصصی و کاربردی در زمینه مدلسازی اطلاعات ساختمانی می باشد و بازار کار آن در ایران رایج می باشد.

این نرم افزار بیشتر مربوط به دانشجویان معماری می باشد ولی تمامی علاقمندان می توانند برای یادگیری این نرم افزار اقدام نمایند. این روزها برای پیدا کردن شغل باید حتما به یک نرم افزار تخصصی مانند نرم افزار Revit تسلط داشته باشید و با یادگیری یک نرم افزار می توان پروژه های بسیاری را انجام داد و همچنین می توانید در این حوزه پیشرفت کنید. برای شرکت در دوره های آموزش نرم افزار Revit به صورت کاربردی می توانید از طریق وب سایت مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب اقدام به ثبت نام نمایید.

کلاس آموزش فتوشاپ در تهران
بیشتر بخوانید

تاریخچه نرم افزار Revit

آموزش نرم افزار Revit به صورت کاربردی

نرم افزار Revit از محصولات کمپانی Autodesk می باشد که این مجموعه نرم افزارهای تخصصی بسیاری را وارد بازار کرده است و یکی از بهترین نرم افزارها در زمینه مدلسازی اطلاعات ساختمانی می باشد و اکثر مهندسان عمران، معمار و تاسیسات کارهای خود را با این پروژه انجام می دهند. این نرم افزار قابلیت سه بعدی دارد و می توانید جزئیات پروژه را به صورت دقیق و با کیفیت بالا بررسی کرد و هر گونه تغییرات را می توان در کمترین زمان اعمال کرد. نرم افزار Revit به کاربران توانایی طراحی ساختمان، سازه و مولفه های آن به صورت سه بعدی، یادداشت و علامتگذاری با عناصر دو بعدی و دسترسی اطلاعات ساختمانی از پایگاه داده های مدل ساختمان را می دهد.

نرم افزار Revit در سال 1997 برای طراحی مکانیک تاسیس شد و بعدها در سال سال 2002 توسط کمپانی Autodesk خریداری شد. نرم افزار Revit دارای چندین نسخه می باشد که در سال 2005 نسخه Revit Structure و در سال 2006 Revit MEP به بازار معرفی شد و پس از آن نسخه Revit Building به Revit Architecture تغییر نام داد و این سه نسخه از نسخه های اصلی این نرم افزار می باشد.

بیشتر بخوانید: آموزش نرم افزار Revit در تهران

خصوصیات نرم افزار Revit

آموزش نرم افزار Revit به صورت کاربردی

 • سادگی و سرعت یادگیری بالای آن
 • تبدیل نقشه های فاز یک به فاز دو
 • حذف خطاهای انطباق نماها، پلان ها و مقاطع
 • افزایش سرعت، دقت ترسیم و همچنین تغییر نقشه ها
 • امکان طراحی حجمی و تبدیل آن به نقشه های اجرایی
 • امکان تعریف استانداردهای ساخت در تجهیزات ساختمان
 • امکان انجام مطالعات اقلیمی بر روی ساختمان
 • ترسیم همزمان 2 بعدی و 3 بعدی نقشه های ساختمان
 • ارتباط همزمان نقشه های معماری با نقشه های سازه و تاسیسات و اعمال همزمان تغییرات بین این نقشه ها
 • قابلیت ارتباطی با دیگر نرم افزارهای BIM از طریق IFC و نیز اتوکد و 3D Max
 • محاسبه متره ساختمان و تغییر سریع آن در صورت تغییر نقشه ها
تکمیل ظرفیت آموزش طراحی لباس مقدماتی
بیشتر بخوانید

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در مورد دوره های آموزش نرم افزار Revit به صورت کاربردی می توانید با کارشناسان مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند. پس از پایان دوره یک مدرک معتبر دو زبانه از طرف این مجموعه به هنرجویان ارائه می شود و این مدرک یکی از معتبرترین مدارک در کل کشور می باشد که مورد تایید اکثر شرکت های دولتی و خصوصی می باشد.