محبوبیت برنامه نویسی پایتون در جهان

شاید برای شما هم سوال باشد که محبوبیت برنامه نویسی پایتون در جهان به چه میزان می باشد و این که برنامه نویسی پایتون برای انجام چه کارهایی مناسب می باشد. در سال 2021 زبان برنامه نویسی پایتون جزء 5 زبان برنامه نویسی برتر جهان قرار گرفته است و همچنین در داخل ایران متقاضیان بسیاری برای یادگیری برنامه نویسی پایتون وجود دارد. چیزی که مهمتر از یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون می باشد، هدف از یادگیری این زبان است و این که قصد دارید در چه زمینه ای و در چه شغلی با زبان برنامه نویسی پایتون فعالیت کنید.

پایتون یک زبان فوق العاده کاربردی و همچنین پولساز می باشد و اگر استعداد و ایده های جالبی داشته باشید می توانید در این حرفه جزء برترین ها باشید. برای یادگیری پایتون اول از همه هدف خود را مشخص کنید و اگر به نتیجه رسیدید، مسیر رسیدن به هدف خود را پیدا کنید و پس از آن باید با تلاش و پشتکار خود به آن چه که می خواهید برسید. در این شغل های بسیاری در زمینه های برنامه نویسی وجود دارد که می توانید با یادگیری پایتون در آن ها مشغول به کار شوید و اگر فردی به طور کامل به زبان برنامه نویسی پایتون مسلط باشد، بدون شغل نمی ماند.

بسیاری از شرکت ها هستند که به کارشناس و متخصص برنامه نویس نیاز دارند و حتی می توانید به صورت آزادکاری در این حرفه مشغول به کار شوید و پروژه های مورد نظر خود را انجام دهید و با این روش فعالیت می توانید درآمد خود را تعیین کنید اما در روش استخدامی می توانید زیر نظر یک شرکت یا سازمان مشغول به کار شوید و به صورت ماهیانه یک حقوق ثابت دریافت کنید که در هر دو روش مزایا و معایبی وجود دارد اما با این یک شغل بسیار عالی و آینده دار محسوب می شود که جای پیشرفت دارد. جهت یادگیری آموزش برنامه نویسی پایتون می توانید در دوره های آموزشی مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب شرکت نمایید و از طریق همین سایت می توانید اقدام به ثبت نام نمایید.

بررسی زبان برنامه نویسی پایتون

محبوبیت برنامه نویسی پایتون در جهان

فرقی نمی کند در مورد زبان های برنامه نویسی سررشته دارید یا خیر و یا این که به چه زبان های برنامه نویسی دیگری تسلط دارید و آموزش برنامه نویسی پایتون برای تمامی افراد در یک سطح قرار دارد و با کمی تلاش و پشتکار به آسانی می توانید آن را یاد بگیرید. زبان برنامه نویسی پایتون به گونه ای طراحی شده است که شما با کمترین کدنویسی می توانید برنامه دلخواه خود را بنویسید و با وجود فریم ورک های پایتون این کار برای شما بسیار آسان تر می شود و دیگر نیازی به نوشتن کدهای تکراری ندارید.

یکی از مزیت های زبان برنامه نویسی پایتون این است که بر روی انواع پلتفرم ها مانند سیستم عامل های ویندوز و لینوکس اجرا می شود و نیازی نیست برای اجرا در هر سیستمی مطابق با آن دوباره اقدام به کدنویسی کنید. نکته مهم در مورد زبان برنامه نویسی پایتون مربوط به شیء گرایی آن می باشد که به خوبی از آن پشتیبانی می کند و همچنین می توان از کدهای زبان های جاوا و C++ در آن استفاده کرد. پایتون با داشتن یک کتابخانه گسترده کار را برای هر برنامه نویسی آسان کرده و هر موضوعی که بخواهید می توانید در کتابخانه پایتون پیدا کنید.

هر آنچه که باید درباره برنامه نویسی بدانید

پایتون برای چه کارهایی مناسب است؟

محبوبیت برنامه نویسی پایتون در جهان

همان طور که گفتیم، پایتون یک زبان ساده اما قدرتمند می باشد و در صنعت های مختلفی از این زبان استفاده می شود. به کمک زبان برنامه نویسی پایتون می توان در حوزه های طراحی و توسعه اپلیکیشن، طراحی و توسعه وب سایت، طراحی بازی های ویدیویی، طراحی و توسعه انواع نرم افزارهای مهندسی و … فعالیت کرد. در داخل ایران بیشتر در زمینه های طراحی اپلیکیشن های موبایل و طراحی وب سایت از زبان برنامه نویسی پایتون کمک گرفته می شود و درآمد بسیار خوبی هم می توان از طریق ان به دست آورید.

حالا با خواندن این مطالب می توانید محبوبیت برنامه نویسی پایتون در جهان و همچنین در داخل ایران را بسنجید و تصمیم خود را برای یادگیری آن بگیرد. مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب یکی از برترین موسسات آموزشی کشور می باشد که تمامی دوره های خود را در بالاترین سطح آموزشی به همراه اساتید برجسته کشور برگزار می کند و در پایان دوره یک مدرک معتبر دو زبانه به هنرجویان ارائه می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزشی می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

تلفن تماس: 66939772 – 66933439