کامل ترین آموزش سی شارپ

سی شارپ یک زبان برنامه ‌نویسی شی گرا، ساده و مدرن است که توسط شرکت Microsoft عرضه شده است. .NET Foundation این پروژه‌ی متن‌باز (Open Source) را مدیریت می‌کند. C# یک زبان برنامه‌نویسی شی گرا و کامل است که به برنامه ‌نویسان این امکان را می‌دهد اپلیکیشن‌هایی کراس‌پلفترم (cross-platform) برای پلتفرم‌های ویندوز، تحت وب و موبایل بنویسند. (می‌توانیم برنامه ‌های C# را در سیستم ‌عامل‌ های لینوکس، ویندوز، iOS و حتی اندروید بنویسیم.)

C# یک زبان برنامه ‌نویسی مدرن است که به توسط آن می توانیم برای نوشتن برنامه‌ های نرم‌افزاری مدرن امروزی استفاده کنیم. از C# می‌توان برای توسعه ‌ی انواع مختلف اپلیکیشن‌ها استفاده کنیم: برنامه‌ های کلاینت ویندوز، کامپوننت‌ها (component) و کتابخانه‌ها (library)، سرویس‌ها (service) و API ها، اپلیکیشن ‌های تحت وب، برنامه‌های موبایل، اپلیکیشن‌های ابری و بازی‌های ویدیوئی.

Microsoft از دو فریمورک توسعه ‌ی نرم‌افزار پشتیبانی می‌کند، فریمورک .NET و .NET Core. فریمورک .NET برای توسعه‌ ی اپلیکیشن‌های ویندوز و تحت وب در سال 2001 منتشر شد. اما با فراگیر شدن مفهوم متن‌باز، شرکت Microsoft نیز کامپایلر های زبان و .NET را متن‌باز کرد و این .NET جدید .NET Core نامیده می‌شود. در آینده تنها یک نسخه از .NET وجود خواهد داشت، که همان .NET خواهد بود. نسخه ‌ی بعدی .NET در قرار است در سال 2020 و با نام .NET 5 منتشر شود.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب کامل ترین آموزش سی شارپ را برای هنرجویان در نظر گرفته، دوره های آموزشی که در زمینه آموزش برنامه نویسی برگزار می شود طی دو دوره شکل می گیرند:

  1. دوره آموزش برنامه نویسی سی شارپ مقدماتی
  2. دوره آموزش برنامه نویسی سی شارپ پیشرفته
مجموعه آموزش مهارت های کاربردی کامپیوتر(ICDL)
بیشتر بخوانید

پیشنهاد می کنیم درصورتی که به تازگی با زبان برنامه نویسی سی شارپ آشنا شده اید ابتدا در دوره مقدماتی حضور پیدا کنید. اما اگر درگذشته در دوره های آموزش سی شارپ مقدماتی شرکت نموده اید می توانید مستقیماً در دوره های آموزش برنامه نویسی سی شارپ پیشرفته حاضر شوید.

کاربرد های زبان برنامه نویسی سی شارپ

کاربرد زبان برنامه نویسی سی شارپ در ویندوز

سی شارپ چون مال مایکروسافت هستش رابطه خوبی بین ویندوز و سی شارپ وجود دارد. شما به راحتی می توانید هر نوع برنامه ای برای ویندوز بنویسید. یعنی هر چی به فکرتون میرسه رو میشه با سی شارپ برای ویندوز پیاده سازی کرد. در حال حاضر بیشتر نرم افزارهای ویندوز در بازار ایران با زبان سی شارپ نوشته می شود.

کاربرد زبان برنامه نویسی سی شارپ در macOS

شاید باورتون نشه ولی با زبان برنامه نویسی سی شارپ برای سیستم عامل مک می توان انواع برنامه نوشت. یعنی شما میتوانید هر برنامه ای که تو فکرتون هست رو با سی شارپ برای مک پیاده سازی کنید.

کاربرد زبان برنامه نویسی سی شارپ در iOS

درست خوندید با سی شارپ می شوید برای ios هم برنامه نوشت. شما از طریق زامارین میتوانید هر برنامه ای که دوست دارید را برای سیستم عامل ios بنویسید. هر برنامه ای با هر سطحی که باشد قابلیت پیاده سازی با زامارین رو دارد.

کاربرد زبان برنامه نویسی سی شارپ در اندروید

علاوه بر ios شما میتوانید برای اندروید هم با زامارین برنامه بنویسید. یکی از خوبی های سی شارپ اینه که قابلیت اینو داره که برای هر پلتفرم برنامه بنویسید. در حال حاضر خیلی از برنامه ها و اپلیکیشن های موبایل توسط زامارین نوشته شده اند.

آموزش گام به گام حسابداری
بیشتر بخوانید

کاربرد زبان برنامه نویسی سی شارپ در وب

شما میتوانید با استفاده از تکنولوژی ASP.Net تحت سی شارپ هر نوع سایتی رو طراحی و پیاده سازی کنید. در حال حاضر سایت های بزرگی در ایران توسط تکنولوژی ASP.Net پیاده سازی شده اند مثل دیجی کالا، بلاگفا، بانک ملی، ایرانسل، ورزش سه و …

آموزش برنامه نویسی سی شارپ تحت وب

ثبت نام در دوره آموزش برنامه نویسی سی شارپ

برای حضور در دوره آموزش برنامه نویسی سی شارپ می توانید برروی لینک ثبت نام کلیک نمایید. توجه داشته باشید که پس از پایان برگزاری دوره به هنرجویان مدرک دو زبانه ی مجتمع فنی تهران دریافت خواهند کرد. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های 66939772 – 66933439 تماس حاصل فرمایید.

آیا با کاربرد برنامه نویسی اندروید آشنا هستید؟!