اهمیت دوره حسابداری

همان طور که در مطالب قبلی گفتیم، حسابداری یکی از رشته های مهم و پرمخاطب در ایران به شمار می رود و بازار کار بسیار خوبی هم در ایران دارد. حسابداری یک شغل مهم و با اهمیت محسوب می شود و برای همین لازم است که بیشترین دانش را در این زمینه داشته باشید و این در پیدا کردن شغل و موفقیت یک شرکت بسیار تاثیرگذار خواهد بود. حسابداری در دانشگاه ها به چندین شاخه تقسیم می شود که هر شاخه علاقمندان خود را دارد اما برای حرفه ای شدن باید از هر منبعی برای رشد دانش خود استفاده کنید.

گاهی اوقات ممکن است در کلاس های دانشگاهی به دلیل شلوغی کلاس، محدود بودن کلاس و یا کمبود تجهیزات آموزشی به خوبی نتوان یک درس یا چند درس را به خوبی تدریس کرد و همین باعث می شود تا دانشجو به طور کامل مطلب را متوجه نشود. از طرفی کلاس های دانشگاهی باید طبق سرفصل هایی که به اساتید ارائه می شود برگزار شود و در اکثر اوقات به دلیل کبود زمان نمی توان مطالبی خارج از درس به دانشجویان انتقال داد.

یکی از بهترین روش هایی که می توان مهمترین مطالب یک رشته را آموزش دید، شرکت در دوره های آموزشی می باشد که مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب بهترین دوره های آموزش حسابداری را برای دانشجویان و علاقمندان این رشته برگزار می کند. در دوره های آموزشی مطالبی به هنرجویان آموزش داده می شود که به صورت کاربردی در بازار کار به کمک آن ها می آید و این که می توانند به صورت عملی نرم افزارهای مربوط به رشته حسابداری را یاد بگیرند. هدف از برگزاری این دوره بالا بردن سطح دانش هنرجویان در زمینه های شغلی می باشد و این که با پشت سر گذاشتن این دوره ها آماده ورود به بازار کار شوند.

دوره های آموزش حسابداری

  • کلاس حسابداری خدماتی
  • کلاس حسابداری بازارگانی
  • کلاس حسابداری ویژه بازار کار
  • کلاس حسابداری مکانیزه با نرم افزار (سپیدار، هلو و اکسل)

یادگیری نرم افزارهای حسابداری

اهمیت دوره حسابداری

این روزها در هر رشته ای حداقل یک یا چند نرم افزار تخصصی وجود دارد که اهمیت دوره حسابداری را چندین برابر می کند چرا که این روزها اکثر شرکت ها کارهای خود را با نرم افزارهای تخصصی پیش می برند و یادگیری آن ها یکی از واجبات می باشد. رشته حسابداری چنیدن نرم افزار تخصصی دارد که برخی از آن ها جزء مهمترین نرم افزارهای حسابداری محسوب می شود. گاهی اوقات برای کار در یک شرکت می بایست حداقل به یکی از نرم افزارهای حسابداری تسلط داشته باشید تا بتوانید کارها را پیش ببرید و این روزها نرم افزارها کمک بسیار زیادی برای انجام دادن کارها می کند و این به کمک نرم افزار کارها سریع تر انجام می شوند.

  • نرم افزار هلو

هلو یک نرم افزار تخصصی در زمینه مالی و حسابداری می باشد و این نرم افزار دارای امکاناتی مانند صدو انواع فاکتور، دریافت گزارش، سرسید چک ها به صورت اتوماتیک و … هستند و همین امکانات باعث شده تا نرم افزار هلو یکی از کاربردی ترین نرم افزار مالی و حسابداری محسوب شود که یادگیری آن یک امتیاز ویژه برای شما به شمار می رود. برای کار با نرم افزار هلو باید صفر تا صد آن را به طور کامل آموزش ببینید و برای همین می توانید در دوره های آموزش حسابداری مکانیزه در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب شرکت نمایید.

  • نرم افزار سپیدار

یکی دیگر از نرم افزارهای کاربردی مالی و حسابداری که اکثر شرکت ها از آن استفاده می کنند، نرم افزار سپیدار می باشد. با نرم افزار سپیدار می توانید کار با امکاناتی مانند دریافت و پرداخت، انبار، حسابداری، فروش و حقوق را یاد بگیرید. در این دوره علاوه بر مفاهیم تئوری، مفاهیم عملی به صورت ویژه و با بهترین سیستم های آموزشی به هنرجویان آموزش داده می شود تا کار با نرم افزار را به خوبی یا بگیرند.

بازار کار شغل حسابداری در ایران

آموزش حسابداری

اگر بعد از فارغ التحصیلی در رشته حسابداری به دنبال یک هدف هستید پیشنهاد می کنیم که حتما در دوره های آموزش حسابداری شرکت نمایید. اهمیت دوره حسابداری زمانی مشخص می شود که شما در این دوره ها با چالش های جدیدی رو به راه شوید و همین موضوع می توانید راه ورود شما به بازار کار را به شما نشان دهد. از تجربیات دیگران می توانید برای یادگیری حرفه خود استفاده کنید و سعی کنید همیشه دانش خودتان را بروز نگه دارید تا بتوانید با مسائل روز دنیا رو به رو شوید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های حسابداری می توانید با کارشناسان مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.