اهمیت نرم افزار 3d max در معماری

آیا تا به حال به اهمیت نرم افزار 3d max در معماری توجه کرده اید؟ اگر از افرادی که در حوزه معماری فعالیت می کنند بپرسید که چه نرم افزار در معماری مناسب می باشد اکثر آن ها نرم افزار 3d max را به شما معرفی می کنند. 3d max بهترین و کاربردی ترین نرم افزار در حوزه معماری ساختمان و طراحی داخلی می باشد و با آن می توان در زمینه های دیگری مانند طراحی و ساخت بازی های کامپیوتری، ساخت فیلم های انیمیشن، طراحی های صنعتی و … فعالیت کرد.

از مزیت های نرم افزار 3d max می توان گفت که قابلیت مدل های سه بعدی را دارید که این ویژگی برای مدلسازی، طراحی داخلی، انیمیشن سازی و … بسیار کاربردی می باشد و همچنین قابلیت متحرک سازی این نرم افزار باعث شده تا اکثر فیلم سازان، انیمیشن سازان و طراحان بازی های کامپیوتری از این نرم افزار برای انجام پروژه های خود کمک بگیرند. همین ویژگی های مهم و کاربردی باعث شده تا این نرم افزار طرفداران بسیاری در سراسر جهان پیدا کند و هر فردی که به نرم افزار 3d max مسلط باشد می تواند در زمینه های مختلفی مشغول به کار شود.

اگر به دنبال یک موسسه آموزشی برای گذراندن دوره های آموزش نرم افزار 3d max می باشید، ما به شما مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب را پیشنهاد می کنیم. این مجموعه دوره های آموزش نرم افزار 3d max را در یک محیط آرام و زیر نظر اساتید برجسته کشور به همراه بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی برگزار می کند و تمامی علاقمندان می توانند در این دوره ها شرکت داشته باشند.

برای شرکت در این دوره روی ثبت نام کلیک نمایید.

کاربرد نرم افزار 3d max

اهمیت نرم افزار 3d max در معماری

  • معماری

با پی بردن به اهمیت نرم افزار 3d max در معماری می توان گفت که نرم افزار 3d max در صنعت معماری حرف اول را می زند و می توان در صنعت های مختلف مانند معماری ساختمان، طراحی داخلی، طراحی نما و … از آن استفاده کرد که در ادامه با هر کدام از آن ها آشنا خواهیم شد.

  • معماری داخلی

یکی از مهمترین کاربردهای نرم افزار 3d max طراحی معماری داخلی یک ساختمان می باشد که با مدل های سه بعدی می توان یک تصویر کاملا طبیعی و واضح از نمای داخلی ساختمان که قصد چیدمان آن را دارید، داشته باشید. طراحی دکوراسیون داخلی یک حرفه بسیار عالی برای علاقمندان در این زمینه می باشد و حتی دوره های آموزشی جداگانه برای این حرفه برگزار می شود که علاقمندان برای گذارندن آموزش های تخصصی می توانند در این دوره ها شرکت نمایند.

  • نمای ساختمان

حتما شما هم در سطح شهر ساختمان هایی با نماهای جالب و زیبا دیده و توجه شما به آن جلب شده است. در واقع این نمای خارجی ساختمان حاصل ساعت ها طراحی و وقت گذاشتن با نرم افزار 3d max می باشد که باعث می شود نمای ساختمان زیباتر و خاص نشان داده شود و حتی چهره شهر زیباتر می شود.

  • محوطه ساختمان

طراحی معماری فقط به نمای داخلی و خارجی یک ساختمان خلاصه نمی شود و حتی در طراحی محوطه ساختمان از نرم افزار 3d max می توان کمک گرفت. در برخی از ساختمان های لوکس که محوطه خارجی دارند دارای استخر، آب نما، باغچه، محوطه باز و … می باشند که می توان این فضا را با نرم افزار 3d max شبیه ساز کرد و پس از بررسی مدسازی و نما می توان برای اجرای پروژه دست به کار شد.

  • طراحی و ساخت معماری ویلا

یکی از حوزه های فعالیت نرم افزار 3d max که بسیار لذت بخش و پولساز می باشد، طراحی و ساخت معماری ویلا می باشد که می توان صفر تا صد آن را فقط با نرم افزار 3d max انجام داد. با این نرم افزار می توان معماری داخلی ویلا را به طور کلی انجام داد و حتی می توان نورپردازی، چیدمان، طراحی اتاق ها، رنگ دیوارها، نوع سرامیک، پنجره ها، اتاق پذیرایی، آشپزخانه و … را انجام داد.

کاربرد 3d max در معماری

آموزش نرم افزار 3d max

اهمیت نرم افزار 3d max در معماری

گذراندن دوره های آموزش نرم افزار 3d max در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب مزیت های بسیاری دارد و هنرجویان با آموزش عملی می توانند مطالب را به خوبی آموزش ببینند و برای ورود به بازار کار آمادگی های لازم را داشته باشند. پس از گذراندن دوره های آموزشی از طرف مجتمع فنی تهران یک مدرک معتبر دو زبانه به هنرجویان ارائه می شود و این مدرک معتبرترین مدرک فنی و حرفه ای در کشور به شمار می رود که مورد تایید اکثر شرکت های دولتی و خصوصی می باشد.

تلفن تماس: 66939772 – 66933439