تاثیر یک وب سایت در گسترش کسب و کار

آیا تاکنون به تاثیر یک وب سایت در گسترش کسب و کار فکر کرده اید؟ یک وب سایت خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ برای طراحی وب چه کاری باید انجام داد؟

این ها سوالاتی است که ممکن است در ذهن هر فردی پیش آید و ما در این مطلب قصد داریم به آن بپردازیم. این روزها می توان در کسب و کاری را با داشتن یک سایت گسترش داد و حتی بسیاری از مشاغل توسط همین وب سایت ها فعالیت می کنند و بسیاری از شرکت ها سرمایه گذاری های بسیار زیادی برای داشتن یک وب سایت در رتبه های عالی می کنند و حتی یک تیم تخصصی برای پشتیبانی وب سایت دارند. مهمترین مورد برای این که یک کسب و کار ارتقا پیدا کند، دیده شدن می باشد و از راه های مختلفی می توانید خودتان را معرفی کنید.

ایده های ساده مانند پخش بروشور در خیابان ها یا استخدام افرادی که شما را به دیگران معرفی می کنند اما بهترین، راحت ترین و با ارزش ترین راه داشتن یک وب سایت می باشد. طراحی یک وب سایت می تواند شما را به دنیا معرفی کند و نفرات خیلی بیشتری با شما آشنا شوند. اما فقط تاسیس یک وب سایت کافی نیست و این پروسه باید به صورت اصولی صورت گیرد. اول این که طراحی وب یک دانشی است که بسیار ارزشمند و مهم می باشد و کسی که طراحی وب را آموزش دیده باشد می تواند انواع وب سایت ها را طراحی کند.

این روزها اکثر مشاغل به کمک وب سایت ها کسب و کار خود را پیش می برند اما هر فردی که بخواهد یک وب سایت داشته باشد لازم نیست حتما آن را آموزش ببیند. افرادی که به خوبی به طراحی وب مسلط باشند می توانند این کار را انجام دهند و طراحی وب باید بر روی پایه و اصول خود باشد و پارامترهای مهمی وجود دارد تا یک وب سایت از سایر وب سایت ها متمایز باشد. اگر قصد آموزش طراحی وب را دارید می توانید در دوره های آموزشی مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب شرکت داشته باشید و این دوره ها زیر نظر اساتید برجسته کشور برگزار می شود.

نکات مهم درباره طراحی وب

تاثیر یک وب سایت در گسترش کسب و کار

یک وب سایت زمانی که به تازگی تاسیس می شود دارای هیچ ویزاینی نمی باشد و حتما باید یک قالب و یک دیزاین مناسب برای سایت طراحی کنید. داشتن یک دیزاین مناسب در وب سایت می تواند قدرت جذب کاربران را چندین برابر کند و اگر دیزاین قابل توجهی داشته باشید کاربران بیشتری جذب وب سایت شا خواهند شد. هر وب سایتی به یک قالب نیاز دارد که اگر به زبان برنامه نویسی تسلط داشته باشید می توانید یک قالب سایت طراحی کنید و یا این که می توانید از فروشگاه های اینترنتی قالب مورد خود خودتان را خریداری و بر روی وب سایت اعمال نمایید.

مهمترین طراحی مربوط به صفحه اول وب سایت یعنی صفحه خانه می باشد که باید یک دیزاین و منوی مناسب داشته باشد تا کاربر زمانی که وارد سایت شما شد به راحتی به هر آن چه که می خواهد دسترسی داشته باشد. اگر به زبان برنامه نویسی تسلط داشته بشاید می توانید تمامی نقاط سایت را شخصی سازی کنید اما برای طراحی وب می توانید از راه های دیگری هم این کار انجام دهید و طراحی سایت فقط با زبان های برنامه نویسی نمی باشد. سیستم مدیریت محتوا به شما کمک می کند تا بدون برنامه نویسی یک وب سایت داشته باشید و سیستم های مدیریت محتوا از قبل برنامه نویسی شده اند و شما فقط به یک دامنه و هاست نیاز دارید تا یک وب سایت تاسیس کنید.

توسعه وب سایت

تاثیر یک وب سایت در گسترش کسب و کار

هر وب سایتی پس از مدتی جهت ارتقا خدمات خود و ایجاد تغییرات به یک توسعه نیاز دارد که این باعث پیشرفت و تغییراتی در سایت می شود که باعث می شود کاربر دسترسی راحت تری به سایت و خدمات آن داشته باشد. حتما دیده اید که برخی اپلیکیشن های موبایل هر چند مدت یک بار نیاز به بروزرسانی دارند و این بروزرسانی به معنای ارتقای اپلیکیشن، رفع خطاهای گذشته و ارائه خدمات بیشتر به کاربران می باشد. حالا شما یک وب سایت توسعه یافته دارید و می توانید انواع خدمات خود را به صورت اینترنتی به اطلاع کاربران برسانید.

به طور مثال اگر شما یک فروشگاه در یکی از محله های شهر داشته باشید، فقط اعضای همان محله و اطراف آن از کسب و کار شما مطلع هستند اما اگر یک فروشگاه اینترنتی داشته باشید تمامی جهان می توانند به فروشگاه اینترنتی شما دسترسی داشته باشند و این یعنی جذب کاربران بیشتر و ارائه خدمات بیشتر که باعث سودآوری بسیار زیاد و گسترش کسب و کار می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزشی در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

تلفن تماس: 66939772 – 66933439