آموزش تخصصی طراحی وب با پایتون

دوره آموزش تخصصی طراحی وب با پایتون در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب یکی از دوره های آموزشی است که مورد توجه بسیاری افراد قرار گرفته از این رو می خواهیم در این رابطه اطلاعاتی به شما عزیزان بدهیم. اگر قصد دارید از این دوره آموزشی مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب استفاده کنید و یا می خواهید در رابطه با طراحی وب با پایتون اطلاعاتی کسب کنید با ما همراه باشید.

امروزه طراحان وب با استفاده از انواع زبان های برنامه نویسی می توانند اقدام به طراحی وب سایت ها کنند. زبان برنامه نویسی پایتون یکی از این زبان های برنامه نویسی می باشد که بسیاری از طراحان وب از آن برای طراحی وب استفاده می کنند. در واقع زبان پایتون در راس همه زبان های برنامه نویسی قرار گرفته است و با استقبال فراوانی برای طراحی سایت از سوی طراحان وب قرار گرفته است. از لحاظ فنی زبان برنامه نویسی پایتون سطح بالا با معانی زبان پویای یکپارچه برای توسعه وب و برنامه های کاربردی می باشد. پایتون یک زبان برنامه نویسی محبوب در جهان می باشد که دارای چندین فریم ورک است و هر کدام از این فریم ورک ها برای انجام یک کار تخصصی می باشد. در واقع طراحان وب از زبان برنامه نویسی پایتون به دلیل فریم ورک هایی که دارد برای طراحی وب استفاده می کنند. فریم ورکی که برای طراحی وب در زبان برنامه نویسی پایتون از آن استفاده می شود، فریم ورک جنگو می باشد که بیشتر برای طراحی وب از آن استفاده می شود. جنگو در حال حاضر محبوب ترین و کاربردی ترین فریم ورک زبان برنامه نویسی پایتون می باشد که در ادامه مقاله توضیحاتی در این رابطه خواهیم داد.

Table of Contents
نوشته در وردپرس
بیشتر بخوانید

طراحی وب با زبان برنامه نویسی پایتون به چه معناست

آموزش تخصصی طراحی وب با پایتون

طراحی وب سایت با پایتون به این معنی است که شما کدی را مسئول اجرایی برنامه یا سایت در مرورگر تعیین می ‌کنید. ایجاد یک مسئول اجرایی برای سمت سرور و همچنین طراحی باطن یک وب سایت امری بسیار مهم است. تعیین کردن مسئول اجرایی برای ذخیره اطلاعات کاربران در سایت بسیار مهم و قابل اهمیت است. پایتون همچنین می ‌تواند نحوه سفر اطلاعات به سرور را کنترل کند. علاوه بر این پایتون می ‌تواند تمامی اطلاعات کاربران یک سایت را کنترل و هویت کاربران در سایت را تایید کند. ساختن سمت سرور کار اصلا پیچیده ‌ای نیست، اما اطمینان از ثبات و امنیت رویکرد و رویه ‌های آن می ‌تواند بسیار وقت گیر باشد. همچنین به همین علت زبان برنامه نویسی پایتون دارای چارچوب ‌بندی مناسب است.

البته زبان برنامه نویسی پایتون یا همان توسعه دهنده وب سایت همیشه نمی ‌تواند به عنوان گزینه اصلی برای طراحی یک وب سایت باشد و به طور کلی این زبان، یک زبان چند منظوره به‌ حساب می ‌آید و همچنین به این معنا هم می ‌تواند باشد که این زبان برای تمامی برنامه نویسان مورد استفاده قرار می ‌گیرد. با این حال نا گفته نماند که زبان برنامه نویسی  پایتون برای توسعه وب و طراحی آن گزینه‌ ای محکم و مناسب است.

بیشتر بخوانید: شغل طراحی وب با وردپرس

فریم ورک جنگو چیست

آموزش تخصصی طراحی وب با پایتون

فریم ورک از لحاظ لغوی به معنای یک چارچوب می باشد که این چارچوب توسط کاربر شناخته شده می باشد و برای انجام کارهای خود از آن استفاده می کند. فریم ورک مجموعه ای دستورالعمل ها، کتابخانه ها، رابط کاربری و امکانات را در اختیار کاربر قرار می دهد تا کاربر بتواند یک پروژه را به درستی و سرعت کار بیشتری انجام دهد و همچنین به کمک آن ها می توان پروژه کامل تر و حرفه ای تری ارائه داد. فریم ورک جنگ Django یک فریم ورک سطح بالا برای زبان برنامه نویسی Pyhon است که کدنویسی سریع و پایدار با یک طراحی مناسب را به کاربران ارائه می کند.

 فریم ورک، جعبه ابزاری از Component هاست که برنامه های تحت وب به آن ها نیاز دارند. هدف این است که برنامه نویس ها به جای نوشتن کد های تکراری برای کار های تکراری، روی قسمت هایی از پروژه هایشان کار کنند که مخصوص همان پروژه است. در حقیقت، فریم ورک Django نسبت به سایر فریم ورک های موجود ویژگی های بیشتری دارد. این فریم ورک، خیلی از دردسرهای کدنویسی را حل کرده است. به علاوه، فریم ورک Django به شما امکان را می‌ دهد تا کلاس های کد ها و دامنه تان را مدل سازی کرده و قبل از این که متوجه شوید، یک ORM داشته باشید.

آموزش طراحی وب با پایتون در مجتمع فنی تهران

آموزش تخصصی طراحی وب با پایتون

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب یکی از معتبر ترین و برترین مراکز برگزاری دوره های آموزشی، از جمله آموزش طراحی وب با پایتون به صورت تخصصی و حرفه ای می باشد. شما عزیزان می توانید برای یادگیری طراحی وب با پایتون از مبتدی تا پیشرفته به صورت تخصصی، از دوره آموزش تخصصی طراحی وب با پایتون استفاده کنید. تمامی دوره های این مجموعه زیر نظر اساتید برجسته کشور به همراه بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی برگزار می گردد و هنرجو در یک محیط کاملا آموزشی دوره ها را پشت سر می گذارد.

در دوره های آموزش طراحی وب با پایتون، هنرجویان تمامی سرفصل ها و مطالب آموزشی را به خوبی آموزش می بینند و برای ورود به بازار کار آماده می شوند. در پایان دوره، یک مدرک معتبر دو زبانه از طرف مجتمع فنی تهران به هنرجویان ارائه می شود و این مدرک معتبر مدرک فنی و حرفه ای در کشور محسوب می شود که مورد تایید شرکت های دولتی و خصوصی می باشد. برای شرکت در دوره ها می توانید بر روی لینک ثبت نام کلیک کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در مورد دوره های آموزشی می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

تلفن تماس: 66939772 – 66933439

آموزش تخصصی کافی شاپ
بیشتر بخوانید