طراحی اتاق با 3d max

اتاق خواب رویایی خود را با نرم افزار 3d max طراحی کنید! این روزها یکی از مشکلاتی که در خونه ها وجود دارد، ناهماهنگی وسایل منزل می باشد که می توانید فضای خونه را به نادرستی اشتغال کند و یا به طور کامل نمی توان از فضاهای مفید خونه استفاده کرد.  با نرم افزار 3d max می توان به کمک مدلسازی یک تصویر واقع گرایانه از اتاق مد نظر خود طراحی کنید ببینید که به کمک چه وسایلی می توانید بیشترین استفاده را از فضای اتاق ببرید. برای طراحی اتاق با 3d max باید کار با این نرم افزار را بلد باشید و در بحث مدلسازی بتوانید انواع طراحی ها را انجام دهید.

این روزها طراحی معماری و دکوراسیون داخلی به یک شغل پر مخاطب و کاربردی تبدیل شده است و یکی از شغل های لذت بهش با درآمد بسیار خوب می باشد که در ایران هم بازار کار خوبی دارد. اگر در طراحی دکوراسیون اتاق خود به مشکل خورده اید، می توانید با شبیه سازی این مشکل را برطرف کنید و اتاق خود را به یک مکان بسیار عالی با وسایل مناسب تبدیل کنید. اگر قصد انجام این کار را دارید می توانید جهت آموزش نرم افزار 3d max اقدام نمایید و یا می توانید از افرادی که در این زمینه تخصص دارند کمک بگیرید.

اگر این حرفه را به خوبی آموزش ببینید، می توانید علاوه بر طراحی دکوراسیون منزل و اتاق خود، به صورت جدی در این صنعت فعالیت کنید. بسیاری از شرکت ها فعالیت هایی در همین راستا انجام می دهند و اگر بخواهید می توانید به کمک این شرکت ها کار خود را شروع کنید و پروژه های مختلفی را انجام دهید. تمامی این ها فقط با یادگیری نرم افزار 3d max اتفاق میافتد و می توان با یادگیری یک نرم افزار تخصصی در یک حرفه مشغول به کار شد. جهت شرکت در دوره آموزش نرم افزار 3d max در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب می توانید روی ثبت نام کلیک نمایید.

کلاس های آموزش افترافکت
بیشتر بخوانید

مدلسازی

طراحی اتاق با 3d max

مهمترین پارامتر در شبیه سازی، مدلسازی با مقیاس دقیق و درست می باشد و اگر بتوانید طراحی آن را به درستی انجام دهید قطعا موفق خواهید شد. داشتن ایده های شگفت انگیز و جدید در این حرفه می تواند باش شما کمک کند و شما با توجه مدهای روز و سلیقه هایی که در این زمینه وجود دارد، باید طرح های انتخابی خود را پیاده سازی کنید. ممکن است هر فردی از یک سبک خاص استقبال کند و شما باید برای هر سبکی چندین پلن داشته باشید.

به طور مثال بحث ما در مورد طراحی اتاق با 3d max می باشد و شما برای این که بتوانید طراحی داخلی یک اتاق را انجام دهید باید ببینید که در داخل اتاق چه چیزی هایی نیاز می باشد. متراژ هر اتاق نسبت در هر منزلی متفاوت می باشد و این به منظور این است که وسایل استفاده شده در یک اتاق ممکن است در اتاق دیگری کاربرد نداشته باشند و این برای افرادی که مجبور به جا به جایی منازل خود هستند دشوار می باشد.

اما این بار صنعت طراحی داخلی به کمک این افراد آمده است به طوری که می توان قبل از چیدمان هر وسیله ای آن را به کمک نرم افزار شبیه سازی کرد و حتی می توان یک مدل سه بعدی از آن تهیه کرد تا یک تصویر واقع گرایانه از طراحی که مد نظر دارید در دست داشته باشید. 3d max یک نرم افزار محبوب و کاملا تخصصی در زمینه طراحی های دو بعدی و سه بعدی می باشد که در زمینه های مختلفی مانند انیمیشن، طراحی های صنعتی، فیلم سازی، جلوه های ویژه و … مورد استفاده قرار می گیرد.

آموزش طراحی دکوراسیون داخلی با 3d max

آموزش نرم افزار 3d max در مجتمع فنی تهران

اگر علاقمند به یادگیری نرم افزار 3d max می باشید، می توانید در دوره های پیشرفته مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب که زیر نظر اساتید برجسته کشور برگزار می شود شرکت داشته باشید. از مهمترین ویژگی های مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب می توان به ارائه مدارک تخصصی به صورت دو زبانه به هنرجویان اشاره کرد و این مدرک معتبرترین مدرک فنی در کشور محسوب می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

آموزش انیمیشن سازی در تهران
بیشتر بخوانید