آموزش نرم افزار Revit در مجتمع فنی تهران

آموزش نرم افزار Revit در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب زیر نظر اساتید برجسته کشور در یک محیط آرام و کاملا آموزشی به همراه بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی برگزار می گردد و تمامی علاقمندان می توانند در این دوره ها شرکت داشته باشند. یکی از مزیت های شرکت در دوره های آموزش نرم افزار Revit در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب این است که در پایان دوره به هنرجویان یک مدرک معتبر دو زبانه ارائه می شود و که مورد تایید اکثر شرکت های دولتی و خصوصی می باشد.

نرم افزار Revit یک نرم افزار کاربردی در زمینه شبیه سازی می باشد و بیشتر در معماری از آن استفاده می شود و اکثر دانشجویان معماری بیشتر با آن آشنا هستند. نرم افزار Revit در زمینه مدلسازی اطلاعات ساختمان بسیار قدرتمند می باشد و از طریق آن می توان انواع طراحی ها و معماری ساختمان ها را انجام داد و این نرم افزار تمامی امکاناتی که شما لازم دارید را در اختیارتان قرار می دهد و برای کار کردن با آن ها باید به طور کامل به نرم افزار مسلط باشید.

نرم افزار Revit در زمینه های عمران، معماری، برق و مکانیک بسیار کاربردی می باشد و دانشجویان این رشته ها برای انجام پروژه های خود می توانند از این نرم افزار کمک بگیرند. این روزها اکثر کارهای طراحی به کمک نرم افزارها صورت می گیرد و یک انقلاب بزرگ در صنعت طراحی شکل گرفته است و باعث رشد و پیشرفت چشمگیری در این زمینه شده است. طراحی معماری با نرم افزار Revit با جزئیات کامل و دقیق با بهترین کیفیت انجام می شود و یک نمای سه بعدی و شبیه سازی شده به شما ارائه می دهد که باعث بالا رفتن سطح کیفیت پروژه می شود.

شغل برنامه نویسی
بیشتر بخوانید

مزیت نرم افزار Revit

آموزش نرم افزار Revit در مجتمع فنی تهران

  • مدلسازی هوشمند (مدلسازی دو بعدی و سه بعدی به صورت همزمان)
  • قابلیت مدیریت مالی و هزینه تولید و مصرف در بازه زمانی
  • پشتیبانی از استانداردهای IFC بر پایه XML
  • دارا بودن قابلیت 4 بعدی BIM
  • طراحی سه بعدی ساختمان و اجزای آن
  • دسترسی به پایگاه داده مدل های ساختمانی
  • تفسیر مدل طراحی شده با عناصر نقشه کشی دو بعدی
  • امکان اشتراک گذاری پروژه میان چند کاربر
  • برخورداری از ابزارهایی جهت نقشه کشی و ردیابی چرخه ساختمان از ابتدا تا تخریب
  • نرم افزار Revit در معماری

بیشترین کاربرد نرم افزار Revit در معماری می باشد و باعث به حداکثر رساندن بهره وری در ایجاد طراحی ها و مستندسایز های کاری می گردد. به کمک نرم افزار Revit می توان انواع پروژه های معماری را با بهترین کیفیت و در مدت زمان کمتری انجام داد و همچنین این نرم افزار در دیگر کشورها مخاطبان بسیار زیادی دارد. شاید خیلی ها اطلاعات کمی درباره این نرم افزار داشته باشند و همچنین اطلاعاتی در مورد بازار کار آن ندارند.

در روزهایی که پیدا کردن شغل دغدغه بسیاری از جوانان شده است، یادگیری یک نرم افزار کاربردی و تخصصی باعث می شود تا شما شغل مورد نظر خودتان را خیلی سریع پیدا کنید و مشغول به کار شوید. با یادگیری نرم افزار Revit، می توانید تمامی پروژه های مدلسازی ساختمانی و معماری را انجام دهید و از طریق کسب درآمد کنید و در ایران شرکت های بسیاری در این زمینه فعالیت می کنند که توانید جذب آن ها شوید.

آموزش فتوشاپ برای معماری
بیشتر بخوانید

ویژگی های نرم افزار Revit

آموزش نرم افزار Revit در مجتمع فنی تهران

بالا بودن کیفیت در اسناد ساختمانی: بررسی دقیق جزئیات پروژه و رفع خطاها و مشکلات احتمالی.

سرعت بخشیدن در تغییرات طراحی بدون نیاز به تکرار: اصلاح طراحی پروژه در کمترین زمان و بدون نیاز به طراحی پروژه از ابتدا.

پیش نمایش خانه در قالب مدلینک BIM سه بعدی: پیش نمایش خانه این امکان را به شما می دهد تا قبل از اجرای پروژه، یک نمای سه بعدی به صورت شبیه سازی از طرح خود داشته باشید و از این طریق می توان ایده های جدید را اجرایی کرد.

مرجعی برای کامپوننت های ساختمان: این نرم افزار مجموعه ای کامل از کامپوننت های ساختمانی را در اختیار شما قرار می دهد و این امکان وجود دارد که خیلی سریع کامپوننت های موجود را تغییر دهید.

انعطاف پذیری بسیار زیاد: به کاربران اجازه می دهد تا بر روی پروژه ای واحد کار کنند و تغییرات با هر بار ذخیره روی آن ثبت شود.

ارزیابی دقیق پروژه و هزینه های آن: برآورد هزینه مهمترین مسئله در انجام پروژه ها می باشد که این نرم افزار این قابلیت را در اختیار شما قرار می دهد و می توان بودجه مورد نیاز را تخمین زد.

هماهنگی بهبود یافته: در این نرم افزار، طراحی، مدلسازی و مدیریت آن ها هم مجزا می باشد و ریسک ها و خطرات طراحی از بین می رود.

ثبت نام در دوره آموزش نرم افزار Revit در مجتمع فنی تهران

اگر قصد شرکت در دوره های نرم افزار Revit را دارید، می توانید در دوره های آموزش نرم افزار Revit در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب شرکت نمایید و این دوره ها زیر نظر اساتید برجسته کشور برگزار می شود. با شرکت در این دوره ها می توانید به خوبی به نرم افزار Revit مسلط شوید و به راحتی در بازار کار آن شغل مورد خود را پیدا کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزشی و زمان برگزاری آن ها می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

آموزش مقدماتی اتوکد دو بعدی
بیشتر بخوانید

تلفن تماس: 66939772 – 66933439 – 66576455