درآمد برنامه نویس پایتون

یکی از متداول ترین سوالات افرادی که به برنامه نویسی پایتون علاقمند هستند این است که درآمد برنامه نویس پایتون چقدر است و چگونه می توانند از طریق آن به کسب درآمد خوبی دست پیدا کنند. میزان حقوق و درآمد برنامه نویسی پایتون به عوامل زیادی بستگی دارد و با جزئیات ریز و درشتی همراه است. اگر می ‌خواهید بدانید وضعیت میزان حقوق و درآمد برنامه نویسی چگونه است و یک برنامه نویس پایتون چقدر می تواند موفق باشد، تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

امروزه تعداد زبان های برنامه نویسی بسیار زیاد است و هر کدام کاربرد های مختلفی دارند. هر کدام از این زبان‌ ها مزایا و معایب خودشان را دارند. زبان ‌های برنامه نویسی در مقایسه در دو دهه اخیر دچار تحول اساسی شده اند و زبان‌ های جدیدی با کاربرد های متفاوتی بین برنامه نویسان رایج شده است. پایتون از جمله زبان ‌های برنامه‌ نویسی قدرتمندی است که در سال ۱۹۹۱ به دنیای برنامه ‌نویسی وارد شد، در دهه اخیر محبوبیت بالایی را کسب نموده است و روز به روز به میزان محبوبیت آن اضافه می شود. پایتون در زمینه داده کاوی، یادگیری ماشین، خودکارسازی سامانه‌ ها، طراحی وب، واسط ‌های برنامه‌ نویسی و… به کار گرفته می ‌شود. در ابتدا می خواهیم توضیحی درباره برنامه نویسی پایتون بدهیم و بعد درباره درآمد آن صحبت خواهیم کرد.

دوره های آموزش برنامه نویسی

پایتون چیست

درآمد برنامه نویس پایتون

یک زبان برنامه ‌نویسی شیء گرا، تفسیری، سطح بالا و همه منظوره است که خیدو فان روسوم آن را طراحی کرده‌است. پایتون اولین بار در سال ۱۹۹۱ منتشر شد، فلسفه اصلی طراحی پایتون خوانایی بالای کد است و نویسه ‌های فاصله خالی در آن معنا دار هستند و مکرر استفاده می‌ شوند. ساختار زبانی و دیدگاه شیء گرا در پایتون به گونه ‌ای طراحی شده‌ است که به برنامه ‌نویس امکان نوشتن کد منطقی و واضح (بدون ابهام) را برای پروژه‌ های کوچک و بزرگ می‌ دهد. پایتون یک زبان برنامه ‌نویسی متن باز است. در یک تعریف کلی، متن ‌باز بودن پایتون یعنی می ‌توان به کد منبع آن، مستندات طراحی و محتوای پایتون به عنوان یک محصول، دسترسی داشت. این در حالی است که در محصولات انحصاری و دارای (Copyright) این قابلیت ‌ها و بسیاری از دیگر قابلیت‌ ها وجود ندارد.

متن‌ باز بودن پایتون موجب شده است که طیف وسیعی از افراد در توسعه و به روز رسانی آن مشارکت داشته باشند، از همین رو این زبان به سرعت به روز و قابلیت‌ های جدیدی به آن اضافه می ‌شود. از سوی دیگر، نواقص و باگ ‌های احتمالی موجود در زبان برنامه ‌نویسی پایتون نیز به سرعت رفع می‌ شوند. همچنین، جامعه کاربری بزرگ این زبان موجب شده است تا همه روزه کتابخانه ‌های متعددی برای این زبان آماده شوند که کار را برای برنامه ‌نویسان چه مبتدی و چه متخصص، بسیار ساده می‌ کنند.

آشنایی با دوره های آموزش برنامه نویسی پایتون

درآمد و بازار کار برنامه نویسی پایتون

مهم ترین مسئله‌ ای که در مورد درآمد یک برنامه نویس پایتون وجود دارد این است که میزان تسلط برنامه ‌نویس پایتون سبب می ‌شود که درآمد او متغیر شود. نه تنها در زبان برنامه نویسی پایتون این موضوع وجود دارد، بلکه در تمامی زبان‌ های دیگر برنامه نویسی باید تسلط کافی را داشته باشید تا حقوق دریافتی خوبی را نیز داشته باشید. البته درست است که تسلط برنامه نویس پایتون، معیاری است که با توجه به آن به برنامه نویس حقوق و مزیایی داده می‌شود، اما عوامل دیگری نیز در میزان حقوق برنامه نویس پایتون نیز بی تاثیر نیست. عواملی همچون: تحصیلات، محل کار، و میزان تجربه و سابقه کاری مرتبط  و پست ‌های مربوطه در اندازه‌ گیری دریافتی برنامه نویس پایتون نقش دارند پیشنهاد ما به. افرادی که می خواهند از طریق برنامه نویسی پایتون به کسب درآمد بالایی دست پیدا کنند این است که حتما در دوره های آموزش برنامه نویسی پایتون شرکت کنند تا بتوانند مهارت و دانش کافی را در این زمینه کسب کنند.

دوره های آموزش برنامه نویسی پایتون در مجتمع فنی تهران

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب یکی از بزرگ ترین مراکز برگزار کننده دوره های آموزشی مانند برنامه نویسی پایتون، برنامه نویسی اندروید، برنامه نویسی سی شارپ و… می باشد. هنر جویان در این دوره ها صفر تا صد برنامه نویسی پایتون را آموزش می بینند. این دوره های آموزشی زیر نظر اساتیدی مجرب و ماهر در زمینه برنامه نویسی پایتون برگزار می شود. اگر می خواهید در دوره های آموزش برنامه نویسی پایتون شرکت کنید کافی است بر روی گزینه ثبت نام کلیک کرده و از این دوره های آموزش بهرمند شوید.

تلفن تماس: 66939772 – 66933439