پیشرفت با برنامه نویسی

اگر به فکر پیشرفت با برنامه نویسی می باشید باید به طور کامل به این موضوع تسلط داشته باشید و یک هدف برای خود مشخص کنید و مسیر آن را برای خود طراحی کنید. بسیاری از افراد هستند که به دنبال یک راهی برای پیشرفت هستند و یادگیری یک تخصص می تواند باعث پیشرفت شما شود و همچنین آینده ی شما را هم رقم بزند. برنامه نویسی از آن دسته تخصص هایی است که به طور کلی می تواند شما را دگرگون کند و حتی می تواند زندگی شما را تغییر دهد. خیلی ها از سنین پایین تر و زمانی که به دانشگاه ورود می کنند به طور جدی باید برای آینده ی خود تلاش کنند و اگر بتوانید در این دوران به آموزش های لازم را ببینید قطعا یک قدم بزرگ برای موفقیت برداشته اید.

البته برای یادگیری و آموزش هیچ وقت دیر نیست و در هر سنی می توان برای یادگیری یک حرفه اقدام کرد اما هر فردی برای خود یک دوران طلایی دارد که باید در آن زمان بهترین اتفاقات را برای خود رقم بزند. برنامه نویسی یک تخصص شناخته شده در جهان می باشد و طرفداران بسیاری هم دارد و توسط شرکت ها سرمایه گذاری های بسیاری بر روی آن انجام می شود و بسیاری از پروژه ها به برنامه نویسی مربوط می باشد. از زمانی که برنامه نویسی به صنعت های مختلف وارد شد پیشرفت قابل توجهی در تمامی مشاغل ایجاد شد به طوری که هر آن چه که ما در اطراف خود می بینیم به برنامه نویسی مربوط می باشد.

به طور مثال اکثر وسایلی که در منزل ما وجود دارد توسط شرکت ها و کارخانجاتی تولید شده اند دستگاه های آن ها توسط زبان برنامه نویسی طراحی شده اند و حتی موبایل، لپ تاپ، تلویزیون و … توسط زبان های برنامه نویسی طراحی شده اند. شما هم می توانید با یادگیری زبان های برنامه نویسی در پیشرفت این تکنولوژی سهیم باشید و در شرکت های بزرگی مشغول به کار شوید. مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب دوره های آموزش برنامه نویسی را در بالاترین سطح آموزشی زیر نظر اساتید برجسته کشور برگزار می کند و شما هم می توانید در این دوره ها شرکت نمایید.

انتخاب زبان برنامه نویسی

پیشرفت با برنامه نویسی

برای پیشرفت با برنامه نویسی انتخاب نوع زبان برنامه نویسی مهم می باشد و در جهان چندین زبان برنامه نویسی وجود دارد که هر کدام از آن ها در یک یا چندین حوزه کارایی دارند و شما برای رسیدن به هدف خود باید مناسب ترین گزینه را انتخاب نمایید. تاپ ترین زبان های برنامه نویسی در سال های اخیر به شرح زیر می باشند:

 • C
 • C++
 • C#
 • پایتون
 • جاوا
 • جاوا اسکریپت
 • PHP
 • Net
 • کاتلین
 • سوئیفت
 • R

شاید خیلی ها این سوال برایشان پیش بیاید که بهترین زبان برنامه نویسی کدام است؟ مقایسه زبان های برنامه نویسی کار نادرستی می باشد و هر زبان برنامه نویسی در در یک حوزه خاص بهترین زبان می باشد و نمی توان از نظر برتری آن ها را رتبه بندی کرد. مسئله مهمی که وجود دارد هدف شما می باشد که می توانید برای رسیدن به هدف خود انتخاب کنید که چه زبان برنامه نویسی را یاد بگیرید. برای تحقیق در مورد زبان های برنامه نویسی حتما از منابع مختلف استفاده نمایید و از افرادی که در این زمینه تجربه دارند حتما مشورت بگیرید.

چگونه برنامه نویس شویم

شاخه های زبان برنامه نویسی

پیشرفت با برنامه نویسی

همان طور که گفتیم هر زبان برنامه نویسی در یک یا چندین شاخه مورد استفاده قرار می گیرد و در ادامه برخی از زبان های برنامه نویسی را برای شما شرح می دهیم.

پایتون: مناسب برای طراحی اپلیکیشن و طراحی وب سایت

C و C++: مناسب برای طراحی نرم افزار، طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن.

C#: مناسب برای طراحی و توسعه اپلیکیشن و طراحی وب سایت.

PHP: بهترین زبان برای طراحی سایت.

سوئیت: مخصوص طراحی اپلیکیشن های IOS.

جاوا: طراحی اپلیکیشن های اندرویدی.

شما می توانید جهت یادگیری انواع زبان های برنامه نویسی به مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب مراجعه نمایید و این دوره ها با بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی برگزار می گردد و پس از پایان دوره از طرف مجتمع فنی تهران یک مدرک معتبر دو زبانه به هنرجویان ارائه می شود که این مدرک مورد تایید اکثر شرکت های دولتی و خصوصی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزشی می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

تلفن تماس: 66939772 – 66933439