برنامه نویسی با اندروید یک چالش جدید برای برنامه نویسان و علاقمندان می باشد و می توانند به کمک آن تجربه جدیدی کسب کنند. در حال حاضر اندروید محبوب ترین سیستم عامل در جهان محسوب می شود کاربران بسیاری زیادی هم دارد و هر ساله کاربران منتظر جدیدترین آپدیت ها از این سیستم عامل می باشند. به کمک زبان برنامه نویسی اندروید می توان اپلیکیشن هایی برای سیستم عامل اندروید طراحی کرد که همین موضوع باعث می شود که مخاطبان بیشتری به اندروید روی آورند.

زبان برنامه نویسی اندروید که تقریبا یک زبان جدید محسوب می شود، در مدت زمان کوتاهی کاربران بسیاری را به خود جذب کرد و همین باعث پیشرفت اپلیکیشن اندروید شد و در حال حاضر بیشترین اپلیکیشن مربوط به سیستم عامل اندروید می باشد و روز به روز بر تعداد آن ها افزوده می شود. نکته دیگری که وجود دارد این است که می توان اپلیکیشن های اندروید را به طراحی توسعه داد و آن را به آخرین نسخه اندروید ارتقا داد که باعث پیشرفت و افزودن ویژگی های جدید می شود.

زبان رسمی اندروید، جاوا و کاتلین می باشد و هر کسی که قصد دارد تا در حوزه برنامه نویسی اندروید فعالیت کند، باید به یکی از دو زبان کاتلین و جاوا تسلط داشته باشد. زبان برنامه نویسی جاوا که قدمت بیشتری دارد، بیشتر به عنوان زبان رسمی اندروید شناخته می شود و جاوا نسبت به سایر زبان ها پیچیدگی های خودش را دارد و با یادگیری اصولی آن می توان به خوبی در حوزه اندروید فعالیت کنید.

پس بهتر است قبل از آن که به حوزه اندروید ورود کنید، زبان برنامه نویسی جاوا را به خوبی یاد بگیرید و پس از آن می توانید در زمینه توسعه و طراحی اپلیکیشن های اندروید کار خود را شروع کنید. در ایران توسعه و طراحی اپلیکیشن های اندرویدی در حال پیشرفت می باشد و آینده بسیاری روشنی هم دارد و اگر شما هم از همین حالا کار خود را شروع کنید می توانید آینده ای درخشان داشته باشید.

دوره های آموزش برنامه نویسی مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب

برنامه نویسی با اندروید

Table of Contents

موقعیت های شغلی

در ایران پیدا کردن شغل کمی سخت است و اگر فردی تخصصی نداشته باشد به سختی می تواند یک کار معمولی پیدا کند. امروزه پیدا کردن شغل به تخصص فرد بستگی دارد و اگر دارای یک تخصص یا مهارت خاصی داشته باشید می توانید شغل مورد نظر خود را پیدا کنید. مسلط بودن به زبان های برنامه نویسی یک تخصص عالی محسوب می شود و افرادی که به زبان های برنامه نویسی بخصوص جاوا تسلط داشته باشند، می توانند در شرکت های مختلفی مشغول به کار شوند.

برنامه نویسی با اندروید در ایران توسط شرکت های بسیاری انجام می شود و شرکت های طراحی و توسعه اپلیکیشن در ایران در حال رشد می باشد و هر ساله برای تقویت نیروهای خود به افراد جوان و با تجربه نیاز دارند که شما می توانید جهت فعالیت در این شرکت ها روزمه خود را ارسال کنید. برای این که در این شرکت ها بتوانید مشغول به کار شوید، بهتر است چند پروژه مختلف برای خود طراحی کنید تا هم دستتان برای کدنویسی و طراحی برنامه راه بیافتد و هم چندین پروژه به عنوان نمونه و رزومه داشته باشید.

برنامه نویسی با اندروید همیشه جذابیت های خاص خود را داشته است و هر بار که سیستم عامل اندروید ارتقا پیدا می کند، سطح تمامی اپلیکیشن های اندروید هم بالاتر می رود و به برنامه نویس این امکان را می دهد تا ایده های خود را بهتر پیاده سازی کند.

برای این به زبان به خوبی تسلط پیدا کنید، می توانید در دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب مراجعه نمایید. دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید در این مجموعه در بالاترین سطح آموزشی و توسط برترین اساتید برگزار می شود و شما در پایان دوره به یک برنامه نویس حرفه ای تبدیل می شوید.

جهت شرکت در این دوره به پیش نیاز آن توجه داشته باشید و جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره آموزش برنامه نویسی اندروید می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس گرفته تا شما را راهنمایی نمایند. جهت شرکت در دوره آموزش برنامه نویسی اندروید روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

زبان پایتون در سال 2020