برنامه نویسی سی شارپ یکی از 5 زبان محبوب جهان محسوب می شود که کاربران بسیاری دارد و در حال حاضر بسیار از وب سایت، اپلیکیشن ها و نرم افزارها با این زبان طراحی و توسعه داده می شوند. آموزش برنامه نویسی سی شارپ نسبت به دیگر زبان های برنامه نویسی راحت تر می باشد و حتی اگر در زمینه برنامه نویسی تجربه ای نداشته باشید، می توانید با کمی تلاش این زبان را به خوبی یاد بگیرید.

سی شارپ جزء زبان های مایکروسافت محسوب می شود که هر ساله نسخه جدیدی از آن با ویژگی های جدید عرضه می شود. ویژوال استودیو یک محیط برنامه نویسی می باشد که توسط شرکت مایکروسافت عرضه شده است و داخل این نرم افزار می توان به کمک زبان برنامه نویسی سی شارپ، کدنویسی کرد. به کمک نرم افزار ویژوال استودیو می توان برنامه نویسی سی شارپ به خوبی یاد گرفت و تجربه کافی از نحوه کد نویسی کسب کرد.

داخل محیط ویژوال استودیو می توان انواع کد نویسی ها را انجام داد و حتی می توان آن ها را اجرا کرد تا از درست یا غلط بودن کد مطمئن شوید. امکانات ویژوال استودیو به شما کمک می کند تا کد نویسی را به بهترین شکل ممکن انجام دهید و از تمامی ویژگی های نرم افزار می توانید استفاده کنید. کدهایی که نوشته اید را می توانید ذخیره کنید و یا می توانید آن ها را توسعه دهید و در جاهای مختلف از آن استفاده کنید.

آموزش جامع برنامه نویسی سی شارپ

آموزش برنامه نویسی سی شارپ با ویژوال استودیو

زبان برنامه نویسی سی شارپ

زبان برنامه نویسی سی شارپ توسط شرکت مایکروسافت عرضه شده است و جزء خانواده زبان های C می باشد. هر فردی که به زبان های C یا C++ تسلط داشته باشد به راحتی می تواند زبان برنامه نویسی C# را یاد بگیرد و زبان سی شارپ شباهت های زیادی با زبان برنامه نویسی C دارد. اگر کسی قصد ورود به عرصه برنامه نویسی را دارد، ما به آن ها زبان برنامه نویسی سی شارپ را پیشنهاد می دهیم.

اگر به خوبی به زبان برنامه نویسی سی شارپ تسلط داشته باشید، می توانید دیگر زبان های برنامه نویسی مانند C و C++ را به خوبی و راحت تر یاد بگیرید. سی شارپ یک زبان کاربردی و مهم محسوب می شود و در حال حاضر در برخی از رشته های دانشگاهی ایران در قالب یک درس تئوری عملی به دانشجویان آموزش داده می شود.

با یادگیری زبان برنامه نویسی سی شارپ می توان در حوزه های طراحی و توسعه اپلکیشن های اندروید و IOS، نرم افزار، وب سایت، کد نویسی ماژول های الکترونیکی و … فعالیت کرد. برنامه نویسی سی شارپ در ایران آینده بسیار خوبی دارد و روز به روز به تعداد برنامه نویسانی که به زبان برنامه نویسی سی شارپ مسلط هستند افزوده می شود.

ثبت نام در دوره آموزش برنامه نویسی سی شارپ

برای شرکت در دوره های آموزش برنامه نویسی سی شارپ با ویژوال استودیو می توانید به مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب مراجعه نمایید. این مجموعه با استفاده از بهترین سیستم های آموزشی و بهترین اساتید دوره های آموزشی خود را برگزار می کند و باعث می شود هنرجو به بهترین شکل در دوره ی مورد نظر شرکت نماید.

جهت شرکت در دوره های برنامه نویسی سی شارپ می توانید روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برای آن دسته از افرادی که به صورت آنلاین و از طریق سایت این مجموعه اقدام به ثبت نام نمایند تخفیفاتی ارائه داد است و شما می توانید با ثبت نام اینترنتی، با هزینه کمتری در این دوره ها شرکت نمایید و همچنین می توانید شهریه دوره را به صورت قسطی پرداخت کنید و برای این کار می توانید با کارشناسان این مجموعه در تماس باشید.

اصول برنامه نویسی پایتون را بهتر بشناسید!