اگر قصد دارید طراحی وب را به صورت کاملا پیشرفته آموزش ببینید، می توانید در دوره های آموزش طراحی وب به صورت حرفه ای در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب زیر نظر اساتید برجسته کشور شرکت نمایید. آموزش طراحی وب یکی از مهمترین و پرمخاطب ترین دوره های این مجموعه می باشد که هر ساله مخاطبان بسیاری در این دوره شرکت می کنند. اگر قصد شرکت در دوره آموزش طراحی وب به صورت حرفه ای را دارید، روی ثبت نام کلیک نمایید.

دوره آموزش طراحی وب به شما کمک می کند تا یک حرفه تخصصی را آموزش ببینید و حتی برای ورود به بازار کار یک تخصص کاملا پر تقاضا در ایران محسوب می شود و بازار کار بسیار خوبی در این زمینه وجود دارد. اگر از سنین کم شروع کنید به یادگیری طراحی وب، در کمترین زمان می توانید این حرفه را یاد بگیرد و برای ساختن آینده خود، می توانید از این تخصص کمک بگیرید.

داشتن یک تخصص در سنین پایین در انتخاب مسیر زندگی و ساختن آینده تاثیر بسیار ویژه ای دارد و کسب تجربه در همان دوران باعث می شود تا در زمان اوایل جوانی، یک فرد متخصص محسوب شوید که بسیاری از شرکت ها برای خواستن شما درخواست می دهند. در ادامه مطالب بیشتری در مورد طراحی وب در اختیار شما قرار می دهیم.

آموزش طراحی وب به صورت حرفه ای

طراحی وب

با یادگیری طراحی وب می توان وارد یک دنیای بزرگ تر از دنیای فعلی شد و می توان ارتباطات وسیع تری با دیگران داشته باشیم. اکثر شرکت ها و سازمان ها یک وب سایت تخصصی برای خود دارند که باعث می شود تا به کاربران بیشتری خدمات ارائه دهند و افراد بیشتری با شرکت مربوطه آشنا شوند.

دوره آموزش اتوکد دو بعدی مقدماتی تا پیشرفته
بیشتر بخوانید

به طور کلی طراحی وب به هر روشی باعث شده تا بسیاری از کسب و کارها به صورت چشم گیری افزایش پیدا کند و حتی بازار کار طراحی وب در این زمینه رشد بسیار زیادی داشته است. اهمیت طراحی یک وب سایت زمانی مشخص می شود که قبل و بعد از داشتن یک وب سایت تخصصی را بررسی کنید و متوجه می شوید که طراحی یک وب سایت چه تاثیری در ارتباطات دارد.

طراحی وب به چندین روش امکان پذیر می باشد و می توان از زبان های برنامه نویسی برای انجام این کار کمک گرفت یا از سیستم های مدیریت محتوا برای طراحی وب سایت استفاده کرد. طراحی وب توسط زبان های برنامه نویسی فقط مخصوص افرادی است که به زبان های برنامه نویسی تسلط داشته باشند و اگر قصد طراحی وب با زبان برنامه نویسی را دارید، باید ابتدا این حرفه را آموزش ببینید.

روش دیگری که وجود دارد مناسب افرادی است که قصد طراحی وب بدون نوشتن کدهای برنامه نویسی را دارند و می توانند با سیستم های مدیریت محتوای آماده، یک سایت تخصصی تاسیس کنند. البته کسانی هم که برنامه نویسی بلد هستند می توانند آن را گسترش دهند و شخصی سازی کنند. چندین زبان برنامه نویسی برای طراحی وب وجود دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم.

زبان های برنامه نویسی مخصوص طراحی وب

  • HTML5
  • CSS3
  • Ajax
  • Java Script
  • Bootstrap
  • Less & Sass
  • Dream Weaver
  • jQuery

پیش نیاز و مخاطبان دوره آموزش طراحی وب به صورت تخصصی

برای شرکت در دوره آموزش طراحی وب به صورت تخصصی نیاز به گذراندن هیچ پیش نیازی نمی باشد و شرکت کنندگان می بایست با اصول اولیه کامپیوتر آشنا باشند و کار با کامپیوتر و اینترنت را بلد باشند. در این دوره آموزشی، طبق سرفصل دوره تمامی نکات آموزشی به هنرجویان آموزش داده می شود و از بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی برای برگزار دوره استفاده می شود.

اهمیت معماری داخلی
بیشتر بخوانید

معمولا مخاطبان این دوره ها دانشجویان رشته کامپیوتر، IT و ICT می باشند و تمامی علاقمندان به طراحی وب می توانند در این دوره ها شرکت داشته باشند. با توجه به بالا بودن سطح آموزشی این دوره، هنرجویان پس از این که دوره آموزشی را با موفقیت پشت سر گذاشتند، می توانند به سرعت جذب بازار کار شوند. پس از پایان دوره یک مدرک معتبر دو زبانه از طرف مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب به هنرجویان ارائه می شود که مورد تایید شرکت های دولتی و خصوصی می باشد.

آموزش وردپرس از مبتدی تا پیشرفته