آموزش حرفه ای مهندسی شبکه

اگر می خواهید به یک مهندس شبکه حرفه ای تبدیل شوید، باید دوره های آموزش حرفه ای مهندسی شبکه را پشت سر بگذارید و از تمامی منابع آموزشی برای افزایش دانش و مهارت های خود استفاده کنید و هر آن چه که در دوره های آموزشی به شما آموزش داده می شود را به خاطر بسپارید. برای تبدیل شدن به یک مهندس شبکه راه درازی را در پیش دارید و باید دوره های آموزشی متعددی را بگذارنید و تجربه کسب کنید. مهندسی شبکه در ایران آینده بسیار روشنی دارد و اگر به خوبی به این حرفه مسلط شوید، به راحتی می توانید در این زمینه فعالیت کنید و مهندسی شبکه رشته است که همیشه در حال توسعه بوده است و می توانید دانش خود را در این زمینه ارتقا دهید.

فرقی نمی کند که رشته دانشگاهی شما چه باشد و یا در چه سن و سالی هستید. برای یادگیری هیچ وقت دیر نیست و از همین حالا می توان استارت یادگیری این حرفه را بزنید. یادگیری شبکه به زمان نیاز دارد و در این مدت باید تمام تلاش خود را بکنید و شاید سختی هایی در مسیر آموزش برای شما پیش بیاید ولی در پایان چیزی که برای شما باقی می ماند فراتر از این موضوع می باشد. برخی از تخصص ها هستند که بیشتر به آن ها بها داده می شود و در بازار کار آن متقاضیان زیادی وجود دارد و این نشان از پیشرفت و آینده دار بودن این حرفه می باشد.

ابتدایی ترین مرحله برای آموزش حرفه ای مهندسی شبکه، تصمیم گیری و مشخص کردن یک هدف می باشد و اگر هدفی نداشته باشید قطعا در ادامه مسیر به مشکل برخورد می کنید. پس از تصمیم گیری می توانید اولین قدم خود را برای یادگیری بردارید و می توانید در دوره های آموزشی شرکت نمایید. مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برگزارکننده دوره های آموزش مهندسی شبکه می باشد و این دوره ها هر ساله زیر نظر اساتید برجسته کشور در یک محیط کاملا آموزشی به همراه بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی برگزار می شود و تمامی علاقمندان به این حرفه می توانند در دوره های آموزشی شرکت نمایند.

جدیدترین دوره آموزش افترافکت
بیشتر بخوانید

مهندس شبکه به چه کسی گفته می شود؟

آموزش حرفه ای مهندسی شبکه

مهندس شبکه به فردی گفته می شود که توانایی های لازم در زمینه برنامه ریزی، ساخت و مدیریت شبکه ها را دارد و می تواند مسئولیت آن ها را بر عهده بگیرد. در اکثر شرکت ها و سازمان ها، یک فرد به عنوان مهندس شبکه مسئولیت سیستم فناوری اطلاعات مجموعه را بر عهده می گیرد و این یکی از مهمترین قسمت های سازمان یا شرکت مورد نظر می باشد. وظایف یک مهندس شبکه در یک سازمان یا شرکت ممکن است متفاوت باشد و از وظایف مهندسان شبکه می توان به رفع مشکلات شبکه، پیاده سازی شبکه های فیزیکی و وایرلس، تحقیقات علمی در حوزه فناوری اطلاعات و … اشاره کرد.

درآمد یک مهندس شبکه بستگی به میزان دانش آن ها و همچنین تجربه کاری آن ها دارد و کارشناسان شبکه که چندین سال سابقه در این زمینه دارند از درآمد بالایی برخوردار هستند و مهندسان شبکه که به تازگی به این عرصه وارد شدند هم درآمد بسیار خوبی دارند و با ارتقای شغلی می توانند درآمد خود را افزایش دهند. فعالیت در شغل مهندسی شبکه به دو دسته آزادکاری و استخدامی محسوب می شود که هر کدام از آن ها مزایا و معایب خود را دارند.

بیشتر بخوانید: آشنایی با شغل مهندسی شبکه

  • استخدامی

برای استخدام شدن در یک سازمان یا شرکت چالش های مختلفی را پیش رو دارید و اگر قصد دارید یک شغل با درآمد ثابت داشته باشید، می توانید در آزمون های استخدامی مرتبط با این رشته شرکت نمایید و پس از قبولی در در آزمون ها می توانید در مصاحبه کاری شرکت نمایید و پس از آن می توانید کار خود را زیر نظر یک سازمان یا شرکت آغاز کنید.

  • آزادکاری

بسیاری از مهندسان شبکه هستند که به صورت آزادکاری و پروژه ای در این زمینه فعالیت می کنند و این افراد بدون وابستگی به سازمان یا شرکتی کار خود را انجام می دهند. درآمد یک مهندس شبکه به صورت آزادکاری متفاوت می باشد و بسته به تعداد پروژه هایی دارد که انجام می دهند و می توانند درآمد بسیار بالایی در طول یک ماه داشته باشند. از مزیت های این حرفه به صورت آزادکاری می توان گفت که هر زمان که بخواهید می توانید پروژه های مهندسی شبکه را انجام دهید ولی این روش معایبی هم همراه دارد و این است که شما درآمد ثابتی ندارید و درآمد شما مربوط به پروژه هایی است که انجام می دهید.

آموزش مهندسی شبکه در مجتمع فنی تهران
بیشتر بخوانید

آموزش مهندسی شبکه

آموزش حرفه ای مهندسی شبکه

حالا که قصد دارید تا در دوره های آموزش حرفه ای مهندسی شبکه شرکت نمایید، می توانید به مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب مراجعه نمایید و این دوره ها هر ساله در بالاترین سطح آموزشی برگزار می شود و همچنین در پایان دوره یک مدرک معتبر دو زبانه به هنرجویان ارائه می شود و این مدرک یک روزمه بسیار قدرتمند برای شما می باشد که مورد تایید اکثر شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

تلفن تماس: 66939772 – 66933439 – 66576455