تدوین فیلم و جلوه های ویژه : آموزشگاه مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب، سال ها می باشد که متولی کلاس های سطح بالا در زمینه سینمای دیجیتال به خصوص تدوین و جلوه های ویژه کرده است. استادهای نام آشنای مجتمع فنی انقلاب، آمادگی کامل را دارند تا دروس مهمی مثل تدوین و ساخت جلوه های ویژه، آموزش نرم افزارهای کاربردی تدوین نظیر پریمیر، افتر افکت، سینما 4 بعدی و… را با بالاترین کیفیت در اختیار دانشجویان قرار بدهند.
هر پروسه ی تصویری از یک فیلم ساده در شبکه های اجتماعی، تا تیزرهای تبلیغاتی، موزیک ویدیوها، فیلم های تلویزیونی، اینترنتی و سینمایی، همه و همه نیاز به پروسه ی تدوین دارند که همین نشان از حجم وسیع بازار این تخصص ویژه می باشد.
Table of Contents

مزایای شرکت در دوره آموزش تدوین فیلم و جلوه های ویژه

در دوره آموزش تدوین و جلوه های ویژه آموزشگاه مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب، آموزش های جامع و کاملی برای علاقمندان به یادگیری حرفه ای تدوین و ساخت جلوه های ویژه و ساخت تیزرهای تبلیغاتی و… فراهم خواهد آمد.
دوره ها ی آموزشی نظیر تدوین با نرم افزار پریمیر، یادگیری نرم افزار افترافکت، نرم افزار سینما 4 بعدی، فتوشاپ با رویکرد سینما، تدوین و ساخت تیزرهای تبلیغاتی، اصول هنری تدوین و شناخت کلی فیلم و… در این دوره ها به دانشپذیران آموزش داده خواهد شد.

دوره آموزش تدوین فیلم و جلوه ویژه و ساخت تیزر های تبلیغاتی

در آموزشگاه مجتمع فنی انقلاب یک دوره جامع 246 ساعته برگذار خواهد شد که شامل مباحث زیر است: 

🚩 دوره آموزش و یادگیری نرم افزار پریمیر (Adobe Premiere Pro ) 
 از قدرتمندترین  نرم افزارها برای تدوین فیلم های تبلیغاتی، سینمایی، مستند و …می باشد اجاری سبک پروژه های با لایه های زیاد، امکانات ویرایش تصویری کامل، ابزارهای کاربردی و محیط دوستانه نرم افزار، بعضی از ویژگی های آن می باشد.

🚩 آموزش و یادگیری نرم افزار فتوشاپ فیلمسازی  ( Adobe Photoshop )
فتوشاپ نرم افزار معروف ویرایش تصاویر می باشد که توسط شرکت ادبی ارائه گشته است. این نرم افزار به خوبی با دیگر نرم افزارهای ویرایش فیلم و کامپوزیت نظیر پریمیر و افترافکت هماهنگ می گردد و در دوره ساخت تیزرهای تبلغاتی به بخش هایی از این نرم افزار پرداخته خواهد شد که مربوط به ساخت فیلم می باشد این درس به عنوان پیش نیاز درس اقتر افکت ارائه می گردد.

بر ای مطالعه بیشتر : آموزش طراحی لباس حرفه ای

🚩 تدوین فیلم و جلوه ویژه و آموزش و یادگیری نرم افزار Cinema 4D سینما 4 بعدی 

🚩 تدوین فیلم و جلوه ویژه و آموزش و یادگیری نرم افزار Cinema 4D سینما 4 بعدی نرم افزار قدرمتمند برای شبیه سازی سه بعدی، ساخت مدل های سه بعدی برای استفاده از تیزرهای  و جلوه های ویژه سینمایی کاربرد فراوانی خواهد داشت. این نرم افزار محصول شرکت MAXON  است که یک کمپانی آلمانی می باشد.
نرم افزار افتر افکت ( Adobe After Effects ) چیست؟

از دیگر محصولات شرکت ادبی، که مخصوصا ترکیب تصاویر و انیمیشن، ساخت انیمیشن های دوبعدی و سه بعدی، اصلاحات مربوط به رنگ و نور، امکان کار با پرده سبز حرفه ای تر و… را برای شما فراهممی نماید در ادامه به دو نرم افزار ادبی پریمیر Adobe Premiere  و ادبی افتر افکت Adobe After Effects  نگاه جامع تری خواهیم داشت. 

🚩 دوره یادگیری اصول هنری تدوین چه می باشد؟

 شناخت کلی فیلم جزو دروس تئوری تدوین می باشد که از طریق این درس دانشپذیران با مبانی تدوین و جنبه های زیبایی شناسی تدوین آشنا می گردند. این درس درواقع پی و اساس شناخت تدوین گر از دنیای تدوین می باشد. تدوین در واقع فقط استفاده از نرم افزار و چیدن پشت سرهم تصاویر نمی باشد. قواعد و ساختارهایی برای آن وجود خواهد داشت که یادگیری اش برای هر تدوین گری الزامی می باشد. در دوره آموزشی اصول هنری تدوین، به خوبی با ماهیت تدوین و زیبایی شناسی انواع فیلم ها از تیزرهای تبلیغاتی تا فیلم های سینمایی آشنا خواهید شد.
از ویژگی های آموزشگاه مجتمع فنی تهران شعبه انقلاب استفاده از استادهای طراز اول کشور، بهره گیری از سیستم های آنلاین و کلاس های حضوری با تجهیزات به روز و کارآمد، بهره گیری از مشاورین دلسوز و مجرب از ویژگی های دوره های آموزش تدوین و ساخت جلوه های ویژه آموزشگاه مجتمع فنی تهران نمی باشد. ( بهترین آموزشگاه کلاس آشپزی در تهران )

درباره دوره آموزش نرم افزار پریمیر  Adobe Premiere Pro بدانید!!

 در آموزشگاه مجتمع فنی تهران یک دوره 48 ساعته می باشد که به صورت حضوری و آنلاین در سرفصل های زیر به دانش پذیران ارائه خواهد شد:

 • آشنایی با محیط نرم افزار
 • طرز استفاده از پنجره PROJECT
 • طرز استفاده از پنجره تایم لاین(TIME LINE)
 • به کار گیری ابزارها
 • آشنایی و استفاده از افکت ها
 • انواع فرمت های تصویری و تعریف پروژه بر اساس آن ها
 • به کار گیری لایه ها و ماسک ها
 • به کارگیری و اصلاح صداها
 • تکنیکهای پیشرفته ویرایش
 • ویرایش چند دوربینی
 • رندر کردن و انواع آن
 • و ….

بازار کار تدوین و ساخت جلوه های ویژه چگونه است؟:

  • فعاليت در زمينه تدوين فيلم موسسات سينمايي
  • فعاليت در زمينه ی تدوين فيلم در شبکه هاي تلويزيوني
  • فعاليت در دفاتر تبليغاتي برای ساخت تيزرها و برنامه هاي تلويزيوني 
  • کليـه وزارتخانه ها و موسسات دولتي و خصوصي که داراي مراکز سمـعي و بصري است
  • هرجایی که نیاز به تولید محتوای تصویری خواهد داشت.