اصول طراحی وب سایت

اصول طراحی وب سایت یکی از مهم ترین مواردی است که در طراحی سایت باید در نظر گرفته شود. در واقع هر کاری باید به صورت اصولی و درست انجام شود تا موفقیت آمیز باشد بنابراین طراحی وب نیز مستثنا نبوده و افرادی که می خواهند وارد دنیای طراحی وب سایت ها شود باید اصول طراحی وب را بداند که این مسئله نیازمند آموزش اصولی و تخصصی می باشد. در این مطلب می خواهیم اطلاعاتی درباره طراحی وب و آموزش آن به صورت اصولی و حرفه ای به شما عزیزان بدهیم، با ما همراه باشید.

در دنیای امروز با تغییر مسیر بسیاری ازکسب ‌و کارهای سنتی به سمت کسب ‌و کارهای اینترنتی، بازار فعالیت ‌هایی همچون طراحی وب سایت رونق زیادی پیدا کرده است.در اصل یکی از اقداماتی که صاحبان وب سایت ها باید برای وب سایت خود انجام دهند طراحی وب است. بنابراین بسیاری از صاحبان وب سایت ها به دنبال افرادی می گردند که به صورت حرفه ای و تخصصی طراحی وب سایتشان را انجام دهد و یا اینکه خودشان اقدام به آموزش طراحی وب می کنند تا این مسئولیت را خودشان برعهده بگیرند. به عبارتی می توان گفت طراحی سایت برای هر شخصی با هر نیتی که دارد یک مسئله اساسی و مهم است. حال افرادی که توانایی و مهارت هایی در این زمینه دارند می توانند کار طراحی وب سایت ها را بر عهده بگیرند و درآمد بالایی داشته باشند.

Table of Contents
آموزش تخصصی SEO
بیشتر بخوانید

طراحی وب چیست

اصول طراحی وب سایت

طراحی سایت به عملیات ایجاد سایت های اینترنتی گفته می شود که توسط طراحان وب سایت با استفاده از زبان های برنامه نویسی تحت وب انجام می پذیرد. زبان برنامه نویسی که مرورگرهای وب صفحات سایت را نمایش می دهند HTML می باشد و طراح سایت با استفاده از HTML وب سایت را کد نویسی می نماید و توسط CSS ظاهر آن را کنترل می نماید و طرح خاصی را پیاده سازی می نماید. در حقیقت HTML و CSS دو جزو اصلی هر وب سایتی می باشند که هر طراح وبی می بایست آن را بداند. طراحی وب سایت پیاده سازی اولیه صفحه را توسط HTML انجام می دهد و سپس توسط CSS آن را فرمت بندی می نماید و تصاویر را نیز در وب سایت اضافه می نماید.

طراحی کردن یک وب سایت اهمیت بسیار زیادی دارد و بسیاری از شرکت ها سرمایه گذاری های زیادی بر روی وب سایت می کنند و از همین طریق می توانند درآمد بسیار بالایی کسب کنند. به طور مثال وب سایت هایی مانند دیجی کالا، دیوار، آپارات و … دارای بهترین سایت می باشند که در ایران جزء برترین سایت ها می باشند و کاربران بسیاری به صورت روزانه به آن مراجعه می کنند. شما نیز می توانید با آموزش طراحی وب سایت اصولی و تخصصی، طراحی وب سایت هایی را قبول کنید و وب سایتتان روزی مانند وب سایت هایی که نام بردیم جزء بهترین سایت ها باشد.

دوره آموزش پیشرفته طراحی وب

مراحل اصلی طراحی وب

اصول طراحی وب سایت

طراحی وب، دو مرحله اصلی دارد که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم:

آموزش برنامه نویسی جاوا
بیشتر بخوانید

مرحله اول طراحی گرافیک: این مرحله نیاز به فراگیری زبان های طراحی وب ندارد. همین که فرد، طراح گرافیک بوده و با عناصر موجود در یک سایت آشنایی داشته باشد کافی است.

مرحله دوم کدنویسی: در این مرحله استفاده از کدنویسی برای تبدیل طرح گرافیکی به فرمت مورد نظر برای اجرا در مرورگر الزامی است.

چگونه می توان طراحی وب را به صورت حرفه ای انجام داد

اصول طراحی وب سایت

همانطور که می دانید طراحی سایت کاری مهم و تاثیر گذار در یک وب سایت است و افرادی که می خواهند وارد دنیای کار طراحی وب شوند باید به اندازه کافی دارای دانش و مهارت در این زمینه باشند تا بتوانند در این مسیر موفق شوند. در واقع می توان گفت که هر چقدر فرد در طراحی وب حرفه ای تر باشد به میزان درآمد بالاتری دست پیدا خواهد کرد. بنابراین برای انجام طراحی وب حرفه ای باید به صورت حرفه ای آموزش دیده باشید.

نحوه آموزش طراحی وب بسیار حائز اهمیت است به همین دلیل باید از راه و روش اصولی برای یادگیری استفاده کرد. پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که از دوره های آموزش طراحی وب در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب استفاده کنید. در این دوره آموزشی طراحی وب از مبتدی تا پیشرفته به هنرجویان آموزش داده می شود و بعد از اتمام دوره آموزشی یک مدرک معتبر دو زبانه بین المللی به آن ها تعلق خواهد گرفت. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزشی می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

آموزش برنامه نویسی پیشرفته
بیشتر بخوانید

تلفن تماس: 66939772 – 66933439