برای یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون باید به صورت اصولی پیش برید و از همان ابتدا باید برای خود برنامه ریزی کنید. کسانی که قصد دارند به عرصه برنامه نویسی ورود کنند، باید از همان ابتدا برای خود هدف تعیین کنند و این که برای انجام این کار به چه زبانی علاقه دارند. برای یادگیری برنامه نویسی پایتون برای خودتان چندین مرحله درست کنید و ما در این زمینه با شما کمک خواهیم کرد.

مرحله اول: اصول برنامه نویسی پایتون

اگر قصد ورود به عرصه برنامه نویسی با یادگیری برنامه نویسی پایتون را دارید، ابتدا در مورد آن تحقیق کنید و مطالبی در مورد آن بخوانید. پایتون یک زبان برنامه نویسی بسیار کاربردی و کمی دشوار می باشد که برای یادگیری آن تمام تلاش خود را باید بکنید. اصول اولیه برنامه نویسی پایتون بسیار مهم می باشد و اگر آن را به خوبی یاد بگیرید، در ادامه راه کارتان راحت تر خواهد شد. یادگیری نحوه و قواعد نوشتاری، قراردادها و روش کار با یک زبان از اهمیت بالایی برخوردار است.

پایتون یک زبان برنامه نویسی همه منظوره می باشد که برای بسیاری از برنامه ها از آن استفاده می شود و کدنویسی با آن راحت است به شرطی که به خوبی آن را یاد بگیرید. زمینه های کاری برنامه نویسی پایتون در ایران اگرچه نه به صورت جدی ولی در حد معقول فراهم می باشد و شما هم می توانید در حوزه های مختلف آن فعالیت نمایید.

برنامه نویسی پایتون چیست

مرحله دوم: دلیل یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون

زبان های برنامه نویسی بسیاری در جهان مانند C، C++، C#، Java، Android و … وجود دارد که همگی در سطح بالا می باشند. زبان برنامه نویسی پایتون هم جزء برترین زبان های برنامه نویسی محسوب می شود که در خارج از ایران به صورت جدی به آن پرداخته می شود و این زبان آینده ی بسیار خوبی دارد.

کامل ترین آموزش سی شارپ
بیشتر بخوانید

قبل از این که بخواهید زبانی را یاد بگیرید، زمان خوبیست که کمی در مورد آن تفکر کنید و این که چرا این زبان را برای یادگیری و آینده خود انتخاب کرده اید. در این بین چندین سوال پیش می آید که باید برای خود پاسخی برای آن ها پیدا کنید و این سوالات به شرح زیر می باشد:

  • با یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون چه موفقیت هایی می توان کسب کرد؟
  • آینده برنامه نویسی پایتون به چه صورت می باشد؟
  • برای یادگیری پایتون چقدر زمان لازم است؟
  • پیدا کردن شغله مرتبط با آن چقدر زمان می برد و درآمد آن چه مقدار می باشد؟

شما با کمی جستجو و تحقیق می توانید پاسخ تمامی سوالات فوق را پیدا کنید و در آخر به یک نتیجه خواهید رسید و پس از قطعی شدن تصمیم خود می توانید یادگیری زبان برنامه نویس پایتون را شروع کنید.

فریم ورک های برنامه نویسی پایتون

اصول برنامه نویسی پایتون

مرحله سوم: انتخاب روش یادگیری

بهترین روش یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون، شرکت در دوره های حضوری می باشد. با شرکت در دوره های حضوری می توانید به صورت عملی و پروژه محور اصول برنامه نویسی پایتون را به خوبی یاد بگیرید و با محیط برنامه نویسی پایتون به خوبی آشنا شوید. موسسه ای که برای یادگیری این حرفه انتخاب می کنید بسیار مهم می باشد و هر موسسه ای روش تدریس خاص خود را دارد.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب یکی از برترین موسسات آموزشی کشور می باشد که هر ساله دوره های متنوعی را برگزار می کند. این دوره ها زیر نظر برترین اساتید این مجموعه به همراه بروزترین و بهترین سیستم های آموزشی در یک محیط کاملا آموزشی برگزار می گردد و تمامی شرایط برای این که هنرجویان به بهترین شکل دوره مورد نظر خود را به خوبی یاد بگیرند، محیا می باشد.

نقش زبان برنامه نویسی اندروید در طراحی اپلیکیشن ها
بیشتر بخوانید

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب دوره های آموزش برنامه نویسی پایتون را به صورت عملی و با بهترین سیستم های آموزشی برگزار می کند که این روش به یادگیری بهتره هنرجویان کمک می کند. یادگیری پروژه محور این امکان را به هنرجویان می دهد تا یک تجربه خوب از یادگیری این زبان به دست آورند و پس از آن می توانند پروژه های مختلفی را انجام دهند.

ثبت نام در دوره آموزش برنامه نویسی پایتون

اگر قصد شرکت در دوره های آموزش برنامه نویسی پایتون را دارید، می توانید همین حالا از طریق سایت مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب اقدام به ثبت نام نمایید. با ثبت نام آنلاین می توانید با هزینه کمتری در این دوره ها شرکت نمایید و پس از ثبت نام کارشناسان ما با شما تماس می گیرند و هماهنگی های لازم را انجام می دهند.

برای شرکت در دوره های آموزش برنامه نویسی پایتون روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید.

پس از این که دوره آموزش برنامه نویسی پایتون را با موفقیت پشت سر گذاشتید، از طرف مجتمع فنی تهران یک مدرک معتبر دو زبانه به هنرجویان ارائه می شود و این مدرک مورد تایید شرکت های دولتی و خصوصی می باشد که با آن می توانید وارد بازار کار شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های می توانید از دیگر مطالب سایت بازدید نمایید و یا با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل نمایید.

آموزش جامع برنامه نویسی سی شارپ