بازار کار مهندسی شبکه در ایران

شاید کمتر کسی از بازار کار مهندسی شبکه در ایران اطلاع نداشته باشد ولی مهندسی شبکه یکی از پردرآمدترین و پرمخاطب ترین شغل های داخل ایران محسوب می شود که سرمایه گذاری های بسیاری روی آن انجام می شود و این حرفه روز به روز در حال رشد می باشد و افرادی جدیدی وارد این بازار کار می شوند. شبکه های کامپیوتری در زندگی روزمره ما نقش پر رنگی دارند و شاید ما به طور مستقیم به آن ها در ارتباط نباشیم ولی به نوعی تمامی کارهای روزمره ما به شبکه مربوط می شود و هر گونه اختلال در شبکه ممکن است باعث مختل شدن کار ما شود.

فرصت های شغلی بسیاری در زمینه مهندسی شبکه وجود دارد که هر کدام از این شغل ها بستگی به میزان تسلط شما بر روی شبکه دارد و مهندسی شبکه دارای چندین شاخه و چندین سطح می باشد و با یادگیری سطح های پیشرفته آن می توانید در شغل های بسیار خوبی در داخل ایران و حتی خارج از آن فعالیت کنید. امروزه امور شبکه به یکی از نیازهای مهم شرکت ها و سازمان تبدیل شده است و می توان گفت در هر شرکت و سازمانی حداقل به یک نیروی متخصص در زمینه شبکه نیاز می باشد و بسیاری از شرکت ها حساسیت بالایی در استخدام نیروی شبکه دارند.

در سال های اخیر بازار کار مهندسی شبکه در ایران پیشرفت بسیاری داشته است و حتی شبکه های کامپیوتری یکی از برجسته ترین شغل های موجود در جهان می باشد و گسترش روز افزون تکنولوژی های مرتبط با شبکه های کامپیوتری و پیچیدگی هایی که دارند نشان می دهد که افراد متخصص در این حرفه روز به روز در حال افزایش می باشد و نیروهای با استعداد جدیدی برای فعالیت در این حوزه به عرصه وارد شده اند. بازار کار مهندسی شبکه در ایران با توجه به پیشرفت هایی که در سال های اخیر داشته است برای نیروهایی که به تازگی وارد این حوزه کاری شده اند بسیار درخشان می باشد و در آینده پیشرفت بیشتری هم می کند.

دوره طراحی کالکشن
بیشتر بخوانید

آموزش مهندسی شبکه

درآمد شغل مهندسی شبکه در ایران

بازار کار مهندسی شبکه در ایران

درآمد یک کارشناس شبکه در ایران بسته به نوع توانایی ها و شغلی که در آن فعالیت می کند دارد و ممکن است هر شرکت یا سازمان خصوصی بودجه متفاوتی برای این کار در نظر گرفته باشد. مهندسی شبکه فقط مربوط به یک شغل نمی باشد و افراد بسیاری در سطح های مختلف در آن فعالیت می کنند و هر چه کار شما تخصصی تر باشد قطعا درآمد بیشتری می توانید از این راه به دست آورید. البته شاید در ابتدای راه درآمد شما به اندازه سایرین نباشد ولی رفته رفته با ارتقای شغلی و جایگاه خود می توانید تجربه خود را چندین برابر کنید و به درآمد بیشتری برسید.

بر اساس آمار، درآمد یک کارشناس شبکه به طور میانگین حدود 5 میلیون تومان می باشد و اگر نیروی متخصص شبکه باشید این درآمد به میزان 8 میلیون تومان هم می رسد و البته این پرداختی ها بستگی به شرکت یا سازمانی که در آن فعالیت می کنید دارد. برخی از متخصصین شبکه با توجه به تجربه بالای کاری که دارند درآمد آن ها به بالای 10 میلیون تومان هم می رسد و این به سطح دانش و تجربه کاری شما بستگی دارد و این که تا چه میزان می توانید در این عرصه فعالیت کنید.

بیشتر بخوانید: آموزش جامع مهندسی شبکه

آموزش مهندسی شبکه در مجتمع فنی تهران

بازار کار مهندسی شبکه در ایران

اگر با بازار کار مهندسی شبکه در ایران آشنا شدید، برای یادگیری مهندسی شبکه باید در دوره های آموزشی شرکت نمایید و این دوره های آموزشی در چندین شاخه برگزار می شود و بستگی دارد که شما قصد دارید در چه حوزه ای فعالیت کنید. دوره های آموزش مهندسی شبکه در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب زیر نظر اساتید برجسته کشور در یک محیط کاملا آموزشی به همراه بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی برگزار می شود. پس از پایان دوره یک مدرک معتبر دو زبانه از طرف مجتمع فنی تهران به هنرجویان ارائه می شود و این مدرک مورد تایید تمامی شرکت های دولتی و خصوصی می باشد

زبان برنامه نویسی اندروید چه کاربردی دارد
بیشتر بخوانید

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزشی و تاریخ برگزاری آن ها می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

تلفن تماس: 66939772 – 66933439 – 66576455