بسیاری از علاقمندان به نرم افزار اتوکد به دنبال روشی برای آموزش صفر تا صد نرم افزار اتوکد دو بعدی هستند. یکی از موثر ترین روش هایی که علاقمندان می توانند به طور کامل و صفر تا صد اتوکد دو بعدی را یاد بگیرند شرکت در دوره های آموزش اتوکد دو بعدی می باشد. وجود اساتیدی که در زمینه نرم افزار اتوکد دو بعدی دانش و مهارت دارند باعث می شود که علاقمندان بدون ایجاد سردرگمی روند آموزش به سرعت طی شود و با نکات اصولی این نرم افزار آشنا شد. بنابراین با شرکت در دوره آموزش اتوکد دو بعدی و راهنمایی گرفتن از اساتیدی که دارای تبحر در این زمینه می باشند باعث می شود شما به سرعت روند موفقیت در این زمینه را طی کنید و با توانایی و مهارت های بیشتری وارد بازار کار شوید و از آن به کسب درآمد خوبی دست پیدا کنید. در ادامه درباره دوره آموزش صفر تا صد نرم افزار اتوکد دو بعدی اطلاعاتی خواهیم داد، با ما همراه باشید.

اتوکد نام نرم‌ افزاری است که برای ترسیم نقشه‌ های مهندسی و صنعتی به کار می رود. این نرم افزار از محصولات شرکت آمریکایی اتودسک است. که از سال 1982 تا به امروز در نسخه های گوناگون تولید شده است. و در هر نسخه جدید، امکانات و قابلیت های متنوع تری ارائه شده است. کاربران Autocad امکان استفاده از محیط های دو بعدی و سه بعدی را دارند. به طور کلی autocad به عنوان جایگزینی عالی برای میز و وسایل نقشه کشی مهندسان شناخته می شود. نرم افزار AutoCAD یکی از پر کاربرد ترین نرم افزارهای طراحی های دو بعدی و سه بعدی و همچنین ترسیم فنی است. در واقع، وجود عبارت CAD در نام این نرم افزار مخففی از عبارت Computer Aided Design به معنی طراحی به کمک نرم افزار است.

ویژگی ها و مشخصات اتوکد

آموزش صفر تا صد نرم افزار اتوکد دو بعدی

در زیر چند ویژگی اصلی این نرم افزار آورده شده اند:

  • طراحی آسان: قبل از عصر رایانه، یک طراح باید به صورت دستی طرح های خود را ایجاد و ویرایش می کرد. او محبور بود روزها با استفاده از مداد، خط کش و کاغذ، طرح مورد نظر خود را بکشد. حاوی اگر طرحی نیاز به ویراش داشت، باید روی همان طرح قبلی اصلاحات را انجام می داد یا دوباره مشغول به کشیدن طرح جدید اصلاحی شود. اما با اتوکد می توان هر گونه فعالیت اعم از ایاد طرح جدید و ویرایش نقشه های را به راحتی انجام داد.
  • تولید سریع: می توان برای بهبود سرعت در کشیدن نقشه ها، یک کتابخانه بلوک که قابلیت استفاده مجدد دارد را ایجاد کرد. این بلوک ها حاوی طرح ها و اشکال آماده هستند که به طراح کمک می کنند تا نقشه مورد نظر را در سریع ترین زمان ممکن تهیه کند. فایل های ذخیره شده بعداً قابل استفاده مجدد هستند که این روند طراحی را از انجام کار دستی تسریع می بخشد.
  • دقت بالا: برای کارهایی که نیاز به دقت بالا در اندازه گیری شیء وجود دارد، مانند همان چیزی که در «طراحی صنعتی» وجود دارد، دقت بالا در ابعاد یک ضرورت مهم است. اگر یک قطعه صنعتی تنها یک میلی متر تفاوت اندازه داشته باشد، ساختار اصلی دچار مشکل اساسی می شود.
  • سازگاری با چند پسوند: اتوکد با تعدادی از انواع پسوند مانندDWG ،DXF ،DWF سازگار است. همچنین دیگر نیازی نیست از برنامه های جانبی برای تبدیل فایل DWG به PDF استفاده کنید. با خود نرم افزار می توانید از فایل خود نسخه PDF تهیه کنید.

بیشتر بخوانید: طراحی با نرم افزار اتوکد دو بعدی

دوره آموزش اتوکد دو بعدی

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب یکی از بزرگ ترین مراکز برگزار کننده دوره های آموزشی از جمله آموزش اتوکد دو بعدی، آموزش ایلوستریتور، آموزش طراحی دکوراسیون داخلی، آموزش نرم افزار  Revit و… می باشد. مهم ‌ترین عامل طراحی حرفه ای با نرم افزار اتوکد دو بعدی، فراگیری مفاهیم اولیه به صورت اصولی و سپس کسب تجربه است.

شما با شرکت در دوره های آموزش اتوکد دو بعدی در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب می توانید تمام نکات و فنون نرم افزار اتوکد را به صورت اصولی و حرفه ای یاد بگیرید و از تجربه اساتید بهرمند شوید. این دوره ها با حضور اساتیدی ماهر و بنام در زمینه اتوکد دو بعدی برگزار می شود، و به هنرجویان در پایان دوره ها مدرک معتبر مجتمع فنی تهران تعلق خواهد گرفت. در دوره آموزش صفر تا صد اتوکد دو بعدی، صفر تا صد کار با این نرم افزار به هنرجویان آموزش داده می شود و سعی شده است با به کارگیری آموزش های تئوری و عملی هنرجویان را برای ورود به بازار کار آماده کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس گرفته تا آن ها شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

برای شرکت در دوره آموزش اتوکد دو بعدی می توانید بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

تلفن تماس: 66939772 – 66933439 – 66576455