آموزش زبان های برنامه نویسی مایکروسافت

امروز قصد داریم مطالبی در مورد آموزش زبان های برنامه نویسی مایکروسافت در اختیار شما عزیزان قرار دهیم و این که بهترین زبان های برنامه نویسی شرکت مایکروسافت را نام ببریم. زبان های برنامه نویسی توسط شرکت ها یا اشخاص در سراسر جهان طراحی و توسعه داده شده اند و هر کدام از آن ها در زمینه های مختلفی به صورت تخصصی کاربرد دارند و شرکت های بسیاری بر این موضوع سرمایه گذاری های سنگینی انجام می دهد.

ظهور برنامه نویسی یک تحول عظیم در صنعت های مختلف به وجود آورد و توسعه آن ها طی سال ها توانست بسیاری از صنعت ها را بهبود دهد و باعث ایجاد شغل های بسیاری در این زمینه شد. می توان گفت زبان های برنامه نویسی شرکت مایکروسافت که آن را ارائه داده است، بدون شک جزء بهترین و پرطرفدارترین زبان های برنامه نویسی جهان بوده است که کاربران زیادی از آن برای انجام کارهای خود استفاده می کنند. حتی برخی از زبان های برنامه نویسی در برخی از رشته های دانشگاهی به دانشجویان آموزش داده می شود و حتی بسیاری از آموزشگاه ها در سطح تخصصی تر این زبان ها را به علاقمندان آموزش می دهند.

یادگیری زبان های برنامه نویسی مانند زبان های برنامه نویسی شرکت مایکروسافت می تواند آینده شما را بسازد و با توجه به این که زبان های برنامه نویسی به صورت جدی توسط شرکت ها پشتیبانی می شوند و نسخه های جدیدی از آن هر ساله عرضه می شود، شما یک آینده درخشان با پیشرفت چشمگیر خواهید داشت. شرکت مایکروسافت که یکی از بزرگترین شرکت های جهان می باشد، چندین زبان برنامه نویسی ارائه داده است که مورد استقبال برنامه نویسان قرار گرفته است که در ادامه بیشتر با آن ها آشنا خواهیم شد.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب دوره های آموزش برنامه نویسی را به صورت متمرکز و دوره های جداگانه برگزار می کند و تمامی علاقمندان می توانند در این دوره ها شرکت نمایند.

Table of Contents
کلاس آموزش عکاسی دیجیتال
بیشتر بخوانید

زبان برنامه نویسی C

آموزش زبان های برنامه نویسی مایکروسافت

کمتر کسی در جهان پیدا می شود که اسم زبان برنامه نویسی C به گوشش نخورده باشد و این زبان یکی از بهترین و قدرتمندترین زبان های جهان و شرکت مایکروسافت می باشد. زبان برنامه نویسی C یکی از کاملترین زبان های برنامه نویسی محسوب می شود که متقاضیان زیادی برای یادگیری آن وجود دارد و در داخل ایران هم در موسسات آموزشی مانند مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب در بالاترین سطح به هنرجویان آموزش داده می شود.

برنامه نویسان به کمک زبان برنامه نویسی C دسن به طراحی نرم افزارهای بسیاری زده اند و حتی شرکت مایکروسافت چندین نرم افزار به کمک همین زبان های برنامه نویسی طراحی کرده است. اگر کسی به طور کامل به زبان برنامه نویسی C تسلط داشته باشد، به راحتی می تواند زبان های C++ و C# را هم آموزش ببیند. این دو زبان جزء زیر مجموعه و هم خانواده زبان برنامه نویسی C می باشد که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد. جهت شرکت در دوره آموزش زبان های برنامه نویسی مایکروسافت می توانید به مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب مراجعه نمایید.

آموزش برنامه نویسی C++

آموزش زبان های برنامه نویسی مایکروسافت

زبان برنامه نویسی C++ بر پایه و اساس زبان C طراحی شده است و یک زبان سطح میانی می باشد و همچنان مانند زبان برنامه نویسی C، یکی از کاربردی ترین زبان های برنامه نویسی در جهان می باشد که در صنعت های مختلفی مانند طراحی بازی، خودروسازی، فضایی و … کاربرد دارد. کسانی که به هر دو زبان C و C++ تسلط دارند به راحتی می توانند این دو زبان را با یکدیگر مقایسه کنند.

آموزش حسابداری بازار کار
بیشتر بخوانید

آموزش زبان برنامه نویسی #C

آموزش زبان های برنامه نویسی مایکروسافت

شی شارپ جزء آن دسته از زبان های برنامه نویسی محبوب در جهان و حتی ایران می باشد که یادگیری آن نسبت به دیگر زبان های برنامه نویسی آسان تر است و کاربرد فوق العاده ای در صنعت های مختلف دارد. C# هم جزء خانواده زبان های C می باشد و در زمینه های طراحی اپلیکیشن های موبایل، طراحی نرم افزارهای کامپیوتر، طراحی صفحاب وب، طراحی و توسعه بازی و … می توان از این زبان استفاده کرد. سی شارپ در ایران بسیار محبوب می باشد و از طریق آن می توان درآمد بسیار خوبی هم کسب کرد و برای کدنویسی با شی شارپ می توان از نرم افزار محبوب ویژوال استدیو که به صورت تخصصی برای زبان سی شارپ می باشد، استفاده کرد.

طراحی و توسعه اپلیکیشن با برنامه نویسی

آموزش زبان برنامه نویسی ASP.NET

آموزش زبان های برنامه نویسی مایکروسافت

یکی از زبان های تخصصی برای طراحی صفحات وب، زبان ASP.NET می باشد که توسط شرکت مایکروسافت توسعه داده شده است. به کمک زبان برنامه نویسی سی شارپ تحت .NET می توانید به راحتی وب سایت مورد نظر خود را طراحی کنید.

شرکت مایکروسافت در زمینه های زیادی فعالیت می کند و توسعه زبان های برنامه نویسی فوق جزء مهمترین فعالیت های این شرکت می باشد. شما می توانید جهت آموزش زبان های برنامه نویسی مایکروسافت به مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب مراجعه نمایید و این دوره ها در بالاترین سطح آموزشی و زیر نظر اساتید برجسته کشور به همراه بروزترین سیستم های آموزشی برگزار می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزشی می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل نمایید.

اهمیت آموزش افترافکت
بیشتر بخوانید

تلفن تماس: 66939772 – 66933439