یادگیری طراحی دکوراسیون داخلی

بسیاری از افراد علاقمند به یادگیری طراحی دکوراسیون داخلی هستند اما می دانند برای آموزش از کجا و چگونه شروع کنند. از این رو ما تصمیم گرفتیم این مقاله را برای شما عزیزان فراهم کنیم تا اگر شما نیز سوالاتی در این رابطه دارید شما را راهنمایی کنیم.

دکوراسیون داخلی و هنر دیزاین فضای معماری،‌ هنر خلق و آفرینش فضایی است که انسان در آن زیست می کند. اما در حالت کلی برای اینکه بدانید مفهوم این واژه چیست لازم است بدانید که این هنر، به لحاظ آن که با زندگی روزمره انسان سروکار بسیار دارد و تاثیرات مستقیم بر سلامت روانی و عملکرد افراد دارد،‌ بایستی به لحاظ کاملا علمی و اصولی آموخته شود. دکوراسیون داخلی عبارت است از: «هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ‌ ها، اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه». با این حساب همه ما هنگامی که خانه خود را تزئین و درباره بهترین چیدمان مبلمان منزلمان فکر می كنیم، نقش یک دکوراتور داخلی را بر عهده می گیریم. با این همه دکوراسیون داخلی همانند سایر هنرها، دارای سبک و ریزه ‌کاری‌ های متفاوتی است که بر اساس سلیقه ها و نیازهای دوران، دستخوش تغییر می‌ شوند. دکوراسیون داخلی از سبک ها و گرایش های متنوعی پیروی می کند و آن ها را با هم به ارمغان می آورد تا سبک شخصی کاربر را بیان کند. به تعبیری دکوراسیون داخلی به این می پردازد که چگونه می توان یک پلان آزاد را با مبلمانی که مکمل فضا است و یا با دکوری که جلوه کننده است جفت و جور کرد و یا این که جو و حالت یک فضا را با نور پردازی و پوشش دیوار تغییر داد.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون داخلی چیست

بهترین روش یادگیری دکوراسیون داخلی

یادگیری طراحی دکوراسیون داخلی

یکی از بهترین روش های یادگیری اصولی و حرفه ای دکوراسیون داخلی شرکت در دوره های آموزشی در این زمینه می باشد. البته روش های دیگری نیز همچون مشاهده فیلم های آموزشی در اینترنت، خواندن مقالات در این زمینه، کتاب های آموزشی و… وجود دارند اما با قاطعیت می توان گفت به دلیل محدودیت هایی که هر کدام دارند و نمی توانند تمام نکات و اصول ها را بیان کنند، روشی مناسب برای آموزش دکوراسیون داخلی به صورت حرفه ای و تخصصی نمی باشد.

چرا که در این حرفه هر چقدر فرد دارای مهارت و توانایی های بالاتری باشد قطعاً موفق تر خواهد بود، اگر شما نیز می خواهید که از طریق یادگیری طراحی دکوراسیون داخلی وارد بازار کار شوید و به کسب درآمد خوبلی دست پیدا کنید باید از روشی اصولی و تخصصی برای یادگیری استفاده کنید. در دوره های آموزشی به دلیل این که شما هم به صورت تئوری هم عملی آموزش می بینید، موفق خواهید شد و می توانید با مهارت های بیشتری وارد بازار کار شوید. همچنین حضور اساتیدی ماهر و با تجربه در این دوره ها باعث می شود که اگر هنرجو با مشکلی در آموزش مواجه شود به راحتی بتواند آن را رفع کند و از تجربیات اساتید بهرمند شود. ما به شما عزیزان دوره های آموزش دکوراسیون داخلی در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب را پیشنهاد می کنیم. در ادامه توضیحاتی دراین رابطه خواهیم داد، همچنان با ما همراه باشید.

دوره آموزش دکوراسیون داخلی در مجتمع فنی تهران

یادگیری طراحی دکوراسیون داخلی

در دوره آموزش طراحی دکوراسیون داخلی با تمامی اصول و دانش معماری داخلی آشنا خواهید شد. طراحی و تنظیم سرفصل های دوره مناسب غیر معماران و معماران می باشد. و پس از گذراندن دوره قادر خواهید بود به طراحی داخلی و بازسازی فضا مشغول شوید. این دوره ها در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته برگزار می شود:

  • در دوره های مقدماتی مبانی نظری همچون رنگ شناسی، نحوه ترسیم نقشه، نرم افزار اتوکد، طراحی با دست و… تدریس می شود.
  • در دوره های متوسطه مصالح شناسی، متره و برآورد، سبک شناسی و نرم افزار اسکچاپ به شما آموزش داده می شود.
  • همچنین در دوره های پیشرفته نرم افزار Autodesk 3Ds Max ، نورپردازی، فتوشاپ و… را آموزش خواهند داد.

پس از پایان دوره آموزش دکوراسیون داخلی هنرجو می تواند در امر دکوراسیون داخلی به صورت مستقل و توانمند فعالیت کند. پس از اتمام دوره های طراحی دکوراسیون به هنرجویان یک مدرک معتبر دو زبانه از طرف مجتمع فنی تهران ارائه می شود. برای ثبت نام می توانید به دپارتمان مورد نظر رفته و اقدام به ثبت نام در دوره ی مورد نظر نمایید یا بر روی لینک ثبت نام کلیک کنید تا مستقیم به صفحه ثبت نام آنلاین منتقل شوید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزشی می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

تلفن تماس: 66939772 – 66933439 – 66576455