ویژگی های نرم افزار ایلاستریتور

برای این که بخواهیم یک نرم افزار را آموزش ببینیم، باید ابتدا اطلاعات کافی در مورد آن داشته باشیم و این که بدانیم در چه زمینه ای می توان با آن فعالیت کرد. با دانستن ویژگی های نرم افزار ایلاستریتور بهتر می توانید در مورد آن تصمیم گیری کنید و نرم افزار ایلوستریتور یک نرم افزار شناخته شده در جهان می باشد که کاربران بسیاری هم در ایران دارد. شاید کمتر اسم نرم افزار ایلوستریتور به گوشتان خورده باشد و جالب است بدانید که فقط با یادگیری همین نرم افزار می توان درآمد بسیار خوبی به دست آورد و همچنین می توانید در شغل های مرتبط با آن به راحتی مشغول به کار شوید.

این روزها داشتن تخصص و مسلط بودن به نرم افزارهای تخصصی یکی از موارد لازم برای پیدا کردن شغل می باشد و بدون تخصص نمی توان در یک شغل مهم مشغول به کار شد. اکثر شرکت ها برای جذب نیرو به دنبال افراد با استعداد، جوان و متخصص هستند و اکثر کسانی که سابقه کار در شرکت ها یا موسسات ندارند، برای پیدا کردن شغل ممکن است با چالش هایی رو به رو شوند ولی با داشتن تخصص می توانند این مرحله را پشت سر بگذارند.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برگزار کننده دوره های آموزش نرم افزار ایلوستریتور می باشد و این دوره ها هر ساله زیر نظر اساتید برجسته کشور در یک محیط کاملا آموزشی به همراه بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی برگزار می شود. اگر قصد دارید تا به صورت حرفه ای نرم افزار ایلوستریتور را آموزش ببینید، می توانید در این دوره ها شرکت نمایید و اساتید این مجموعه صفر تا صد کار کردن با نرم افزار ایلوستریتور را به شما آموزش دهند و همچنین در پایان دوره یک مدرک معتبر دو زبانه از طرف مجتمع فنی تهران به هنرجویان ارائه می شود.

کلاس آموزش افترافکت در تهران
بیشتر بخوانید

ویژگی های نرم افزار ایلوستریتور

ویژگی های نرم افزار ایلاستریتور

  • امکان نقاشی دیجیتال حرفه ای
  • تبدیل عکس به وکتور
  • خلق المان های تکرارپذیر به ساده ترین روش
  • دسترسی کامل به رنگ های ویژه چاپ و مدیریت ساده رنگ ها
  • طراحی در ابعاد بسیار بزرگ برای چاپ
  • دسترسی آسان به ابزارات کاربردی برای طراحی
  • یادگیری آسان
  • محیط نرم افزاری عالی برای کاربران

برای کار با نرم افزار ایلوستریتور باید به طور کامل به تمامی قسمت های آن مسلط باشید و به غیر از یادگیری نرم افزار، داشتن استعداد، ذهن خلاق و ایده های جذابیت در این مسیر می تواند به شما کمک بسیار بزرگی کند و اکثر افراد موفق این ویژگی ها را در خود داشته اند. برای خلق یک اثر هنری باید قدرت این را داشته باشید که تخیلات ذهن خود را با جزئیات کامل بر روی نرم افزار پیاده سازی کنید و سپس متوجه می شوید که در این حرفه چقدر استعداد دارید.

بیشتر بخوانید: بازار کار نرم افزار ایلوستریتور

تفاوت نرم افزار فتوشاپ با ایلوستریتور

ویژگی های نرم افزار ایلاستریتور

کسانی که با نرم افزار فتوشاپ کار کرده باشند با طور کامل تفاوت های این دو نرم افزار را درک می کنند و اگر کسی نرم افزار فتوشاپ را به طور کامل بلد باشد، یادگیری نرم افزار ایلوستریتور برای فرد راحت تر خواهد بود. نرم افزار فتوشاپ یک نرم افزار تخصصی برای ویرایش تصاویر می باشد و نرم افزار ایلوستریتور یک نرم افزار تخصصی برای خلق تصاویر می باشد و این کاملا مفهوم جداگانه دارند و هر دو نرم افزار در برخی از زمینه ها مشترک هستند ولی کارایی اصلی آن ها متفاوت است.

کلاس آموزش فتوشاپ تخصصی
بیشتر بخوانید

اگر قصد یادگیری یکی از این دو نرم افزار را دارید باید ببینید که می خواهید در چه زمینه ای فعالیت کنید و همچنین بازار کار مرتبط با آن حرفه را باید بررسی کنید. نرم افزار فتوشاپ با توجه به این که نرم افزار شناخته شده تری است نسبت به نرم افزار ایلوستریتور بازار کار بهتری دارد ولی نرم افزار ایلوستریتور با توجه به کارایی بالایی که دارد نمی توان به سادگی از آن گذشت و برخی کارها هستند که برای انجام آن ها باید از نرم افزار ایلوستریتور کمک گرفت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های نرم افزار ایلوستریتور و آموزش این نرم افزار می توانید به کارشناسان مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب مراجعه نمایید تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند. جهت شرکت در دوره آموزش نرم افزار ایلوستریتور می توانید از طریق وب سایت این مجموعه اقدام نمایید و یا به صورت حضوری به کارشناسان ما مراجعه نمایید.

تلفن: 66939772 – 66933439 – 66576455