تفاوت نرم افزار ایلاستریتور و فتوشاپ

ICDL یکی از کاربردی ترین دوره های آموزشی می باشد و می توان گفت تقریبا لازم است تا همه مهارت های ICDL را آموزش ببینند و مطمئنا برخی از مهارت های این رشته در اکثر شغل ها کاربرد دارد و یادگیری آن ها یک مزیت برای شما محسوب می شود. ICDL یکی از دوره های معتبر و کاربردی کامپیوتر می باشد که در سطح بین المللی به آن پرداخته می شود و این دوره ها بیشتر برای افرادی است در حوزه کامپیوتر و IT قصد دارند در شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی مشغول به کار شوند و برای ورود به برخی از شرکت ها و سازمان ها باید حتما به این حرفه تسلط داشته باشید.

آموزش ICDL در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب هر ساله زیر نظر اساتید برجسته کشور برگزار می شود و یکی از پرمخاطب ترین و کاربردی ترین دوره های این مجموعه می باشد و این دوره ها با بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی برگزار می شود و در پایان دوره یک مدرک معتبر دو زبانه به هنرجویان ارائه می شود و این مدرک مورد تایید تمامی شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی می باشد. دوره آموزش نرم افزار ICDL در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب به منظور یادگیری نرم افزارهای شرکت مایکروسافت برگزار می شود و تمام نرم افزارهای Word، PowerPoint، Excel و Access به هنرجویان آموزش داده می شود.

برای شروع یادگیری مهارت های هفت گانه یا همان ICDL نیازی نیست کار خاصی انجام دهید و با شرکت در دوره های آموزشی می توانید به خوبی به این حرفه مسلط شوید. اهمیت یادگیری این حرفه به گونه ای است که برای انجام شغل های کارمندی باید حتما به این مهارت ها تسلط داشته باشید و امروزه کار با کامپیوتر و تسلط بر نرم افزارهای آن یکی از ضرورت های استخدام در یک شغل می باشد.

ضرورت یادگیری ICDL

  • اگر قصد استحدام در یک شغل اداری و کارمندی را داشته باشید باید آشنایی کافی با کامپیوتر را داشته باشید و دوره های آموزش ICDL می تواند مهارت های شما را در این زمینه افزایش دهد و به صورت اصولی کار با نرم افزارهای مهم و کاربردی کامپیوتر را آموزش می بینید.
  • این روزها پیدا کردن شغل بستگی به تخصص های یک فرد دارد و هر چه مهارت بیشتری در زمینه های مختلف داشته باشید راحت تر می توانید شغل مورد نظر خود را پیدا کنید و یادگیری مهارت های ICDL یک مزیت بزرگ برای شما محسوب می شود.
  • ICDL از آن دسته حرفه هایی است که مدارک آن در اکثر کشورها اعتبار دارد و مجتمع فنی تهران یکی از برترین موسسات آموزشی کشور می باشد که مدارک آن به صورت دو زبانه می باشد و در خارج از ایران هم اعتبار دارد و با شرکت در دوره های آموزشی و گذراندن آن ها می توانید صاحب این مدرک ارزشمند شوید.
  • ICDL فقط برای فعالیت در ادارات و شغل کارمندی نیست و یادگیری آن مزیت های زیادی دارد و ممکن است در رشته های دیگر مهارت آن به کمک شما بیاید و همچنین این مهارت ها برای دانشجویان بسیار کاربردی می باشد و به کمک آن می توانند تحقیقات و پروژه های دانشجویی خود را انجام دهند.

بیشتر بخوانید: ICDL چیست

شرکت در دوره های ICDL

با یادگیری مهارت های ICDL بیشتر می توانید با کارایی کامپیوتر آشنا شوید و کامپیوتر سیستمی است که می توان با آن کارهای بی نظیر و غیر قابل تصور انجام داد و فقط باید به طور کامل بر روی تسلط داشت و مهارت های ICDL تا حدودی می تواند شما را با کامپیوتر آشنا کند. نرم افزارهای بی شماری وجود دارند که هر کدام از آن ها در حوزه های مختلفی کاربرد دارند و کاربردی ترین آن ها مربوط به مهارت های ICDL می باشد که یادگیری آن برای هر فردی یک مزیت بزرگ محسوب می شود.

برای یادگیری مهارت های ICDL می توانید در دوره های آموزش ICDL در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب شرکت نمایید و این دوره ها چندین بار در طول سال برگزار می شود یکی از دوره های پر مخاطب این مجموعه به شما می رود. برای شرکت در دوره های آموزشی می توانید به صورت حضوری به این مجموعه مراجعه نمایید  کارشناسان ما فرم های ثبت نام را در اختیار شما قرار می دهند و یا می توانید در کمترین زمان و به صورت آنلاین از طریق وب سایت مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب اقدام به ثبت نام نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

تلفن تماس: 66939772 – 66933439 – 66576455