مهارت های هفت گانه ICDL

حتما اسم مهارت های هفت گانه ICDL به گوشتان خورده است ولی نمی دانید که این هفت مهارت شامل چه چیزهایی می باشد و یادگیری آن ها چه اهمیتی دارد و در این مطلب قصد داریم به مهارت های هفت گانه ICDL بپردازیم. تمامی کسانی که قصد داریند در ادارات مشغول به کار شوند باید به مهارت های ICDL تسلط داشته باشند و یادگیری این مهارت ها باعث می شود تا درک بهتری از کامپیوتر داشته باشید و استفاده بهینه از آن داشته باشید. کامپیوتر یک سیستم کاملا پیشرفته با نرم افزارهای تخصصی در حوزه های مختلفی می باشد که برخی از این نرم افزارها به دلیل اهمیت و کاربرد بسیار بالایی که دارند، یادگیری آن ها ضروری است.

افرادی که به کامپیوتر و مباحث پیرامون آن تسلط داشته باشد می تواند در زندگی و حوزه کاری خود موفق تر باشد و یکی از راه هایی که می توانید سطح عملی خود را در زمینه کامپیوتر افزایش دهید، مسلط شدن به مهارت های هفت گانه ICDL می باشد که در دوران تحصیل، کار و حتی زندگی روزمره ممکن است با آن سروکار داشته باشید. بسیاری از افراد در حد مبتدی به برخی از مهارت های ICDL تسلط دارند ولی برای فعالیت در شغل های کارمندی و اداری باید به طور کامل به آن ها مسلط باشید.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب یکی از موسسات آموزشی برگزار کننده دوره های آموزش ICDL در تهران می باشد و این دوره ها زیر نظر اساتید برجسته کشور در یک محیط کاملا آموزشی به همراه بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی برگزار می شود و در پایان دوره یک مدرک معتبر دو زبانه و ارزشمند به هنرجویان ارائه می شود و این مدرک مورد تایید تمام شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی می باشد. جهت شرکت در دوره های آموزش مهارت های هفت گانه ICDL می توانید از طریق وب سایت این مجموعه ثبت نام نمایید.

مهارت های هفت گانه ICDL

مهارت های هفت گانه ICDL

 • آشنایی با مفاهیم پایه و اساسی فناوری اطلاعات
 • آشنایی با شیوه استفاده از کامپیوتر و مدیریت فایل ها
 • آشنایی با نرم افزار واژه پرداز (Word) و شیوه به کارگیری آن
 • آشنایی با نرم افزار ارائه مطالب (PowerPoint) و شیوه به کار گیری آن
 • آشنایی با نرم افزار صفحه گسترده (Excel) و شیوه به کار گیری آن
 • آشنایی با نرم افزار پایگاه داده ها (Access) و شیوه کار با آن
 • آشنایی با اینترنت و فضای آن

برای کسانی قصد دارند تا با کامپیوتر فعالیت کنند، یادگیری مهارت های فوق الزامی می باشد و برای این که به صورت یک جا به مهارت فوق تسلط پیدا کنید، می توانید در دوره های آموزش ICDL شرکت نمایید و در پایان دوره یک گواهینامه به منظور گذراندن دوره های آموزشی دریافت خواهید کرد.

بیشتر بخوانید: دوره آموزش ICDL

درباره ICDL

در سال های اخیر دوره های ICDL از اهمیت بالایی برخوردار بوده است و این دوره ها از سال های گذشته در ایران برگزار می شود و در حال حاضر به یکی از دوره های تخصصی برای ورود به برخی از شغل ها می باشد. ICDL مخفف International Computer Driving License می باشد که به معنای گواهینامه بین المللی کار با کامپیوتر است. هدف از برگزاری دوره های آموزش ICDL این است که هنرجویانی که تسلط کمی به کامپیوتر دارند، با شرکت در این کلاس ها به طور کامل با مفهوم کار با کامپیوتر آشنا شوند و استفاده بهینه از کامپیوتر و نرم افزارهای آن داشته باشند. هدف از اجزای دوره های آموزشی ICDL به شرح زیر می باشد:

 • ارتقای سطح کایی در شرکت ها و سازمان های مختلف
 • ارتقای سطح توانایی افراد در حوزه فناوری اطلاعات و استفاده از کامپیوتر
 • تضمین استفاده بهینه از حداکثر مهارت و توانایی کارمندان در محیط کار
 • ایجاد توانایی کارفرمایان در سرمایه گذاری در بخش IT

آموزش مهارت های هفت گانه ICDL در مجتمع فنی تهران

اگر به دنبال به موسسه آموزشی برای گذراندن دوره های ICDL می باشید، می توانید در دوره های آموزش ICDL در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب شرکت نمایید و همچنین برای مشاوره در مورد این دوره می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند. دوره های آموزش ICDL در روزهای مختلف در این مجموعه برگزار می شود و پس از ثبت نام می توانید در دوره های مورد نظر شرکت نمایید.

تلفن تماس: 66939772 – 66933439 – 66576455