بازار کار ICDL

ICDL از آن دسته حرفه هایی است که یادگیری آن چندین مزیت برای شما به همراه دارد و باعث می شود تا کامپیوتر را بهتر بشناسید و کاربردی تر با آن کار کنید. بازار کار ICDL در یک شغل خلاصه نمی شود و بسیاری از شغل ها هستند که برای ورود به آن باید مهارت های ICDL را بلد باشید و این دوره به گونه ای یک دوره کاربردی و مهم برای تمامی افرادی که قصد کار با کامپیوتر را دارند می باشد. در ایران شغل های بسیاری است که مربوط به کامپیوتر می شود و اگر به مهارت های ICDL تسلط داشته باشید به راحتی می توانید کارهای مربوط به آن را انجام دهید.

در ایران برای ورود به شغل های اداری باید به مهارت های ICDL تسلط داشته باشید و برای یادگیری مهارت های آن نیاز است که در دوره های آموزش ICDL شرکت نمایید. بازار کار ICDL همیشه جایگاه خاص خود را داشته است و حتی ممکن است برای انجام برخی از کارهای روزانه و یا پروژه های دانشگاهی به مهارت های آن نیاز پیدا کنید. مهارت های ICDL شامل نرم افزارهای Office مانند Word، PowerPoint، Excel، Access، ویندوز، فناوری اطلاعات و برخی موارد دیگر می باشد.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برگزار کننده دوره های آموزش ICDL می باشد و این دوره ها هر ساله زیر نظر اساتید برجسته کشور در یک محیط کاملا آموزشی به همراه بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی برگزار می گردد. پس از پایان دوره یک مدرک معتبر دو زبانه به هنرجویان ارائه می شود و این یکی از مدارک معتبر در کشور می باشد که مورد تایید شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی می باشد و از آن به عنوان یک رزومه قدرتمند می توانید استفاده کنید. جهت شرکت در دوره آموزش ICDL می توانید از طریق وب سایت مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب مراجعه نمایید.

آموزش کامل نرم افزار 3d max
بیشتر بخوانید

مهارت های ICDL

مهارت های ICDL شامل موارد زیر می باشد که در بازار کار به تمامی مهارت های زیر پرداخته می شود و هنرجویان باید به آن ها تسلط داشته باشند:

  • امنیت برای کاربران IT
  • استفاده از ایمیل و اینترنت
  • فناوری اطلاعات
  • Word
  • PowerPoint
  • Excel
  • Access

تمامی مهارت های فوق به بازار کار ICDL مربوط می شود و افرادی که قصد دارند در شغل های کارمندی مشغول به کار شوند باید به این هفت مهارت تسلط داشته باشند و به اطلاح با مواد فوق مهارت های هفتگانه ICDL گفته می شود. حتی این مهارت ها برای دانشجویان رشته های مختلف بسیاری کاربردی می باشد و از طریق این مهارت ها می توانند برخی از پروژه ها و تحقیقات خود را به صورت اصولی و با بهترین کیفیت انجام دهند و اگر این مهارت ها را در سنین پایین تر آموزش ببینید قطعا بیشتر به کار شما خواهد آمد.

بیشتر بخوانید: ICDL شامل چه مواردی می باشد

اهمیت دوره های ICDL

بازار کار ICDL

کامپیوتر یک سیستم پیشرفته و پیچیده می باشد که می توان با آن کارهایی را که به ذهن هیچ کسی نمی رسد را انجام داد. در سال هایی که کامپیوتر به تازگی عرضه شده بود، تا چندین سال بعد از آن نرم افزارهای اندکی برای کار با کامپیوتر وجود داشتند ولی رفته رفته بسیاری از شرکت ها در زمینه طراحی نرم افزار فعالیت کردند و نرم افزارهایی را ارائه کردند که در کارهای روزمره ما تاثیر فراوانی گذاشت. برای کار کردن با کامپیوتر لازم نیست تمامی نرم افزارهای مربوط به آن را آموزش ببینیم ولی برای انجام برخی از کارهای تخصصی باید به طور کامل به برخی از نرم افزارهای کامپیوتر مسلط باشید.

آموزش انیمیشن سازی در تهران
بیشتر بخوانید

یکی از کاربردی ترین و مهمترین نرم افزارهایی که در هر کامپیوتری دیده می شود و یادگیری آن مزیت های فراوانی به همراه دارد، نرم افزارهای Office می باشد و شامل چندین نرم افزار است و برخی از آن کاربردی تر می باشد. این نرم افزارها یک تحول عظیم در کسب و کارها و همچنین سیستم کامپیوتر ایجاد کرد به صورتی که بسیاری از کارهای روزانه و یا شغل ها توسط این نرم افزارها انجام می شوند. به عنوان مثال نرم افزار Word یک نرم افزار واژه پرداز می باشد که به کمک آن می توان تمامی کارهای نوشتاری را با بالاترین سرعت و با کاربردی ترین ابزارهای نوشتاری انجام داد.

نرم افزارهای Office به گونه ای هستند که هر فردی کار کردن با آن را در حد مبتدی بلد هستند ولی برای یادگیری تخصصی نیاز به دوره های آموزشی می باشد. برای شرکت در دوره های ICDL می توانید به مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب مراجعه نمایید و ضمن مشاوره با کارشناسان این مجموعه، در این دوره های آموزشی ثبت نام نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزشی می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل نمایید.

تلفن تماس: 66939772 – 66933439 – 66576455