بسیاری از هنرجویان در مورد چگونگی طراحی سایت با وردپرس اطلاعاتی ندارند ولی با مطالعه این مطلب می توانید اطلاعات مفیدی به دست آورید و در صورت علاقمند شدن به این حرفه، می توانید در دوره های آموزش وردپرس در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب شرکت نمایید. چندین سال است که آموزش وردپرس در ایران به صورت حرفه ای در حال اجرا می باشد و اکثر علاقمندان به طراحی سایت، به وردپرس روی آورده اند.

شاید در چند سال گذشته کسی با وردپرس آشنایی نداشت و برای طراحی وب سایت از زبان های برنامه نویسی کمک می گرفت و برای طراحی سایت به کمک زبان های برنامه نویسی، باید به خوبی به این زبان ها تسلط داشته باشید. یعنی اگر فردی به زبان برنامه نویسی تسلط نداشت و قصد طراحی وب سایت داشت، ابتدا باید دوره های پیشرفته زبان های برنامه نویسی را پشت سر می گذاشت و پس از آن می توانست یک وب سایت طراحی کند. طراحی سایت با زبان های برنامه نویسی زمان زیادی طول می کشد و حتی پشتیبانی آن ها هم به مراتبط سخت تر می باشد و کوچکترین اشکال در کدنویسی می تواند سایت را با مشکل مواجه کند.

اما با ظهور وردپرس و جا افتادن آن در ایران، روند طراحی سایت به صورت چشمگیری تغییر کرد. علاقمندان رفته رفته به وردپرس روی آورند و در حال حاضر اکثر وب سایت های جهان به کمک وردپرس تاسیس شده اند. وردپرس در مدت زمان کمی توانست طرفداران بسیاری پیدا کند و همین باعث پیشرفت وردپرس در زمینه طراحی سایت شد و امروزه کاملترین نسخه آن به صورت رایگان در دسترس تمامی علاقمندان وجود دارد. وردپرس یک سری ویژگی های خاص دارد که اکثر علاقمندان به طراحی سایت را به خود جذب کرده است که در ادامه بیشتر با آن ها آشنا می شویم.

آموزش طراحی دکوراسیون داخلی با 3d max
بیشتر بخوانید

چگونگی طراحی سایت با وردپرس

ویژگی های وردپرس

  • متن باز بودن

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای متن باز می باشد و هر فردی که به زبان برنامه نویسی تسلط داشته باشد می تواند آن را ویرایش و ارتقا دهد و وب سایت خود را شخصی سازی کند. این ویژگی وردپرس به برنامه نویسان کمک می کند تا زمان کمتری برای طراحی سایت صرف کنند و فقط برای شخصی سازی آن، چندین کد برنامه نویسی به آن اضافه کنند.

  • تاسیس سایت در کمترین زمان

برای طراحی سایت با زبان برنامه نویسی ممکن است چندین روز طول بکشد ولی به کمک وردپرس می توان حتی در کمتر از یک روز یک سایت را تاسیس و طراحی کرد. زمانی که وردپرس را نصب می کنید، از همان لحظه می توان کارهای طراحی و شخصی سازی آن را شروع کنید.

  • تنوع در قالب ها و افزونه ها

قالب ها و افزونه ها می توانند سایت شما را از دیگر وب سایت ها متمایز کند و تنوع قالب های وردپرس بسیار زیاد می باشد و حتی افزونه های کاربردی بسیاری برای سایت وجود دارد که از همان وردپرس می توان به آن ها دسترسی داشت. هر قالب ویژگی های خاص خود را دارد و با توجه به سلیقه خود می توانید قالب مورد نظر خود را در سایت قرار دهید.

  • پشتیبانی آسان

اگر به خوبی به وردپرس تسلط داشته باشید به راحتی می توانید پشتیبانی سایت خود و حتی دیگران را بر عهده بگیرید. پشتیبانی وب سایت یکی از مهمترین مسائل می باشد و همیشه باید بر تمامی فعالیت های سایت نظارت داشته باشید.

تفاوت نرم افزار Revit با 3D Max
بیشتر بخوانید

آموزش وردپرس در مجتمع فنی تهران

با شرکت در دوره های آموزش وردپرس می توانید مهارت های ویژه ای کسب کنید و برای ورود به بازار کار می توانید از این تخصص خود استفاده کنید. این روزها بازار طراحی سایت با وردپرس بسیار پر رونق می باشد و آینده ی درخشانی دارد و اگر در سنین پایین این تخصص را یاد بگیرید، در آینده ای نزدیک می توانید به موفقیت های زیادی دست پیدا کنید.

دوره آموزش وردپرس از زیر مجموعه دوره های آموزش طراحی وب می باشد و اگر عقلامند به یادگیری این حرفه می باشید، می توانید در دوره های آموزشی ثبت نام نمایید. مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برگزار کننده دوره های آموزش وردپرس در بالاترین سطح آموزشی می باشد و پس از پایان دوره از طرف مجتمع فنی تهران یک مدرک معتبر دو زبانه به هنرجویان ارائه می شود.

کاربرد سئو سایت