آشنایی با نرم افزار Revit

در این مطلب قصد داریم به آشنایی با نرم افزار Revit بپردازیم تا علاقمندان به یادگیری این نرم افزار، بیشتر با آن آشنا شوند. نرم افزار Revit از محصولات شرکت Autodesk می باشد که در کنار این نرم افزار، نرم افزارهای قدرتمند دیگری هم به بازار معرفی کرده است. نرم افزار Revit یک نرم افزار طراحی در زمینه معماری ساختمانی می باشد و در زمینه های مکانیک، برق و عمران هم کاربرد دارد و بسیار مورد توجه دانشجویان این رشته ها قرار گرفته است و به کمک آن می توانند انواع پروژه های خود را انجام دهند.

با نرم افزار Revit می توان طرح های دو بعدی و سه بعدی را به دقیق ترین جزئیات و بهترین کیفیت ترسیم کرد و در زمینه شبیه سازی حرف اول را می زند. نرم افزار Revit به کاربران این امکان را می دهد که اجزای یک ساختمان و قسمت های مختلف آن را به صورت سه بعدی طراحی کنند و مدل را با عناصر نقشه کشی دو بعدی علامت گذاری کرده و از پایگاه داده ساختمان به اطلاعات مورد نیاز ساختمان دسترسی پیدا کنند. نرم افزار Revit از گذشته تا کنون پیشرفت های بسیاری داشته است و در حال حاضر جدیدترین نسخه آن در دسترس کاربران قرار دارد.

دوره های آموزش نرم افزار Revit هر ساله در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برگزار می شود و تمامی علاقمندان به حرفه می توانند در این دوره ها شرکت داشته باشند. این دوره ها زیر نظر اساتید برجسته کشور به همراه بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی برگزار می شود و در پایان دوره یک مدرک معتبر دو زبانه به هنرجویان ارائه می شود. جهت شرکت در دوره های آموزش نرم افزار Revit روی ثبت نام کلیک نمایید.

ویژگی های نرم افزار Revit

آشنایی با نرم افزار Revit

برای آشنایی با نرم افزار Revit بهتر است ویژگی های آن را بررسی کنیم:

  • تغییرات سریع در طراحی و بدون تکرار
  • پیش نمایش طراحی ها
  • ایجاد صحنه های پرسپکتیو
  • تهیه جزئیات
  • بهبود و تقویت جزئیات
  • تجزیه و تحلیل ساختاری
  • اجزای مختلف نرم افزار Revit
  • Revit معماری
  • Revit ساختاری
  • Revit MEP

نرم افزار Revit در سه نسخه عرضه شده است که Revit معماری همان طور که از نامش پیدایست، مخصوص مهندسان معماری می باشد و Revit ساختاری مربوط به مهندسان عمران و سازه و Revit MEP مخصوص مهندسان برق و مکانیک می باشد. بیشترین کاربرد نرم افزار Revit مربوط به نسخه معماری می باشد که می توانید به صورت دو بعدی و سه بعدی طرح های خود را رسم کنید و با این ویژگی می توان طرح های مورد نظر خودتان را با سرعت بیشتری در نرم افزار پیاده سازی کنید.

آموزش نرم افزار Revit در مجتمع فنی تهران

آموزش نرم افزار Revit

آشنایی با نرم افزار Revit

پس از آشنایی با نرم افزار Revit، اگر قصد یادگیری این نرم افزار را دارید لازم است که به چندین نکته توجه کنید. برای یادگیری نرم افزار Revit به سیستم های پیشرفته و گران قیمت نیازی نمی باشد و با همین سیستم های معمولی هم می توان نرم افزار Revit را اجرا کرد. برای یادگیری نرم افزار Revit باید به صورت عملی اقدام کنید و مرحله به مرحله با تمامی اجزا و پلاگین های آشنایی پیدا کنید و برای یادگیری بهتر می توانید در حین آموزش پروژه های کوچکی را انجام دهید تا به خوبی به نرم افزار مسلط شوید.

برای کار با نرم افزار Revit فقط یادگیری آن کافی نیست و شما باید یک ذهن باز با انواع ایده ها و خلاقیت ها را داشته باشید و با وجود این موارد قطعا می توانید در این حرفه موفق شوید. با یادگیری یک نرم افزار تخصصی مانند Revit دیگر نیازی نیست نگران پیدا کردن کار باشید و این روزها اگر کسی حداقل به یک نرم افزار تخصصی مسلط باشد می تواند در حرفه مورد نظر خود مشغول به کار شود و درآمد بسیار خوبی به دست آورد. نرم افزار Revit برای شما جای پیشرفت بسیاری دارد و رفته رفته می توانید دانش خودتان را با توجه به پیشرفت علم و نسخه های جدید نرم افزار افزایش دهید.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برگزار کننده دوره های آموزش نرم افزار Revit می باشد جهت ثبت نام در این دوره ها می توانید از طریق وب سایت این مجموعه اقدام نمایید و یا می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

تلفن تماس: 66939772 – 66933439 – 66576455