آشنایی با محیط نرم افزار Revit

هر کدام از نرم افزارها با دیزاین های خاصی طراحی شده اند و این را سازنده نرم افزار مشخص کنید که نرم افزار با چه طرح و امکاناتی ساخته شود. تمامی نرم افزارها دارای یک لوگوی خاص، دیزاین مرتبط با حوزه نرم افزار و محیط نرم افزار متفاوت می باشند که باعث می شود هنرجو از همان ابتدای یادگیری با آن آشنا شود. برای آشنایی با محیط نرم افزار Revit بهتر است که به صورت اصولی برای یادگیری آن اقدام کنید تا ضمن آشنایی با محیط نرم افزار، به خوبی با بخش های مختلف آن آشنا شوید و در پایان بتوانید با نرم افزار کار کنید.

آشنایی با محیط نرم افزار Revit باعث می شود تا هنرجو کارایی هر قسمت را یاد بگیرد تا در زمان انجام پروژه ها به موقع از آن ها استفاده کند. محیط نرم افزارها با یکدیگر متفاوت می باشند ولی یادگیری آن ها کار سختی نیست و با یک بار شرکت کردن در دوره های آموزشی به خوبی می توانید به نرم افزار مسلط شوید. نرم افزار Revit از آن دسته نرم افزارهایی است که با کمی تلاش می توانید آن را به خوبی یاد بگیرید و حتی برای کار کردن با آن نیازی به سیستم های بروز و قدرتمند نمی باشد و با سیستم های متوسط هم می توان با این نرم افزار کار کرد.

برای آشنایی با محیط نرم افزار Revit می توانید در دوره های آموزش نرم افزار Revit در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب شرکت نمایید و این دوره ها هر ساله زیر نظر اساتید برجسته کشور در یک محیط کاملا آموزشی به همراه بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی برگزار می شود و در پایان دوره یک مدرک معتبر دو زبانه از طرف مجتمع فنی تهران به هنرجویان ارائه می شود و این مدرک یکی از معتبرترین مدارک فنی و حرفه ای در کشور محسوب می شود که مورد تایید اکثر شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی می باشد.

محیط نرم افزار Revit

آشنایی با محیط نرم افزار Revit

محیط نرم افزار Revit شاید در نگاه اول مانند برخی از نرم افزارها باشد و کارایی آن کاملا متفاوت می باشد و برای کار کردن با آن لازم است به تمامی بخش های آن مسلط باشید. زمانی که نرم افزار Revit را باز می کنید با یک صفحه رو به رو به می شود که در آن می بایست پروژه های خود را انجام دهید و برای انجام پروژه می توانید با کلیک بر روی گزینه New Project می توانید کار خود را آغاز کنید. پس این کار باید تنظیمات نرم افزار را مطابق با پروژه خود قرار دهید که در دوره های آموزشی بیشتر به آن پرداخته می شود.

هر نرم افزاری یک نوار ابزار دارد که برای انجام پروژه از این نوار ابزار استفاده می شود و در این قسمت تمامی امکاناتی که برای انجام پروژه لازم است، وجود دارد. نوار ابزار قسمت های مختلفی دارد که هر کدام از آن ها مربوط به یک قسمتی از پروژه می باشد که برای یادگیری آن باید در دوره های آموزشی شرکت نمایید و تمامی این بخش ها به شما هنرجویان آموزش داده می شود. با انجام چند پروژه با نرم افزار Revit به خوبی می توانید با آن مسلط شوید و پس از آن می توانید فعالیت های خود را به صورت جدی پیگیری کنید و پروژه های بزرگتری را انجام دهید.

بیشتر بخوانید: ویژگی های نرم افزار Revit

اهمیت نرم افزار Revit در معماری

رشته معماری یکی از رشته های پر مخاطب و محبوب در ایران می باشد و بازار کار بسیار خوبی هم در ایران دارد و برای همین متقاضیان زیادی برای یادگیری این رشته وجود دارد. رشته معماری دارای چندین زیر شاخه می باشد که برای اکثر آن ها نرم افزارهای تخصصی وجود دارد و یکی از آن ها نرم افزار Revit می باشد و این نرم افزار در حوزه مدلسازی اطلاعات ساختمان می باشد و اکثر پروژه های ساختمانی با این نرم افزار انجام می شوند. یکی از مهمترین ویژگی های نرم افزار Revit این است که قابلیت شبیه سازی 4 بعدی دارد و می توان یک نمای کاملا طبیعی از پروژه داشته باشیم که با این کار می تواند ایرادات و تغییرات لازم را قبل از اجرایی کردن پروژه بر روی آن انجام داد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد آشنایی با محیط نرم افزار Revit می توانید با کارشناسان مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

تلفن تماس: 66939772 – 66933439 – 6657645