درباره وردپرس چی می دانید، با ورپرس چه کارهایی می توان انجام داد؟ برای یادگیری وردپرس چی باید کرد؟ در این مطلب قصد داریم تا همه چیز درباره وردپرس را شرح دهیم تا بیشتر با آن آشنا شوید. آیا تاکنون به فکر طراحی وب سایت افتاده اید؟ طراحی سایت نیاز به دانشی دارد که هر فردی بدون داشتن دانش لازم نمی تواند این کار را انجام دهد. بسیاری از افراد فکر می کنند که طراحی وب سایت فقط با زبان های برنامه نویسی امکان پذیر است ولی این طور نیست و راه های دیگری هم برای طراحی سایت وجود دارد.

همان طور که می دانید یکی از راه های طراحی وب، کمک گرفتن از زبان های برنامه نویسی می باشد و می توان از زبان های PHP، پایتون، سی شارپ و … برای طراحی یک وب سایت استفاده کرد. این روش مخصوص کسانی است که به زبان های برنامه نویسی تسلط دارند اما کسانی هم که به زبان های برنامه نویسی تسلط ندارند، راه های دیگری هم وجود دارد. با ظهور وردپرس بسیاری از مشکلات طراحی سایت حل شد و کسانی که به زبان برنامه نویسی تسلط ندارند، به کمک وردپرس می توان یک سایت تخصصی تاسیس کرد.

اگر قصد یادگیری وردپرس را دارد می توانید در دوره های آموزش وردپرس در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب شرکت نمایید و این دوره ها زیر نظر اساتید برجسته کشور به همراه بروزترین و بهترین سیستم های آموزشی برگزار می گردد و در پایان دوره، یک مدرک معتبر دو زبانه که معتبرترین مدرک فنی و حرفه ای در کشور محسوب می شود از طرف مجتمع فنی تهران به هنرجویان ارائه می شود. جهت شرکت در دوره های آموزش وردپرس می توانید روی ثبت نام کلیک نمایید.

آموزش برنامه نویسی سی شارپ در مجتمع فنی تهران
بیشتر بخوانید

همه چیز درباره وردپرس

درباره وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای متن باز یا Open Source می باشد که توسط زبان برنامه نویسی PHP که مخصوص طراحی سایت می باشد، طراحی شده است. با وردپرس می توان بدون حتی یک خط برنامه نویسی یک وب سایت تاسیس کرد ولی با توجه به متن باز بودن آن، اگر به زبان برنامه نویسی تسلط داشته باشید، می توانید آن را شخصی سازی کنید. وردپرس در سال های اخیر پیشرفت بسیار زیادی داشته است به طوری که در حال حاضر اکثر سایت های جهان با وردپرس طراحی شده اند.

برنامه نویسی دقیق وردپرس باعث شده تا این سیستم مدیریت محتوا بدون نیاز به کدنویسی به کار خود ادامه دهد و به کمک پلاگین های موجود در وردپرس، می توانید آن را مدیریت و طراحی کرد. محبوبیت وردپرس در ایران بین طراحان وب سایت بسیار زیاد است و کار را هم برای طراحان و هم برای پشتیبانان سایت آسان تر کرده است. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای رایگان می باشد و حتی اکثر قالب ها و افزونه های آن هم به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده می شود.

وردپرس در بین دیگر سیستم های مدیریت محتوا مانند جوملا و درپال بیشترین محبوبیت و امتیاز را دارد و حتی پشتیبانی از آن بیشتر از سیستم های مدیریت محتوای دیگر می باشد. وردپرس بیشترین تنوع قالب و افزونه را در مقابل دیگر CMS ها دارد و به کمک وردپرس هر وب سایتی را می توان تاسیس کرد.

دوره های آموزش طراحی وب

بهینه سازی سایت های وردپرسی

مهمترین چیزی که در مورد سایت وجود دارد، بهینه سازی آن می باشد و یک سایت برای دیده شدن نیاز به بهینه سازی دارد. بهینه سازی یا همان سئو سایت از دیگر تخصص هایی است که لازم است برای ارتقا رتبه سایت یاد بگیرید و این کمک می کند تا سایت شما در رتبه های برتر گوگل نمایش داده شود. وب سایت های تازه تاسیس پایین ترین جایگاه گوگل را در اختیار دارند و برای دیده شدن نیاز است کارهایی رو آن انجام شود و به آن، عملیات بهینه سازی سایت گفته می شود.

Tehran Art Society
بیشتر بخوانید

گوگل برای کاربران خود قوانینی را وضع کرده است که برای سئو سایت باید از این قوانین پیروی کرد و اگر برخلاف آن عمل شود، وب سایت جریمه خواهد شد. سئو سایت های وردپرسی بهتر از دیگر سایت ها انجام می شود و با افزونه هایی که وردپرس در اختیار کاربران قرار می دهد، می توان بهینه سازی سایت را به بهترین روش انجام داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد وردپرس می توانید از دیگر مقالات سایت بازدید نمایید و منتظر مطالب جدید ما باشید.

مزایای طراحی وب