دوره های برنامه نویسی اندروید هر ساله در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برگزار می شود و هنرجویان می توانند جهت ثبت نام در دوره های جدید آموزش برنامه نویسی اندروید به وب سایت این مجموعه مراجعه نمایند و یا به صورت حضوری به کارشناسان این مجموعه مراجعه و جهت ثبت نام در دوره ی مورد نظر درخواست خود را ابلاغ نمایند. نمایندگی انقلاب مجتمع فنی تهران یکی از برترین موسسات آموزشی در سطح کشور محسوب می شود که هنرجویان بسیاری جهت شرکت در دوره های مختلف به این مجموعه مراجعه می نمایند.

دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید زیر شاخته دوره برنامه نویسی موبایل می باشد. زبان برنامه نویسی اندروید مخصوص گوشی های تلفن همراه هوشمند و دارای سیستم عامل اندروید می باشد و از این زبان می توان برای طراحی و توسعه اپلیکیشن های اندروید استفاده کرد. با پیدایش سیستم عامل اندروید، برنامه نویسان علاقمند به یادگیری زبان برنامه نویسی اندروید شدند و از این برنامه نویسی برای طراحی و توسعه اپلیکیشن های اندروید استفاده می کنند.

زبان رسمی برنامه نویسی اندروید جاوا می باشد و کسانی که قصد فعالیت در حوزه طراحی اپلیکیشن های اندروید را دارند، باید به زبان برنامه نویسی جاوا تسلط داشته باشند. اندروید توسط گوگل ارائه شده است و بر پایه هسته لینوکس بنا شده است و یک انقلاب بزرگ در تلفن های همراه هوشمند ایجاد کرده است به طوری که اکثر شرکت های تلفن همراه هوشمند، از سیستم عامل اندروید برای تلفن های همراه خود استفاده می کنند.

ثبت نام در دوره های جدید آموزش برنامه نویسی اندروید

بازار کار برنامه نویسی اندروید

  • طراحی و توسعه اپلیکیشن های اندرویدی
  • پشتیبانی اپلیکیشن های اندروید
  • انجام پروژه های برنامه نویسی اندروید به صورت آزاد
  • استخدام در شرکت های برنامه نویسی

جهت ثبت نام در دوره های جدید آموزش برنامه نویسی اندروید روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

دوره توسعه و پیشرفت اندروید

دوره ای که در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برگزار می شود، دوره توسعه پیشرفته اندرویدی می باشد که با یادگیری آن می توان در زمینه اندروید فعالیت کرد و یک کسب و کار خوب و پیشرفته به راه انداخت. اپلیکیشن های اندرویدی این روزها به سرعت در حال پیشرفت می باشند و هر دفعه یک تکنولوژی جدید به آن افزوده می شود و شرکت در این دوره می تواند اطلاعات جدیدی را در اختیار هنرجویان قرار دهد و همچنین در بازار کار می توانند بهترین شغل را برای خود انتخاب کنند.

با توجه به پیشرفت اپلیکیشن های اندروید، برای همگام سازی با آن ها هر چند وقت یک بار باید اطلاعات خودمان را بروزرسانی کنیم و این باعث می شود تا با بروزترین تکنولوژی کارهای خود را پیش ببریم. بسیاری از هنرجویان سوالاتی در مورد درآمد برنامه نویسی اندروید دارند و باید بگوییم که افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند می توانند به دو صورت استخدامی و آزاد کاری مشغول به کار شوند.

افراد که قصد استخدام در شرکت های دولتی یا خصوصی را دارند می توانند با مراجعه به این شرکت ها و انجام مصاحبه یا آزمون های استخدامی در این شرکت ها مشغول به کار شوند و یک شغل دائمی با درآمدی ثابت و همیشگی برای خود داشته باشند و این گونه افراد دارای امنیت شغلی بسیار بالایی می باشند. اما برخی از افراد آزاد کاری را ترجیح می دهند و قصد دارند پروژه های مختلفی را انجام دهند. در فعالیت آزاد کاری افراد می توانند پروژه های دلخواه خود را به تعداد نا محدود انجام دهند و هر زمانی که مایل بودند دست از کار بکشند و در این نوع فعالیت درآمد ثابتی وجود ندارد و پیدا کردن پروژه های مختلف به عهده خود فرد می باشد.

شما عزیزان می توانید جهت ثبت نام در دوره های جدید آموزش برنامه نویسی اندروید به مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب مراجعه نمایید و یا با شماره های 66939772-021 و 66933439-021 تماس گرفته تا کارشناسان ما شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

سوالات مربوط به برنامه نویسی اندروید