آموزش طراحی لباس برای علاقه مندان

لباس و طراحی لباس و انواع مدل های لباس همیشه و در همه جوامع، از گذشته تا کنون مورد نیاز انسان ها بوده و همیشه اهمیت فراوانی داشته است. این اهمیت به گونه ای است که امروزه برای هر گروه سنی و هر موقعیتی یک لباس مخصوص وجود دارد. طراحی لباس کودک، طراحی لباس عروس، طراحی لباس مشاغل، طراحی لباس ورزشی، طراحی مانتو، طراحی لباس فرم و غیره از دسته بندی هایی هستند که در حوه طراحی لباس می توان به آن اشاره کرد. پس تحصیل و آموزش طراحی لباس برای علاقه مندان در یک رشته مرتبط با لباس و طراحی لباس بیشتر از گذشته مورد نیاز قرار می گیرد.

امروزه همان گونه که گفته شد، طراحی لباس به عنوان یک شغل به خوبی پذیرفته شده است و همین طور یک شغل پر درآمد و کارآمد و ناب محسوب می شود. آمورش طراحی لباس برای علاقه مندان و شغل طراحی لباس و مد به سراسر دنیا راه یافته است و روز به روز پررونق تر و پیشرفته تر می شود. امروزه طراحی لباس یک تخصص به شمار می رود و هر فردی که به حرفه تسلط داشته باشد به راحتی در بازار کار آن می تواند در شغل های خوبی فعالیت کند.

دوره های آموزش طراحی لباس برای علاقه مندان در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برگزار می شود و این دوره ها زیر نظر اساتید برجسته کشور به همراه بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی برگزار می شود. جهت شرکت در دوره های آموزش طراحی لباس می توانید روی ثبت نام کلیک نمایید.

شروع یادگیری طراحی لباس

آموزش طراحی لباس برای علاقه مندان

اگر شما علاقه مند به طراحی لباس هستید و قصد یادگیری اصولی آن را دارید، نکات زیر به شما کمک می کند که بتوانید یک کسب و کار سودمندی داشته باشید. آمورش طراحی لباس برای علاقه مندان با این نکات راحت تر و مفید تر می باشد:

  1. به کمک کلاس های آموزشی، می توانید دوخت سریع را یاد بگیرید.
  2. دست از طراحی نکشید، تا چشم هایتان به رنگ ها عادت کند و در رنگ شناسی و بافت شناسی توانمند شوید.
  3. سهم تکنولوژی را در این حرفه فراموش نکنید و کار با نرم افزارهایی مثل فتوشاپ Photoshop ،Xara ،Corel Draw و Serif Draw Plus را یاد بگیرید.
  4. با کمک کتاب، مجلات، اینترنت و همین طور پیگیری اخبار مد، اطلاعاتتان را به روز نگه دارید.
  5. هنرهای تجسمی مثل نقاشی، عکاسی و طراحی را یاد بگیرید.
  6. با ایده پردازی و نقاشی کردن، خلاقیتتان را تقویت کنید.
  7. سعی کنید ترکیب رنگ را یاد بگیرید و انواع تُن و سایه ها را بشناسید.
  8. سعی کنید از پارچه ها و منسوجات به شیوه ای خلاقانه استفاده کنید.
  9. قدرت تخیل تان را تقویت کنید، توانایی تجسم سه بعدی در هنگام طراحی بسیار به شما کمک می کند.
  10. فلسفه هنر را بشناسید و به تاریخ هنر و تاریخچه مد مسلط باشید.

آموزش طراحی لباس پسرانه

آموزش طراحی لباس در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب

آموزش طراحی لباس برای علاقه مندان

برای یادگیری اصولی و حرفه ای طراحی مد و لباس باید به یک آموزشگاه معتبر و فنی که دارای تمام استانداردهای مهم و کاربردی در زمینه طراحی لباس و کسب و کار مرتبط با همین حرفه باشد مراجعه کرد. همچنین آموزش طراحی لباس برای علاقه مندان در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب که یکی از معتبر ترین آموزشگاه ها می باشد، برگزار می شود و دارای اساتید مجرب و برجسته که دارای مدارک علمی معتبر هستند، می باشد و تمامی علاقه مندان می توانند در این دوره ها شرکت نمایند.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب، آموزش طراحی لباس برای علاقه مندان را با هدف آموزش طراحی لباس با بهترین متد و روش های روز دنیا در اختیار هنرجویان خود قرار می دهد و همچنین پس از پایان گذراندن دوره های آموزشی و جامع خود، یک مدرک معتبر دو زبانه از طرف مجتمع فنی تهران به هنرجویان ارائه می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزشی می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

تلفن تماس: 66939772 – 66933439