کلاس طراحی لباس

کلاس طراحی لباس در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب و در یک محیط کاملا آموزشی برگزار می گردد و تمامی علاقمندان به این حرفه می توانند در این دوره ها شرکت نمایند. طراحی لباس و دوخت آن یکی از حرفه هایی است که مورد علاقه اکثر خانم ها می باشد و این روزها حرفه طراحی و دوخت در ایران به صورت جدی پیگیری می شود و به طوری که می توان نتیجه و آثار آن را در لباس های ایرانی مشاهده کرد.

بسیاری بر این باور هستند که پیدا کردن شغل برای خانم ها دشوارتر می باشد اما این چنین نیست و اگر شما فقط به یک تخصص مانند طراحی لباس و طراحی و دوخت تسلط داشته باشید به راحتی می توانید در این زمینه فعالیت نمایید. طراحی لباس یک حرفه ای است که اغلب خانم ها در آن فعالیت می کنند و طرفداران بسیاری هم دارند. اگر به صورت اصولی و پایه این تخصص را یاد بگیرید، می توانید از همین حرفه کسب درآمد کنید و به خوبی در بازار کار فعالیت کنید.

طراحی لباس از سری دوره های مد و پوشاک چندین سال است که به صورت جدی در پیگیری می شود و در همین خصوص دوره های آموزشی در سطح مقدماتی و پیشرفته برگزار می شود. طراحی لباس ترکیبی از هنر و دوخت می باشد و هر دو به یک دیگر مربوط هستند و داشتن یک ذهن خلاق برای طراحی می تواند شما را به آن جایگاهی که می خواهید برساند. دوره های مختلف نوع لباس ها تغییر پیدا کرده اند و به طور مثال اگر به 100 سال گذشته نگاهی بیاندازیم، می توان فهمید که از آن زمان تا کنون نوع طراحی لباس چندین بار تغییر پیدا کرده است.

طراحی و توسعه اپلیکیشن با برنامه نویسی
بیشتر بخوانید

صنعت مد و پوشاک هر کشور بستگی به نوع فرهنگ همان کشور شکل می گیرد و در ایران هم صنعت مد و پوشاک طبق فرهنگ داخلی صورت گرفته است. در سال های اخیر شاهد هستیم که با رونق گرفتن صنعت طراحی لباس، میزان پوشاک های وارداتی از دیگر کشور کمتر شده است و ما به خوبی توانسته ایم نیازهای پوشاک مردم ایران را به میزان قابل توجهی تامین کنیم. حال در ادامه بیشتر به موقعیت های شغلی این حرفه می پردازیم.

جهت مشاهده سرفصل های دوره آموزش طراحی لباس می توانید به سایت مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب مراجعه نمایید.

موقعیت های شغلی

کلاس طراحی لباس

اکثر افرادی که قصد شرکت در کلاس طراحی لباس را دارند با این سوال مواجه می شوند که موقعیت شغلی این حرفه به چه صورت می باشد و تا چه میزان می توان از آن درآمد کسب کرد که در ادامه توضیح خواهیم داد. در ایران کارگاه های تولیدی لباس بسیاری وجود دارد که نیاز بازار پوشاک را تامین می کنند و هر کدام از آن ها ممکن است در زمینه سبک خاصی اقدام به تولید پوشاک کنند. هر کدام از این سبک ها دارای یک طراحی می باشند که هر ساله جهت تنوع از سبک های جدیدی استفاده می کنند.

لباس های بچگانه، پسرانه، دخترانه، بزرگسال، مجلسی، تابستانی، وزرشی، لباس کار و … هر کدام از این موارد ممکن است دارای هزاران سبک باشند که توسط طراحان لباس طراحی و در نتیجه در کارگاه های لباس تولید می شوند. نوع طرح لباس، نوع دوخت و الگوسازی برای اکثر مشتریان بسیار مهم می باشد و تنوع طلبی مردم این امکان را به طراحان داده است که بتوانند طرح های مختلفی را به بازار معرفی کنند تا نوع سلیقه مردم در سبک های خاص معلوم شود.

مقایسه دانشگاه با آموزشگاه‌های خصوصی
بیشتر بخوانید

حتما شما هم در کشورهای خارجی دیده اید که سرمایه گذاری های بسیاری بر روی صنعت مد و پوشاک دارند و هر با یک طراحی از یک برند خاص می توان درآمد بسیار چشمگیری کسب کرد. این روزها برند حرف اول را می زند و ممکن است یک فرد فقط از یک برند معروف پوشاک خود را تهیه کند و فرقی نمی کند که برندهای دیگر همان لباس را با چه قیمت یا تنوعی به فروش می رسانند. شما هم می توانید با طراحی های خاص برند خود را در آینده به بازار معرفی کنید و این کار نیاز به پشتکار و تلاش فراوان دارد.

جهت شرکت در دوره آموزش طراحی لباس می توانید روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید.

آموزش طراحی لباس

در مرحله اول جهت کسب دانش می توانید در کلاس طراحی لباس شرکت نمایید و در این دوره ها هر آن چه که لازم است درباره طراحی و دوخت یاد بگیرید به شما آموزش داده می شود و اساتید این مجموعه جزء اساتید برجسته کشور محسوب می شود و تمامی آموزش ها را به طور کامل و با جزییات به هنرجویان آموزش می دهند.

آموزش طراحی لباس در دوره مقدماتی و پیشرفته برگزار می شود که هنرجویان ابتدا باید در دوره مقدماتی شرکت نمایند و دوره مقدماتی پیش نیاز دوره پیشرفته محسوب می شود و در دوره پیشرفته مطالب کامل تر و کاربردی تری به هنرجویان ارائه می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلاس طراحی لباس می توانید با کارشناسان مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب تماس حاصل نمایید.

آموزش کاربردی اتوکد دو بعدی در معماری
بیشتر بخوانید

تلفن تماس: 66939772 – 66933439