دوره های آموزش سیسکو

دوره های آموزش سیسکو از زیر مجموعه دوره های آموزش مهندسی شبکه می باشد و این دوره ها در ایران مخاطبان بسیاری دارد و هر فردی که قصد ورود به دنیای شبکه را دارد، دوره های آموزش سیسکو را انتخاب می کند. دوره های آموزش سیسکو دارای چندین شاخه می باشد و اگر قصد دارید به صورت جدی و پیشرفته در این زمینه فعالیت کنید، باید دوره های آن را به ترتیب آموزش ببینید تا در آخر بتوانید در حوزه شبکه مشغول به کار شوید.

سیسکو (Cisco) دارای چندین دوره می باشد و برای این که به حوزه شبکه ورود کنید، باید یک دوره Network+ را پشت سر بگذارید و این دوره مربوط به مفاهیم اولیه و ابتدایی شبکه می باشد و گذراندن این دوره ضروری است و پیش نیاز دوره بعدی یعنی CCNA می باشد. CCNA اولین دوره برای ورود به دنیای سیسکو می باشد که نام این دوره CCNA Routing And Switching می باشد و در این دوره ها هنرجویان با مفاهیم زیر ساخت های شبکه، سوئیچ های سیسکو، روترهای سیسکو، IP ها و … آشنا می شود.

دوره های آموزش سیسکو و CCNA Routing And Switching هر ساله در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برگزار می شود و این دوره ها زیر نظر اساتید برجسته کشور و در بالاترین سطح آموزشی به همراه بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی برگزار می شود و تمامی علاقمندان با گذراندن دوره پیش نیاز می توانند در این سطح از دوره آموزشی شرکت نمایند و این دوره پیش نیاز سطح بعدی سیسکو می باشد. جهت شرکت در دوره های آموزش سیسکو از زیر شاخه های آموزش مهندسی شبکه می توانید از طریق وب سایت مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب اقدام نمایید.

دوره آموزش CCNP

دوره های آموزش سیسکو

بعد از گذراندن دوره های CCNA، می توانید در دوره های پیشرفته آن شرکت کنید و دوره بعدی CCNP می باشد که خوده این دوره دارای چندین شاخه است و بستگی دارد که شما قصد دارید در کدام شاخه فعالیت کنید. دوره های CCNP به شرح زیر می باشد:

 • CCNP Routing and Switching
 • CCNP Data center
 • CCNP Security
 • CCNP Service Provider
 • CCNP Collaboration

هر کدام از شاخه های فوق دارای دوره های آموزشی جداگانه می باشد و برای یادگیری دوره های پیشرفته می توانید در دوره های نام برده شرکت نمایید و هر دوره مربوط به حوزه مشخصی می باشد. سیسکو دنیای بسیار بزرگی دارد و برای هر قسمت آن دوره های آموزشی وجود دارد و اگر بتوانید مدارک بین المللی آن را به دست آورید، می توانید در هر جایی و هر کشوری به راحتی در این زمینه مشغول به کار شوید و همچنین سیسکو جزء آن دسته از تخصص هایی است که می توانید هر بار دانش خود را درباره آن افزایش دهید و به معلومات خود اضافه کنید.

موقعیت های شغلی سیسکو

 • کارشناس سیستم
 • مدیر فناوری اطلاعات
 • کارشناس شبکه
 • کارشناس ارشد شبکه
 • پشتیبانی زیر ساخت شبکه
 • اپراتورهای تلفن همراه
 • شرکت های تامین کننده خدمات اینترنت

بیشتر بخوانید: دوره آموزش مهندسی شبکه

ثبت نام در دوره های آموزش سیسکو

دوره های آموزش سیسکو

اگر تصمیم خود را مبنی بر یادگیری دوره های شبکه گرفته اید، می توانید در دوره های آموزش سیسکو شرکت نمایید و با گذراندن دوره های مقدماتی و پیشرفته سیسکو به راحتی می توانید در شغل های مختلفی مشغول به کار شوید. بازار کار سیسکو در ایران به صورت پیشرفته در حال فعالیت می باشد و نیروهای جوان و با استعدادی هر ساله در این حوزه مشغول به کار می شوند. اکثر دانشجویان رشته های فناوری اطلاعات و کامپیوتر برای ورود به حوزه شبکه دوره های سیسکو را انتخاب می کنند و همزمان با تحصیلات دانشگاهی، این دوره ها را هم پشت سر می گذارند.

برای ثبت نام در دوره های آموزش سیسکو می توانید از طریق وب سایت مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب اقدام نمایید و ضمن مطالعه مطالب سایت، در دوره مورد نظر خود ثبت نام نمایید. اگر به مشاوره برای شرکت در دوره های آموزشی نیاز دارید، می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند. پس از پایان دوره یک مدرک معتبر دو زبانه از طرف مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب به هنرجویان ارائه می شود و این مدرک مورد تایید شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی می باشد.

تلفن تماس: 66939772 – 66933439 – 66576455