در این مطلب قصد داریم به فرصت های شغلی پایتون بپردازیم تا هنرجویان بیشتر با بازار کار این حرفه آشنا شوند و همچنین راه های پیدا کردن یک شغل خوب را برای شما شرح می دهیم. پایتون این روزها در ایران یک حرفه جا افتاده می باشد و هنوز جای پیشرفت بسیاری دارد و با افزایش متخصصان این حرفه می توان سطح کیفیت پایتون را افزایش داد. برای رسیدن به موفقیت باید سال ها تلاش کرد و نمی توان یک شبه به تمام چیزهایی که لازم داریم برسیم و اکثر افرادی که این حرفه را در سال های گذشته برای آینده ی خود انتخاب کرده اند این روزها به موفقیت های بسیاری رسیده اند و تمامی این موفقیت ها فقط با صبر و تلاش به دست می آید.

در گذشته پیدا کردن یک شغل مناسب سختی های خاص خود را داشت و باید به صورت حضوری به شرکت های مختلفی مراجعه می کردید و شرایط آن ها را مطابقت می دادید و ممکن بود برای یک شغل صدها نفر مراجعه کنند و شرایط تمامی آن ها متفاوت باشد. این روزها شرکت ها برای پیدا کردن افراد مورد نظر خود راه های آسان تری دارند و به کمک وب سایت های کاریابی می توانند اطلاعیه خود را در مورد استخدام برنامه نویس یا هر شغل دیگری را انتشار دهند. حالا افرادی که به تخصص های مختلف از جمله برنامه نویسی پایتون تسلط دارند، می توانند با جستجو در وب سایت های کاریابی شغل مورد نظر خود را پیدا کنند و در صورت پیدا کردن، درخواست خود را برای شرکت مورد نظر ارسال کنند.

شغل های مربوط به پایتون

  • استخدام برنامه نویس پایتون
  • طراحی و توسعه وب سایت
  • طراحی و توسعه نرم افزار
  • طراحی و توسعه وب اپلیکیشن

اکثر شرکت ها فرصت های شغلی برنامه نویسی پایتون را به دو صورت دورکاری و حضوری در اختیار مراجعه کنندگان قرار می دهند و همچنین می توان به صورت تمام وقت و پاره وقت در این حرفه مشغول شد. کار کردن به صورت پاره بیشتر مناسب دانشجویان می باشد و با این روش بسیاری از دانشجویان در دوران بیکاری خود می توانند مشغول به کار شوند تا هم چیزهای بیشتری آموزش ببینند و هم یک تجربه کاری کسب کنند.

فرصت های شغلی برنامه نویسی پایتون

مخاطبان برنامه نویسی پایتون

  • علاقمندان به برنامه نویسی پایتون
  • کارشناسان برنامه نویسی
  • دانشجویان رشته های مختلف
  • علاقمندان به طراحی وب سایت با پایتون
  • علاقمندان به طراحی نرم افزار با پایتون
  • علاقمندان به طراحی اپلیکیشن با پایتون

برنامه نویسی پایتون یک تخصصی است که همه علاقمندان می توانند برای یادگیری آن اقدام کنند و برای شروع نیازی به گذراندن هیچ پیش نیازی نمی باشد. آموزش برنامه نویسی پایتون باید در یک محیط آموزشی با حداقل سیستم های آموزشی و به صورت عملی برگزار شود تا هنرجو بتواند این حرفه را در بالاترین آموزشی یاد بگیرد.

آموزش برنامه نویسی پایتون در مجتمع فنی تهران

نمایندگی انقلاب مجتمع فنی تهران دوره های آموزش برنامه نویسی پایتون را هر ساله زیر نظر برترین اساتید و بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی و در یک محیط آرام و کاملا آموزشی برگزار می کند و تمامی علاقمندان می توانند در این دوره ها شرکت داشته باشند.

این مجموعه برای راحتی هنرجویان روش های مختلف ثبت نام در اختیار آن ها قرار داده است و هنرجویان به سه روش حضوری، تلفنی و وب سایت این مجموعه می توانند در دوره ها ثبت نام نمایند. همچنین اگر اطلاعات کافی در مورد دوره های آموزش برنامه نویسی پایتون ندارید می توانید از دیگر مقالات سایت بازدید کنید و یا می توانید با مشاوران این مجموعه تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

جهت شرکت در دوره آموزش برنامه نویسی پایتون روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید.

تلفن تماس: 66933439-021 – 66939772-021

7 دلیل برای یادگیری زبان سی شارپ