آموزش طراحی وب مقدماتی

دوره آموزش طراحی وب مقدماتی یک از دوره هایی است که علاقمندان برای یادگیری طراحی وب ابتدا باید در آن شرکت کنند. زیرا در این دوره نکات پایه و اساسی طراحی وب بیان می شود و افراد را به صورت کلی با طراحی وب و راه و روش های طراحی وب آشنا می کند. شرکت در این دوره باعث می شود که هنرجویان با اطلاعات و مهارت های بیشتری وارد دوره آموزش طراحی وب پیشرفته شوند و پایه ترین اطلاعات را در این زمینه داشته باشند. برای آشنایی بیشتر با این دوره های آموزش با ما همراه باشید.

برای بیان تعریفی از طراحی وب، در ابتدا باید تعریفی برای وب بیان کنیم. وب یا همان شبکه جهانی یا World Wide Web  که به اختصار www نامیده می شود، همان چیزی است که امروزه به آن اینترنت می گوییم. امروزه از طریق یک مرورگر و با اتصال به شبکه‌ جهانی، می توانیم به تمام اطلاعات درون آن دسترسی داشته باشیم. همانطور که ما در دنیای واقعی بخشی از زمین را برای زندگی و یا کسب و کار اجاره می کنیم، در دنیای اینترنت هم می توانیم این کار را انجام دهیم. به این معنی که می توانیم بخشی از اینترنت را اجاره کنیم و آن‌ قسمت را مدتی برای خودمان داشته باشیم. به بخشی که ما روی اینترنت اجاره می کنیم و برای مدتی متعلق به ما می‌ باشد وب سایت می گویند. در واقع وب سایت ها، زمین های ما در اینترنت هستند که می توانیم از آن‌ها استفاده های مختلفی داشته باشیم. حال می رسیم به تعریف طراحی وب، طراحی وب یعنی ایجاد ظاهر وب سایت (نرم ‌افزار تحت وب) با بهره گیری از طراحی گرافیک که معمولا پیاده سازی آن در نرم افزارهای طراحی انجام می ‌پذیرد؛ و به وسیله زبان های طراحی تحت وب یعنی HTML، CSS به فرمتی برای اجرا در مرورگر تبدیل می شود. تاریخچه طراحی وب سایت برمی گردد به سال 1991، بدین صورت که تیم برنرزلی مخترع وب، با راه‌ اندازی اولین وب سایت در سال۱۹۹۱، نام خود را به عنوان نخستین سازنده وب در تاریخ به ثبت رساند. درنخستین وب سایت، از ابرمتن و ارتباط برای ارسال ایمیل (پست الکترونیک) استفاده شده بود. در این سایت ساده متنی هیچ ‌گونه گرافیک، تصویر و حتی رنگ ‌بندی به کار نرفته و هنوز هم در دسترس است.

سرفصل های آموزش طراحی وب مقدماتی

آموزش طراحی وب مقدماتی

  • فصل اول: مباحث پایه و مقدماتی – آشنایی با دنیای وب و زبان های برنامه نویسی تحت وب
  • فصل دوم: آشنایی با زبان های HTML و CSS و کاربرد آن ها در دنیای وب
  • فصل سوم: آموزش کامل و جامع زبان HTML و HTML5
  • فصل چهارم: آموزش جامع و کامل زبان CSS و CSS3
  • فصل پنجم : آموزش خطایابی و نحوه انجام تغیرات و رفع مشکلات موجود در صفحات وب
  • فصل ششم: ناسازگاری مرورگرها، چالش ها و نحوه کدنویسی استاندارد و صحیح
  • فصل هفتم: آشنایی با جاوا اسکریپت و کاربرد آن در صفحات
  • فصل هشتم: آموزش استفاده از کتابخانه های جالب در صفحات وب و قالب های شما (اسلایدر، فانسی باکس و…)
  • فصل نهم: HTML، CSS در عمل، نحوه طراحی و کدنویسی بخش های مختلف یک وب سایت (تکنیک ها و ترفندها)
  • و…

آموزش طراحی سایت اصولی

دوره آموزش طراحی وب در مجتمع فنی تهران

آموزش طراحی وب مقدماتی

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب یکی از معتبر ترین و برترین مراکز برگزار کننده دوره های آموزش از جمله آموزش طراحی وب (مقدماتی و پیشرفته) می باشد.هنرجویانی که در این دوره ها شرکت می کنند صفر تا صد طراحی وب را به صورت حرفه ای و تخصصی آموزش می بینند و بعد از اتمام دوره آموزشی یک مدرک معتبر دوزبانه دریافت خواهند کرد. توجه داشته باشید که این دوره ها زیر نظر اساتیدی ماهر، با تجربه و بنام در زمینه طراحی وب برگزار خواهد شد. همچنین این نکته را نیز باید بگوییم که برای شرکت در دوره آموزش طراحی وب مقدماتی افراد نیازی به هیچ پیش زمینه ای ندارند و افرادی که مبتدی هستند و به تازگی می خواهند وارد دنیای جذاب طراحی وب شوند می توانند به راحتی در این دوره شرکت کنند.

برای شرکت در این دوره ها کافی است به وب سایت مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب مراجعه کنید و یا بر روی لینک ثبت نام کلیک کنید تا مستقیم به صفحه ثبت نام منتقل شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزشی می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

تلفن تماس: 66939772 – 66933439