پرسنل محترم بانک مرکزی، با سلام و احترام ، قبل از تکمیل فرم ذیل ، نسبت به مطالعه دقیق اطلاعیه نحوه ثبت نام در آزمون های مهارتهای هفتگانه ICDL و سوالات متداول آزمون های ICDL مندرج در سایت اینترانت اداره آموزش و مطالعات نیروی انسانی بانک مرکزی ، اقدام نموده و سپس جهت ثبت نام در مهارتهای دوره ICDL ( شامل آزمون و بسته آموزشی ) فرم ذیل را تکميل نمایید و در پايان دکمه «ارسال» را کليک کنيد.

در صفحه بعدی، پرداخت آنلاین هزینه ی سفارش خود را از طریق کارتهای شبکه شتاب و در اختیار داشتن «رمز دوم کارت»، «کدCVV2کارت» و «تاریخ انقضاي کارت» انجام دهید. دقت کنید که هزینه ثبت نام در آزمون هر مهارت 250.000 ريال و هزینه ثبت نام برای دریافت «اشتراک اینترنتی» هر مهارت نیز 320.000 ریال است.

پس از تکمیل فرم ثبت نام ، چنانچه گزینه مربوط به تمایل به اشتراک اینترنتی را تکمیل نموده باشید ، ظرف حداکثر 1 هفته دسترسی های آموزشی دروسی که ثبت نام کرده اید، برای شما ازطریق پیامک ارسال خواهد شد. دقت کنید اطلاعات مورد درخواست در این فرم، جهت ثبت شناسه کاربری، برقراری ارتباطات بعدی و نیز، صدور گواهینامه پایان دوره ضروری مي باشد، لذا مستدعی است اين اطلاعات را کامل و دقیق وارد نمائید.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]