آموزش کاربردی مهندسی شبکه

دوره های آموزش کاربردی مهندسی شبکه این امکان را به شما می دهد تا کاربرد هر دوره را بدانید و این که یادگیری دوره های شبکه چه اهمیتی دارد و پس از یادگیری آن در چه جاهایی می توان فعالیت کرد. آموزش مهندسی شبکه همیشه جزوه کاربردی ترین دوره های آموزشی در ایران محسوب می شود و به دلیل بازار کار بسیار پیشرفته و پر متقاضی که دارد، متفاضیان بسیاری هر ساله برای یادگیری آن اقدام می کنند و شبکه شاخه های مختلفی دارد که اکثر آن در ایران به صورت پیشرفته به آن پرداخته می شود.

از دوره های شبکه می تواند به دوره های آموزش سیسکو اشاره کرد که یادگیری آن یک مزیت بسیاری بزرگ برای شما به شمار می رود و با داشتن حتی یکی از مدرک های سیسکو می توانید در شغل های مربوط به این حوزه فعالیت کنید. مهندسی شبکه شامل دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری می شود که این دوره ها هم شامل دوره های سیسکو و مایکروسافت است. شبکه یک دنیای بسیار بزرگ از تکنولوژی می باشد که هر چقدر برای یادگیری آن تلاش کنید باز هم مطالب جدیدتری هستند که هنوز لازم تا آن ها را یاد بگیرید.

به نوعی مهندسی شبکه جزوه آن دسته از تخصص هایی است که هنوز باید در انتظار پیشرفت های بسیاری بزرگتری از آن باشیم و این بستگی به شما دارد که تا چه میزان می توان شبکه را در جهان گسترش دهید. کسانی که در این حرفه باعث گسترش شبکه شده اند از همین یادگیری دوره های آموزشی و انجام کارهای مبتدی شبکه شروع کرده اند و اگر شما هم می خواهید تا در این مسیر سهیم باشید، باید به صورت اصولی و از صفر تا صد شبکه را آموزش ببینید و یادگیری آن نیاز به زمان و تلاش شما دارد.

دوره های آموزش کاربردی مهندسی شبکه

آموزش کاربردی مهندسی شبکه

مهندسی شبکه جزوه آن دسته از دوره هایی است که برای یادگیری آن باید حتما به صورت حضوری اقدام کنید و در کلاس های آموزشی دوره های آن را پشت سر بگذارید. سرفصل های دوره های مهندسی شبکه برای هر بخش به گونه ای است که باید حتما به دو صورت تئوری و عملی برای شما انجام شود تا به خوبی آن ها را درک کنید و برای همین گذراندن این دوره ها به صورت آنلاین و یا یادگیری آن ها از روی فیلم های آموزشی دشوار است.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برگزار کننده دوره های آموزش کاربردی مهندسی شبکه می باشد و این دوره ها هر ساله زیر نظر اساتید برجسته کشور در یک محیط کاملا آموزشی به همراه بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی برگزار می شود و پس از پایان دوره یک مدرک معتبر دو زبانه به هنرجویان ارائه می شود.

بیشتر بخوانید: آشنایی با شغل مهندسی شبکه

دوره های مهندسی شبکه در مجمع فنی تهران نمایندگی انقلاب

  • دوره های مهندسی شبکه سیسکو
  • دوره های مهندسی شبکه مایکروسافت
  • دوره های مهندسی شبکه میکروتیک
  • دوره های مهندسی شبکه لینوکس

تمامی دوره های فوق در سطح های مختلف و در دوره های جداگانه برگزار می شود و پس از پایان هر دوره آموزشی به مدرک معتبر دو زبانه به هنرجویان ارائه می شود و اگر مایل بودید و می توانید در سطح پیشرفته بعدی شرکت نمایید. برای این که به یک مهندس شبکه کامل تبدیل شوید باید به تمامی دوره های شبکه را در یک حوزه به پایان برسانید و پس از آن می توانید به عنوان یک کارشناس یا کارشناس ارشد شبکه مشغول به کار شوید. البته یک مهندس شبکه برای موفقیت باید همیشه اطلاعات خود را بروز نگه دارد و هر زمان که مطالب جدیدی در دسترس بود، برای مطالعه و یادگیری آن اقدام نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزش مهندسی شبکه می توانید با کارشناسان مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

تلفن تماس: 66939772 – 66933439 – 66576455

دیجی اسکیل