نرم افزار ایلاستریتور یک نرم افزار تخصصی در زمینه گرافیک می باشد که کاربرد نرم افزار ایلاستریتور برای کسانی که با نرم افزارهای گرافیکی کار کرده اند مشخص می باشد و همچنین این نرم افزار محصولات شرکت ادوبی می باشد که نرم افزارهای بسیاری در زمینه های مختلف ارائه کرده است و محیط نرم افزاری آن تقریبا مانند دیگر نرم افزارهای گرافیکی مانند فتوشاپ می باشد. ایلاستریتور یک نرم افزار محبوب در میان علاقمندان به گرافیک می باشد و کاربرد نرم افزار ایلاستریتور برای طراحی حرفه ای انواع فونت، ست اداری، دیاگرام، نمودار، لوگو، اینفوگرافیک، کاراکتر تبلیغاتی و … می باشد.

اگرچه زمانی که اسم کارهای گرافیکی می آید همه به سمت نرم افزار فتوشاپ روی می آورند ولی نرم افزار فتوشاپ یک نرم افزار قدرتمند در زمینه ویرایش تصاویر می باشد و نرم افزار ایلاستریتور یک نرم افزار کاربردی در زمینه طراحی و خلق تصاویر می باشد و به نوعی بیشتر نقاشان هم از این نرم افزار برای انجام طراحی های خود استفاده می کنند. بسیاری از تصاویر و کاراکترهایی که در اینترنت و فضای مجازی مشاهده می کنید توسط نرم افزار ایلاستریتور انجام شده است و اگر به خوبی به این نرم افزار مسلط باشید، شما هم می توانید در این زمینه فعالیت کنید.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برگزار کننده دوره های آموزش نرم افزار ایلاستریتور به صورت پیشرفته می باشد و این دوره ها زیر نظر اساتید برجسته کشور در یک محیط کاملا آموزشی و به همراه بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی برگزار می شود و این مجموعه امکاناتی را در اختیار هنرجویان قرار می دهد که جزء یادگیری دوره های آموزشی، هیچ دغدغه دیگری نداشته باشند. در پایان دوره آموزش نرم افزار ایلاستریتور، از طرف مجتمع فنی تهران یک مدرک معتبر دو زبانه به هنرجویان ارائه می شود و این مدرک برای ورود به بازار کار کمک بسیار زیادی به شما می کند.

صفر تا صد آموزش برنامه نویسی سی شارپ
بیشتر بخوانید

طراحی کاراکتر با نرم افزار ایلاستریتور

کاربرد نرم افزار ایلاستریتور

یکی از کاربرد نرم افزار ایلاستریتور در زمینه طراحی کاراکتر می باشد و طراحی کاراکتر با نرم افزار ایلاستریتور یکی از کارهای لذت بخش، جذاب و خلاقانه می باشد و هر طراح می تواند ایده های خود را با کمک نرم افزار پیاده سازی کند و کاراکترهای جدیدی را پدید آورد. حتما شما هم در سال های گذشته در رسانه ها و اینترنت دیده اید که برخی از کاراکترها به چه صورت در میان مردم شناخته شدند و تمامی این ها به ذهن خلاق طراحان بستگی دارد و این که تا چه میزان می توانید تخیلات خود را بر روی نرم افزار اجرا کنید.

طراحی کاراکتر با نرم افزار ایلاستریتور مانند تصویرسازی می باشد و این کار ممکن است سخت باشد و زمان زیادی صرف خلق یک اثر هنری شود. بسیاری از تصویرسازان از نرم افزار ایلاستریتور برای طراحی کاراکترهای خود استفاده می کنند و با توجه به امکانات گسترده ای که این نرم افزار در زمینه تنالیته های رنگی در اختیار کاربران قرار می دهد، می توان گفت بهترین و قدرتمندترین نرم افزار در زمینه تصویرسازی و طراحی کاراکتر می باشد و اگر قصد دارید تا به صورت حرفه ای در این زمینه فعالیت کنید، باید به صورت اصولی و کامل آن را آموزش ببینید.

بیشتر بخوانید: ویژگی های نرم افزار ایلاستریتور

طراحی لوگو با نرم افزار ایلوستریتور

کاربرد نرم افزار ایلاستریتور

یکی دیگر از کاربرد نرم افزار ایلاستریتور طراح لوگو می باشد و طراحی لوگو ممکن است با نرم افزارهای دیگر هم امکان پذیر باشد ولی نرم افزار ایلاستریتور تمامی ابزارهایی که برای طراحی لوگو لازم دارید را در اختیارتان می گذارد و می توان گفت نرم افزار ایلاستریتور هم یک نرم افزار تخصصی در زمینه طراحی لوگو می باشد. طراحی لوگو و آیکون از قابلیت های ویژه این نرم افزار می باشد و هر طراحی و ایده ای که برای طراحی لوگو را دارید را به کمک نرم افزار انجام دهید.

آموزش کاربردی مهندسی شبکه
بیشتر بخوانید

برای شروع یادگیری نرم افزار ایلاستریتور لازم نیست کار خاصی انجام دهید و برای کار با این نرم افزار نیازی به سیستم های قدرتمند نمی باشد و برای شروع می توانید در دوره های آموزشی نرم افزار ایلاستریتور شرکت نمایید و حین آموزش کار با نرم افزار را هم به مرور یاد می گیرد و پس از آن می توانید طراحی های خاص خود را انجام دهید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزشی می توانید با کارشناسان مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

تلفن: 66939772 – 66933439 – 66576455