امروزه شاید کمتر کسی از کاربرد برنامه نویسی اندروید اطلاعاتی نداشته باشد و یا کمتر کسی وجود دارد که با اندروید کار نکرده باشد. زبان برنامه نویسی اندروید جزء دسته برنامه نویسی موبایل محسوب می شود و سیستم عامل اندروید یکی از قدرتمندترین و محبوب ترین سیستم عامل ها در میان کاربران محسوب می شود. اکثر تلفن های همراه هوشمندی که وجود دارد، دارای سیستم عامل اندروید می باشند و در میان کاربران از محوبیت بالایی برخوردار است.

افرادی که قصد دارند به صورت جدی در حوزه برنامه نویسی اندروید فعالیت کنند فقط باید انگیزه، تلاش، خلاقیت و پشتکار داشته باشند تا در این مسیر بتوانند به موفقیت برسند. برای یادگیری برنامه نویسی اندروید هنرجویان می توانند به مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب که یکی از برترین موسسات آموزشی کشور می باشد، مراجعه کنند. این مجموعه دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید را با بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی در یک محیط کاملا آموزشی برگزار می کند.

جهت شرکت در دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

برای برنامه نویسی اندروید می توان از دو زبان جاوا و کاتلین استفاده کرد و این دو زبان توسط گوگل به عنوان زبان رسمی این پلتفرم معرفی شده است. کسانی که به زبان برنامه نویسی جاوا مسلط هستند به راحتی می توانند برنامه نویسی اندروید را یاد بگیرند و در این زمینه مشغول به کار شوند. شغل های بسیاری در رابطه با اندروید وجود دارد که هنرجویان پس از یادگیری می توانند در این حوزه ها فعالیت کنند.

آنچه درباره زبان برنامه نویسی سی شارپ باید بدانید
بیشتر بخوانید

کاربرد برنامه نویسی اندروید

توسعه و طراحی اپلیکیشن های اندروید

توسعه و طراحی اپلیکیشن های اندرویدی یکی از پرمخاطب ترین شغل هایی است که می توان در آن فعالیت کرد. حتما در تلفن همراه شما تعدادی اپلیکیشن وجود دارد و این اپلیکیشن ها با برنامه نویسی اندروید طراحی شده اند. اپلیکیشن های اندرویدی فراوانی با موضوعات مختلف طراحی شده است که کاربران با توجه سلیقه خود و کارایی آن ها، اقدام به نصب اپلیکیشن ها در تلفن همراه خود می کنند.

اپلیکیشن های اندروید در کافه بازار یا گوگل پلی که اصلی ترین منبع اپلیکیشن های اندرویدی می باشد یافت می شود و هر فرد یا شرکتی که اپلکیشن طراحی کرده باشد در این برنامه ها ارائه می دهند که کاربران به راحتی بتوانند به آن ها دسترسی داشته باشند. یکی از اصلی ترین موضوعاتی که وجود دارد، توسعه اپلیکیشن ها می باشد.

سیستم عامل اندروید هر ساله نسخه جدیدی از خود را ارائه می دهد و اپلیکیشن ها هم می توانند با توجه به ویژگی های افزوده شده به سیستم عامل اندروید، کارایی خود را توسعه دهند. توسعه اپلیکیشن ها به کارایی بیشتر و جذب کاربران بیشتر کمک می کند و باعث می شود تا کاربر بتواند تا مدت ها از اپلیکیشن استفاده کند.

توسعه اپلیکیشن ها به بهبود کارایی و پیشرفته تر شدن آن ها کمک می کند و هر اپلیکیشنی پس از مدتی به تغییرات نیاز دارد. طراحی و توسعه اپلیکیشن های اندرویدی به دست برنامه نویسان اندروید انجام می شود و کسانی که قصد دارند تا در این زمینه فعالیت کنند در واقع باید ذهنی خلاق، ایده های جذاب و تلاش فراوان داشته باشند.

بازار کار برنامه نویسی اندروید

چرا برنامه نویسی اندروید؟

اکثر افرادی که قصد یادگیری یک زبان برنامه نویسی را دارند، ابتدا در مورد آن تحقیق می کنند و سپس تصمیم خود را برای یادگیری آن ها نهایی می کند. انتخاب زبان برنامه نویسی به پارامترهای مختلفی مانند علاقه، نوع فعالیت، میزان فعالیت آن در ایران و خارج از ایران، شغل های مربوط به آن و … بستگی دارد. نمی توان گفت که کدام زبان برنامه نویسی بهترین زبان برنامه نویسی جهان می باشد و هر زبانی در حوزه های مختلف کارایی خاص خود را دارند.

آموزش حسابداری پیشرفته
بیشتر بخوانید

زبان برنامه نویسی اندروید برای توسعه و طراحی اپلیکیشن های اندرویدی مناسب می باشد و افرادی که قصد دارند تا در این حوزه فعالیت کنند، می توانند این زبان برنامه نویسی را یاد بگیرند. زبان برنامه نویسی اندروید آینده بسیار خوبی دارد و از گذشته تا کنون پیشرفت چشم گیری داشته است و در آینده هم قطعا نسخه های بروز شده ای از آن ارائه می شود.

ثبت نام در دوره آموزش برنامه نویسی اندروید

علاقمندان می توانند جهت شرکت در دوره های آموزش برنامه نویسی و آموزش برنامه نویسی اندروید در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب، با روش های اینترنتی، حضوری و تلفنی اقدام به ثبت نام نمایند. این دوره ها هر ساله در این مجموعه و زیر نظر برترین اساتید برگزار می شود و شما هم می توانید در این دوره ها شرکت داشته باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره ها و تاریخ برگزاری آن ها می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند. همچنین می توانید سوالات، نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید.

برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد